Ketvirtadienis, 2024-03-28, 11:15 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Galvos skausmas
Galvos skausmas
RomeniukasData: Šeštadienis, 2011-02-26, 3:34 PM | Žinutė # 76








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (virginijak)
užuojauta Romeniuk.. Pasirodyk gydytojui, reikia nustatyt nuo ko, tada žinosi nuo ko gydytis..

Quote (Leila)
Užuojauta ir nuo manęs žinau ką reiškia skauda galvą 12 tas "kopūstas"ir man dažnai pastreikuoja _pikt_
Būtinai,būtinai darytis tyrimus ir kuo greičiau

Ačiukas mergytės, tačiau dabar galvoju ar čia nebuvo pirminiai gripo požymiai,nes po dviejų dienų mane gripas paguldė į lovą galvoju Temperatūros nebeturiu,jaučiuosi gana neblogai,bet galva viestiek kažkokia guminė


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
rugilerarData: Trečiadienis, 2017-05-17, 11:04 PM | Žinutė # 77








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 39
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Man visada galvą skaudėdavo, kai būdavo daromas greitas dantu tiesinimas, kažkaip tas užveržimas visada sukeldavo labai didelį stresą organizmui, tai jei kuri su breketais ar kažkuo pan., žinokit būna galvos skausmas ir nuo to ;)
Atsijungęs
gerdunka222Data: Antradienis, 2021-01-26, 12:15 PM | Žinutė # 78








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 91
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Man labai skaudėdavo galvą tada, kai būdavau nerami, nežinodavau kas darosi, nežinodavau ko noriu, atrodė viskas slysta iš po kojų, kol nesupratau, kad man depresija.. Praėjo daug laiko kol išsigydžiau, dabar galvą skauda mažai, bet pažįstu save, atradau kelią į laimę. Didelis darbas su savimi ir reiki seansai davė didelį pamatą į tą taip trokštamą savirealizaciją. Jei jaučiate, kad jums kažkas negerai, nesnauskit..
Atsijungęs
tetute987Data: Trečiadienis, 2021-05-26, 8:13 PM | Žinutė # 79








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Labai priklauso kas sukelia tą galvos skausmą. Man dažniausiai skauda tuomet, kai per mažai vartoju skysčių. Tokiu atveju jokie vaistai negelbėja, tad stengiuosi nenueiti iki tokios būklės. O jei skausmas iš nuovargio, geriausiai padeda kvapni vonia. Labai mėgstu visokius vonios burbulus https://www.sveik.eu/kosmetika/preparatai-vonioms/vonios-burbulai ir panašias priemones, labai atpalaiduoja ir nuslūgus įtampai, dingsta ir galvos skausmas.
Atsijungęs
mariuspijunasData: Šeštadienis, 2022-11-26, 12:44 PM | Žinutė # 80








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 58
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mane kankino irgi galvos skausmai, kurie atėjo nuo streso ir šiaip daug dalykų, kurie kankino. po psichoterapijos pusmečio nebeturiu galvos skausmų ir aplamai su savim labiau susidraugavau. rekomenduoju..... https://lotusmedica.lt/komanda/psichoterapeutai/ gal ne nuo to galo pradedat
Atsijungęs
grarita270Data: Antradienis, 2023-01-17, 11:13 AM | Žinutė # 81








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 32
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mano draugė labai kankinasi. Keletui dienų iškrenta iš gyvenimo kai prasideda priepuoliai. Dabar jau kurį laiką bando CBD aliejų https://jorus.lt/kategorija/cbd-aliejus/ nes tikrai daug teigiamų savybių rašoma apie šį produktą. Kuo jūs sau padedate? Ar įmanoma visiškai išvengti tų priepuolių?
Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Galvos skausmas
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024