Šeštadienis, 2024-04-27, 5:20 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Valedy  
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Plaukai » Šukuosenos
Šukuosenos
LauritukeData: Penktadienis, 2010-09-24, 9:18 AM | Žinutė # 91








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Milli)
Labutis.senai cia bebuvau miela uzmaciau cia pokalbi tai isiterpt norejau. Kokioj cia kirpykloj dazo su palette? dar negirdejau tokio bajerio sorry nenoreciau i tokia papult tikrai.visos kirpyklos dirba su profesionaliom priemonem.mes bent jau tikrai. Ateik Romeniuk pas mane susitvarkyt plaukuciu. miela

Pritarsiu tau su pallete nesu girdėjusi ir aš o ne kartą esu dažiusi kirpykloje,tai nėra dažę su poallete o ir jie negeri kiek esu girdėjusi
va Romeniuk eik sutvarkys plaukučius tau


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-09-24, 10:32 AM | Žinutė # 92








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Milli)
Labutis.senai cia bebuvau uzmaciau cia pokalbi tai isiterpt norejau. Kokioj cia kirpykloj dazo su palette? dar negirdejau tokio bajerio nenoreciau i tokia papult tikrai.visos kirpyklos dirba su profesionaliom priemonem.mes bent jau tikrai. Ateik Romeniuk pas mane susitvarkyt plaukuciu.

na kai kurios dirba su londa o su palette, berods molainių gatvėj kažkokia kirpykla dirbo, nes draugė sako nuėjau dažytis plaukų renka man spalvą ir žiūriu gi kad palette dažai _pikt_ _pikt_ oj ne sako nedažysiu juokas juokas
o šeip daug kas dirba su Kadus, jei gerai parašiau _liuks_ _liuks_ _liuks_
Quote (Milli)
Ateik Romeniuk pas mane susitvarkyt plaukuciu.

kurioj tu dirbi milli tuoj prieis tai klientūtos, tu tik nuolaidą padaryk miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-09-24, 10:34 AM | Žinutė # 93








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
Pritarsiu tau su pallete nesu girdėjusi ir aš o ne kartą esu dažiusi kirpykloje,tai nėra dažę su poallete o ir jie negeri kiek esu girdėjusi

dar yra tokių kirpyklų kur dažoma su kliento dažais, tai manu nešasi bet kokius miela , o šeip ir aš girdėjau kad palette labai žeidžia plaukus, bet atseit spalva su jais pati geriausia, na bet aš nesiryžtų su jais dažytis juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-09-24, 10:40 AM | Žinutė # 94








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na man kirpykloj plaukus nudegino su wela.nesu plauku dazymo maniake,bet zilus palette gerai nudazo.o va garenje mano kirpeja isvis nerekomenduoja
Atsijungęs
IrceData: Penktadienis, 2010-09-24, 10:55 AM | Žinutė # 95








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Dabar vat nepasakysiu tikslaus dažų pavadinimo,bet mano kirpėja dažo tokiais dažais,kurie be amoniako ir pan.,jie net kvepia _liuks_ ir tikrai 100% nudažo žilus plaukus,nes pati jų turiu.Tikrai esu patenkinta rezultatu,nors mokėti reikia daugokai,bet verta miela pas mus toj kirpykloj išvis visos priemonės profesionalios,gailėtis dar neteko.

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-09-24, 11:09 AM | Žinutė # 96








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
kadangi dabar biski apsileidus 10 atseit auginu plaukus tai nusidazau pati.o kai buvo trumpi tai tekdavo i kirpyla eiti kiekviena men ir uz dazus tik sumokedavau po 35lt<cia labai trumpiem plaukam>.bet vistiek lieku prie nuomones kad ir su gerom medziagom galima padaryti broka _pikt_ ,o su pigiom nesugadinti miela
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-09-24, 11:09 AM | Žinutė # 97








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
Dabar vat nepasakysiu tikslaus dažų pavadinimo,bet mano kirpėja dažo tokiais dažais,kurie be amoniako ir pan.,jie net kvepia ir tikrai 100% nudažo žilus plaukus,nes pati jų turiu.Tikrai esu patenkinta rezultatu,nors mokėti reikia daugokai,bet verta pas mus toj kirpykloj išvis visos priemonės profesionalios,gailėtis dar neteko.

