Ketvirtadienis, 2024-03-28, 2:53 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 10 of 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Forum moderator: Valedy  
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Plaukai » Esate blondinės ar brunetės?
Esate blondinės ar brunetės?
snieguoliukeData: Penktadienis, 2009-12-18, 1:55 PM | Žinutė # 136








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
ašku,kad atsistatys,ti niekada nebenoresiu buti blondine ne del spalvos,spava tai labai grazi ir ne del to,kad blondines kvailos
o del to,kad plaukai kaip žilkos
nebent brangios priemones plaukams

nereikia tų brangių priemonių tik plaukus reikia prižiūrėti, draugė jau kokius metus blondinė ir dažo dažnai o plaukai tokie gražūs kad mua mua mua


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2009-12-18, 2:05 PM | Žinutė # 137








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
tikrai Pabaisa ne apie tave turiu ir be taves tokiu pažystamu nemielu,kaip ir aš kažkam nemiela na žmogus turi savo požiuri i gyvenima ir savo nuomone ir neprivaloma gyvebnti pagal kazkurio žmogauzs nuomone ar pasisakymus.

geras tai tikriausiai čia apie mane _liuks_ :_liuks_: aš labai vertinu tam tikras vertybes pvz. ištikymybė, atsidavimas šeimai ir t.t....ir kadangi sakyčiau kad gan neblogai pažįstų Dove@Deive manau ji sako apie mane, juokas bet et kaip mano vyras sako, tokių žmonių ir žmonų reiktų paieškoti, bet nenoriu čia rašinėti jug tema yra visai kitokia _liuks_ manau reiktų sukurti temą simpatijos ir antipatijos _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Penktadienis, 2009-12-18, 3:17 PM
Atsijungęs
LeilaData: Penktadienis, 2009-12-18, 2:35 PM | Žinutė # 138








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
As jau tapau sviesiaplauke

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2009-12-18, 3:07 PM | Žinutė # 139








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
aš tai rudaplaukė _liuks_ neseniai draugė įmaišė kelias taip vadinamas "ryžas" sruogeles _liuks_ mano plaukai labai banguojasi, o aš dievinu tiesius mua mua

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
ValedyData: Penktadienis, 2009-12-18, 5:14 PM | Žinutė # 140








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Leila)
As jau tapau sviesiaplauke

Ir kaip,patenkinta rezultatu miela
Quote (snieguoliuke)
aš tai rudaplaukė

_liuks_


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
LeilaData: Sekmadienis, 2009-12-20, 3:20 PM | Žinutė # 141








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Pabaisa)
Ir kaip,patenkinta rezultatu miela

Patenkinta


Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-02-16, 7:27 PM | Žinutė # 142








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Moterų tipai pagal plaukų spalvą

Kiekvienam žmogui duota sava, unikalus ir reta plaukų spalva, atitinkanti jo išorę, charakterį ir temperamentą. Nors esama galybė plaukų atspalvių, tačiau skiriamos keturios pagrindinės plaukų spalvos tipų moterys: blondinės, brunetės, šatenės ir raudonplaukės.

Blondinės

Moteris, turinčias šviesius plaukus, vadina blondinėmis. Jų stichija – vanduo, kryptis – šiaurė. Šviesi plaukų spalva paprastai nusako, ka ta būtybė pasižymi minkštu charakteriu ir įgimtu ramumu. Tačiau blondinės būna ir stiprios, tvirtos, tiesmukiškos, net akiplėšiškos. Sakoma, kad tam turi įtakos šiaurinis klimatas. Nors blondinėms ir mėginama priklijuoti šaltumo etiketę, tačiau jos būna ir „karštos“. Tiesiog prie tokių merginų, turinčių šviesius plaukus, reikalingas ypatingas priėjimas. Yra net diena, skirta blondinėms. Tai gegužės 31 diena, kuri oficialiai pavadinta Pasauline blondinių diena. Jei šviesiaplaukei merginai nusibosta būti blondine ir ji nusidažo plaukus gerokai tamsesne spalva, tai paskui dažniausiai gailisi, nes po to vėl tapti šviesiaplauke būna gana sudėtinga.

