Penktadienis, 2024-03-29, 9:42 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Valedy  
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Mūsų augintiniai » MŪSŲ KAČIŲ FOTO ir plepaliukai apie jas
MŪSŲ KAČIŲ FOTO ir plepaliukai apie jas
ValedyData: Sekmadienis, 2010-11-21, 6:14 PM | Žinutė # 61








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
ui kokia grazi



Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
IrceData: Antradienis, 2010-11-23, 9:55 AM | Žinutė # 62








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Valedy)
Štai mūsų Mika čia snaudanti

Oi kokia gražutė smagu turėti gyvūnėlį,bet ir priežiūros reikia.Vat mūsų katinui buvo kažkas užėję,pradėjo šlapintis ne į dėžę,nors kastruotas,visada eidavo į dėžę...kelis kartus ant kilimo,lovos prisisiojo...jau manėm nešim migdyti,nes visi namai oi kaip dvokė liudna bet gaila katuko,pripratę visi prie jo...dažniau keisti kraiką pradėjom,kolkas lyg nedaro kitur,tikiuosi nesikartos


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
ValedyData: Antradienis, 2010-11-23, 10:10 AM | Žinutė # 63








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
Oi kokia gražutė

Ačiū
Quote (Irce)
smagu turėti gyvūnėlį,bet ir priežiūros reikia

Jau dabar pradedu suprasti ką reikšia turėti namie gyvūną,kurio nenulaikysi kaip žiurkėno narve visur lipa,viską uosto...o kas labiausiai mane piktina,kad ji baisiai puola tiek į virtuvės tiek į vonios kriaukles ir žinokit pastebėjau,kad va šiand jau 2 diena kaip jos dėžėj nėra sysinta ...nu žinokit man kyla tokia mintis ,kad ji čiurškia į kriaukles ko tikrai negaliu pakęsti...jaučiu nebe perauklėsiu,nežinau nei ką daryti,dėžėj kraiko užtenka ,kad pasikast ir padaryt,o gal katinai tik kas antrą dieną tesysina ar kas trečią nu žodžiu...maisto jokiu būdu negaliu palikt niekur,nes užlipa..netgi maišelius tuos celofaninius pagriaužia ,gal ,kad užuodžia kas viduj....nu žodžiu atvirai pasakius pradedu gailėtis savo tos svajonės 10 ,bet tikrai nemaniau,kad mane pradės nervinti tokie dalykai ir gan stipriai 12


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
ValedyData: Antradienis, 2010-11-23, 10:13 AM | Žinutė # 64








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
Vat mūsų katinui buvo kažkas užėję,pradėjo šlapintis ne į dėžę,nors kastruotas,visada eidavo į dėžę...kelis kartus ant kilimo,lovos prisisiojo...jau manėm nešim migdyti,nes visi namai oi kaip dvokė

Gal jis taip keršijo už kažką galvoju nes kiek žinau ,jei katinui kažką padarai,na ,kad ir subari labiau ar įžeidi poną didenybę kaip kitaip,tai jis keršija pasysindamas kai kur galvoju
Linkiu,kad tai nebesikartotų miela


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2010-11-23, 10:15 AM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na mazesni lengviau perauklet.musu katinukas pas mus i lova jau nelipa<per makti 3 kartus ismeciau>ir seip jau suprato kad i antra auksta nekti nevalia lipt.kaip ir ant stalo.o tu buvusios seiminkes paklausk kur jis sisiodavo,ir seip apie jo ipratimus
Atsijungęs
ValedyData: Antradienis, 2010-11-23, 10:17 AM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
o tu buvusios seiminkes paklausk kur jis sisiodavo,ir seip apie jo ipratimus

Ką ten jos paklausi,jei katė beveik 2 metus viena gyveno namuose ir darė ką norėjo liudna ..blyn jaučiu prisidirbau čia sau ant galvos nesąmonių tik 10 12


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
ValedyData: Antradienis, 2010-11-23, 10:17 AM | Žinutė # 67








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Išvarys vyras su visa kate iš namų juokas juokas juokas

Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
IrceData: Antradienis, 2010-11-23, 10:20 AM | Žinutė # 68








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Valedy)
pastebėjau,kad va šiand jau 2 diena kaip jos dėžėj nėra sysinta ...nu žinokit man kyla tokia mintis ,kad ji čiurškia į kriaukles

Maniškis per dieną kelis kartus sisioja ir gali būti,kad tavo kačikė tikrai į kriauklę daro,nors gal pamatytum galvoju žinau,kad yra katinų,kurie daro į kriaukles ar į vonią ir pan.,čia jau matyt nuo mažens taip įpratę...nesinervink,jau geriau į kriauklę nei kur kampe ant kilimo...nors ir čia ne išeitis,sako kai matai kad katė padaro tvarkingai į savo dėžutę,reikia pagirti,paglostyti,tada ji vėl norės ten eiti galvoju žodžiu su gyvūnu man daugiau vargo nei su mažu vaiku pati jau ne kartą gailėjausi,kad apsiėmiau auginti...bet juk nemesi lauk,gyvas padarėlis 10
Quote (Valedy)
atvirai pasakius pradedu gailėtis savo tos svajonės ,bet tikrai nemaniau,kad mane pradės nervinti tokie dalykai ir gan stipriai

labai puikiai tave suprantu
Quote (Valedy)
Gal jis taip keršijo už kažką

Gali būti,nes būna kad baru ir per uodegą gauna,na piktas jis pas mus,vaikai jei dūksta jis iš pasalų kanda ir ne šiaip žaisdamas,o iki kraujų liudna jo net paglostyti neina,nes tuoj kanda...ai,gyva bėda ir tiek