pas manają irgi dažai labai kvepia _liuks_ ne taip kaip iš parduotuvių, nors žinokit nepasakysiu pavadinimo buvau nusipirkus kažkokius parduotuvėj kurie irgi kvepėjo _liuks_ na pas mono kirpėja pakelis kainuoja apie 45 na ji man parduoda kartais po 35 _liuks_ , nes sako vistiek dažai viena spalva tai kam dar tau už dažymą mokėt, nusidažysi namie _liuks_ _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-09-24, 11:11 AM | Žinutė # 98








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
na man kirpykloj plaukus nudegino su wela.nesu plauku dazymo maniake,bet zilus palette gerai nudazo.o va garenje mano kirpeja isvis nerekomenduoja

galvoju galvoju gali būti, o va kad žilus palette gerai nuima tai tikra tiesa _liuks_ _liuks_ mano teta dažosi tai sakė jai super _liuks_ , o draugytė kažkada pabandė tai plaukai po dažymo kaip šiaudų stagarai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-09-24, 11:15 AM | Žinutė # 99








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
kadangi dabar biski apsileidus atseit auginu plaukus tai nusidazau pati.o kai buvo trumpi tai tekdavo i kirpyla eiti kiekviena men ir uz dazus tik sumokedavau po 35lt<cia labai trumpiem plaukam>.bet vistiek lieku prie nuomones kad ir su gerom medziagom galima padaryti broka ,o su pigiom nesugadinti

tikra tiesa _liuks_ _liuks_ aš plaukus dažausi na kas tris mėnesius, 2 kart per metus perku iš kirpėjos tuos gerus, o šeip dažau su londa, man jie labai tinka ir patinka, tik kad va labai greitai nusiplauna juokas juokas
tai man kirpėja sakė už dažus reikėtų kokių 2,5-3 pakelių tai beveik 100 o kur dar darbas liudna liudna , tai gerai ir namuose _liuks_ , o va bendradarbė nuėjo į oranžinį stilių, jos plaukai trumpi o sumokėjo 90Lt už dažymą juokas juokas juokas tai sako tu 200 paliktum juokas juokas tai kažkaip man gaila tokių pinigėlių miela . bet va regurialei einu pasiirpti plaukučių _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2010-09-24, 3:46 PM | Žinutė # 100








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
dar yra tokių kirpyklų kur dažoma su kliento dažais, tai manu nešasi bet kokius miela , o šeip ir aš girdėjau kad palette labai žeidžia plaukus, bet atseit spalva su jais pati geriausia, na bet aš nesiryžtų su jais dažytis juokas juokas

nu ne esu aš ją mėginusi nėra man spalva geriausia su jais ,labai nusiplaudavo greitai nu ne man jie aš naudoju garnier man jie labai geri,jo tai yra ir ne viena tokia kirpykla kur nudažo su tavo atsineštais dažais miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-09-24, 5:41 PM | Žinutė # 101








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
nu ne esu aš ją mėginusi nėra man spalva geriausia su jais ,labai nusiplaudavo greitai nu ne man jie aš naudoju garnier man jie labai geri,jo tai yra ir ne viena tokia kirpykla kur nudažo su tavo atsineštais dažais

aš nebandžiau su palette liudna , o va garnier bandžiusi tai geri _liuks_ _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-09-24, 6:36 PM | Žinutė # 102








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
nu ne esu aš ją mėginusi nėra man spalva geriausia su jais ,labai nusiplaudavo greitai nu ne man jie aš naudoju garnier man jie labai geri,jo tai yra ir ne viena tokia kirpykla kur nudažo su tavo atsineštais dažais

Dabar maximoje Garnier dažams 30procentų nuolaida _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-09-24, 9:54 PM | Žinutė # 103








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Dabar maximoje Garnier dažams 30procentų nuolaida

ir droge nuolaidos jiems, man maximoj dažų pasirinkimo nelabai yra nes dažniausiai būna išpirkta miela
kokias tu šįkart dažysies Romeniukai miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-09-25, 0:59 AM | Žinutė # 104








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
kIRPYKLINIAIS KAS BEKO _liuks_ _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Šeštadienis, 2010-09-25, 8:28 AM | Žinutė # 105








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Dabar maximoje Garnier dažams 30procentų nuolaida _liuks_

rimtai varysiu pirkti tada


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Plaukai » Šukuosenos
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024