Raudonplaukės

Raudonplaukės moterys dažnai siejamos su mistika, būrimu, paslaptingumu ir intriga. Jų stihija- ugnis, kryptis – pietūs. Profesionalūs stilistai kirpėjai žino ne tik raudoną spalvą, bet ir daugybę jų atspalvių. Tai medaus, apelsino, aukso ir t.t. Anksčiau tokios spalvos plaukais moteris laikė žiniuonėmis, raganomis, burtininkėmis. Todėl, kad raudona spalva laikoma velnio spalva. Kalbama, kad tik raudonplaukės merginos yra iš prigimties seksualios. Nors dabar sutikti natūralią raudonplaukę nėra taip paprasta. Moterys turinčios tokios spalvos plaukus paprastai būna lankstaus charakterio, aštraus proto, su jomis įdomu bendrauti, turi humoro jausmą. Tačiau, jei staiga nuspręsite pakeisti savo įvaizdį, tapti „žiniuone“, žinokite, kad kaip ir blondinėms paskui bus sunku susigrąžinti buvusią spalvą.

Šatenės

Moteris, turinčias tamsiai rudos spalvos plaukus, vadina šatenėmis. Jų stichija – žemė, kryptis – vakarai. Šios moterys būna rūpestingos, labai švelnios ir gero charakterio. Net jei šatenės persidažys šviesiai plaukus, jų patrauklumas nė kiek nesumažės, o charakteris nepasikeis.

Brunetės

Moteris, nešiojančias tamsiai (juodos) spalvos plaukus, vadina brunetėmis. Jų stihija – oras, kryptis – rytai. Paprastai brunetės – ryškios moterys. Jos turi gerą humoro jausmą, intuiciją, aštrų liežuvį, savarankiškos, gana valdingos, tačiau racionalios ir laisvos viduje. Brunetės dažnai būna dėmesio centre ir spinduliuoja savo ryškia išvaizda. Jei brunetė nuspręstų pakeisti savo plaukų spalvą, tai geriau rinktis šiltų ir šaltų atspalvių derinį, kadangi kardinalūs pokyčiai gali pažeisti plaukų struktūrą. Užtat be didelio vargo galės susigrąžinti savo plaukų spalvą.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-02-16, 7:28 PM | Žinutė # 143








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Romeniukas)
Blondinės

Moteris, turinčias šviesius plaukus, vadina blondinėmis. Jų stichija – vanduo, kryptis – šiaurė. Šviesi plaukų spalva paprastai nusako, ka ta būtybė pasižymi minkštu charakteriu ir įgimtu ramumu. Tačiau blondinės būna ir stiprios, tvirtos, tiesmukiškos, net akiplėšiškos. Sakoma, kad tam turi įtakos šiaurinis klimatas. Nors blondinėms ir mėginama priklijuoti šaltumo etiketę, tačiau jos būna ir „karštos“. Tiesiog prie tokių merginų, turinčių šviesius plaukus, reikalingas ypatingas priėjimas. Yra net diena, skirta blondinėms. Tai gegužės 31 diena, kuri oficialiai pavadinta Pasauline blondinių diena. Jei šviesiaplaukei merginai nusibosta būti blondine ir ji nusidažo plaukus gerokai tamsesne spalva, tai paskui dažniausiai gailisi, nes po to vėl tapti šviesiaplauke būna gana sudėtinga.

Na aš šiaip save galėčiau priskirti prie blondinių,nes naturali splava šviesi,tokia pelenų 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
dru-gelisData: Sekmadienis, 2012-02-05, 4:50 PM | Žinutė # 144








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Joniškis
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 100
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
As blondine kuo naturaliausia, aisku tik pagal spalva sypsausi gamta apdovanojo tokia spalva tai nereikia dazytis :) na ant ziemos patamseja, o vasara vel geltona juokas
Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2012-02-05, 4:51 PM | Žinutė # 145








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (dru-gelis)
As blondine kuo naturaliausia, aisku tik pagal spalva sypsausi gamta apdovanojo tokia spalva tai nereikia dazytis :) na ant ziemos patamseja, o vasara vel geltona juokas

ot gerai,nei dažų reikia,nei pinigai išeina sypsausi sypsausi gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
dru-gelisData: Sekmadienis, 2012-02-05, 7:01 PM | Žinutė # 146








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Joniškis
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 100
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
ot gerai,nei dažų reikia,nei pinigai išeina


tuo atveju tai taip sypsausi kartais taip norisi pasikeisti spalva, bet nenoriu pradeti, paskiau kol ataugs.. :)
Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2012-02-05, 10:08 PM | Žinutė # 147








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (dru-gelis)
kartais taip norisi pasikeisti spalva, bet nenoriu pradeti, paskiau kol ataugs.. :)

nu jooo...paskui galo nėra taip sakant gerai sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Plaukai » Esate blondinės ar brunetės?
  • Page 10 of 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024