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
IrceData: Antradienis, 2010-11-23, 10:22 AM | Žinutė # 69








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Valedy)
Ką ten jos paklausi,jei katė beveik 2 metus viena gyveno namuose ir darė ką norėjo

Tada jau tikrai teks pavargti tau su ja,kantrybės tau didelės linkiu mua


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
ValedyData: Antradienis, 2010-11-23, 10:30 AM | Žinutė # 70








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
Maniškis per dieną kelis kartus sisioja ir gali būti,kad tavo kačikė tikrai į kriauklę daro,nors gal pamatytum

Taiva ,kad konkrečiai nepamatau,kad ji ten sysintų,bet faktas,kad puola į kriaukles ir po vonią vaikšto,nes plaukų ant kraštų randu....nu žinokit tikrai pradedu įtart,kad ji man kriaukles privaro...va prisiminiau...nugi ir šiand atsikėlusi radau kriauklėj įmestus kempinėlę ir šluostuką.......eina sau nugi jaučiu rimtai jin myža į kriauklę,ir su šluotuku tipo užkasa jėtus ir ką daryti gal man ją nakčiai uždaryt į vonią,kad bent jau man virtuvė švari liktų ...bliam tuoj nervas imt pradės dar labiau.....ir dar čia ne viskas,bet ji mano mažosios nelabai nori prisileist,man vis tokia baimė kai mažė ją glosto (o myli be proto katę,jei galėtų išbučiuotų visą),o toji ne kart kepštelėjusi yra ir tokiom ne kokiom akim vis žiūri į mano vaiką galvoju
Quote (Irce)
na piktas jis pas mus,vaikai jei dūksta jis iš pasalų kanda ir ne šiaip žaisdamas,o iki kraujų jo net paglostyti neina,nes tuoj kanda...ai,gyva bėda ir tiek

Įsitaisėm sau vargo Irciuk ...sakiau jei tikrai neis perauklėti katės,vešiu užmigdyt...tikrai nekelsiu isterijų,ne pasaulio pabaiga..bet jei gyvūnas nepripras ir nesikeis į gerą pusę ,tai nematau kitos išeities...o nevalos tikrai nenoriu liudna


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2010-11-23, 1:21 PM | Žinutė # 71








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Valedy)
tipo užkasa jėtus ir ką daryti gal man ją nakčiai uždaryt į vonią,kad bent jau man virtuvė švari liktų ...bliam tuoj nervas imt pradės dar labiau.....ir dar čia ne viskas,bet ji mano mažosios nelabai nori prisileist,man vis tokia baimė kai mažė ją glosto (o myli be proto katę,jei galėtų išbučiuotų visą),o toji ne kart kepštelėjusi yra ir tokiom ne kokiom akim vis žiūri į mano vaiką galvoju

nu va blemba katė gražu,smagu bet kai ne nuo mažens auginta ji tai nežinai kas jei gali šauti ,blemba dabar tau tikrai čia galvosukis su ja galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
ValedyData: Antradienis, 2010-11-23, 3:18 PM | Žinutė # 72








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
nu va blemba katė gražu,smagu bet kai ne nuo mažens auginta ji tai nežinai kas jei gali šauti ,blemba dabar tau tikrai čia galvosukis su j

Na bus dar matyt ,turiu vilties,kad nebepuls tiek į kriaukles,nes šiand jos dėžutę iškėliau į tualetą (buvo vonioj,nes daugiau vietos),gal sakau pasitaisys reikalai galvoju jei labai nori būti didelė,gal glozete darys savo reikalą...nes esu girdėjusi ne iš vieno,kad katės kitos glozetuose atlieka savo reikaliukus galvoju


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2010-11-23, 3:22 PM | Žinutė # 73








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Valedy)
nes esu girdėjusi ne iš vieno,kad katės kitos glozetuose atlieka savo reikaliukus galvoju

yra,yra tokių miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
IrceData: Antradienis, 2010-11-23, 5:22 PM | Žinutė # 74








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Valedy)
ji mano mažosios nelabai nori prisileist,man vis tokia baimė kai mažė ją glosto (o myli be proto katę,jei galėtų išbučiuotų visą),o toji ne kart kepštelėjusi yra ir tokiom ne kokiom akim vis žiūri į mano vaiką

Gal būt ji mažų vaikų nemačius,na neaugo su jais galvoju reikia po truputį pratinti,gal apsipras.Nors mano kašaras vaikų nelabai myli,kas kad augęs nuo mažens liudna


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
ValedyData: Antradienis, 2010-11-23, 7:21 PM | Žinutė # 75








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
Gal būt ji mažų vaikų nemačius,na neaugo su jais

Augusi su vaikais,bet kažkiek didesniais nei mano mažė,arba sakau jau primiršo ...o gal dar sakau kokie ten biolaukai nesutampa
Quote (Irce)
Nors mano kašaras vaikų nelabai myli,kas kad augęs nuo mažens

Kietas charakteris tavo katuko 10


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Mūsų augintiniai » MŪSŲ KAČIŲ FOTO ir plepaliukai apie jas
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024