Antradienis, 2024-05-07, 6:10 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Valedy  
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Kūno priežiūra » Savaiminio įdegio kremai ir visa kita (Kokius naudojate?)
Savaiminio įdegio kremai ir visa kita
ValedyData: Penktadienis, 2010-04-09, 1:36 PM | Žinutė # 16








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
Natural sakai gražiausia,man ir gražu kol šalia nepamatau idegusios merginos,tada tikrai ne koks vaizdelis

Man kur kas baisiau atrodo ,pvz ankstyvą pavasarį kai vaikšto lietuviški "negrai" juokas juokas ...nes tada nei tos saulės natūraliai yra daug nei ką,kad taip nusvilt....vat tada iš tikro ir pasimato kas soliariumuose guli ir kenkia savo odos sveikatai

Žodžiu nenoriu diskutuoti,bet tuo požiūriu turiu savo tvirtą nuomonę ir jos nežadu keist dar artimiausius 100 metų


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-04-09, 4:02 PM | Žinutė # 17








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Pabaisa)
Žodžiu nenoriu diskutuoti,bet tuo požiūriu turiu savo tvirtą nuomonę ir jos nežadu keist dar artimiausius 100 metų

Tai ir nekeisk savo nuomonės,kaip ir aš nežadu keisti,kad soliariumui NE kaip sakant jai žinai kad rūkymas,alkoholis ir nesveika mityba kenkia sveikatai tai turi žinoti,kad soliariumas tai pat labai kenkia


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-04-21, 9:59 AM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Jau kuris laikas kekvieną vakarą tepuosi su NIVEA body ir esu patenkinta _liuks_ nebe balta jau esu,ir vyras pastebėjosako ruduke tu mano jau miela miela na tas rudukas gana idomus labiau gal kiek į morkavumą bet tikrai nestipriai ir visai gražiai atrodo,net kaimynė užsimanė tokio pačio lasjono,nes ji turi kitoki tai jei mėto plėmais,o pas mane nemėto ir visai gražu _liuks_ gražiausiai tai atrodo pillvas juosmuo _liuks_ _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-04-21, 10:24 AM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
kuris laikas kekvieną vakarą tepuosi su NIVEA body ir esu patenkinta

o jis nesmirda? 10 draugė sakė kad specifinis kvapas jo, išsitepė ir pajuto, vakare ėjo maudytis ir viskas nusiplovė juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-04-21, 10:25 AM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
kekvieną vakarą

o kodėl kiekvieną vakarą? negeriau būtų rytais? galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-04-21, 11:54 AM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o jis nesmirda? 10 draugė sakė kad specifinis kvapas jo, išsitepė ir pajuto, vakare ėjo maudytis ir viskas nusiplovė juokas

Man tai nesmirda kaip tik visai nieko kvapas 10

Quote (snieguoliuke)
o kodėl kiekvieną vakarą? negeriau būtų rytais? galvoju

Man vakarais geriau,ryte tingėčiau 10 nes reikia nuogai pabūti,kad gerai nudžiūtų _liuks_ o ryte vis atsiranda kokios veiklos ar kur išeiti reikia tai man geriau vakare _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
SindreData: Trečiadienis, 2010-04-21, 12:09 PM | Žinutė # 22








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:ten kur galima Laimingai Gyventi
Forumo senbūviai
Žinutės: 1200
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
kaip sakant jai žinai kad rūkymas,alkoholis ir nesveika mityba kenkia sveikatai tai turi žinoti,kad soliariumas tai pat labai kenkia

na taip alkoholis kenkia sveikatai, bet ar taip jau ir gyvenate, kad nei lašo nei lašo? O kas kalbėjo apie d'light'us, apie šampaniuką? Sakysit retkarčiais galima? Atsakyčiau tas pats ir su soliariumu....

Sakai "nesveika mityba"? O gal pasakysi kas yra sveika mityba? Mano mama jau daugybę metų valgo vien tik kruopas ir žolytę kaip aš sakau (nes jų net pavadinimų nežinau)... jai užtenka, aš negalėčiau... argi taip jau nepasilepiname cepelinais, pica, ar skrudintais šonkauliukais? pagaliau apskritai mūsų parduotuvėse labai sunku žmonėm, kurie nori valgyti maistą, o ne sintetiką... į bet kokią dešrą pripilti benzonatai, kurie veikia psichiką, glutomatai kurie tukina ir sukelia poreikį valgyti daugiau nekenkia?
Net nešiotis ar laikyti mobeleką arti savęs LABAI KENKIA. Bet ar to nedarome? juokas juokas

Aš nenoriu pakeisti požiūrio ar nuomonės, bet kai kurie pasakymai kelia juoką...
Yra daugybė kenksmingų faktorių, veikiančių mūsų kasdienybę, tokia jau realybė.

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-04-21, 12:35 PM | Žinutė # 23








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
Man vakarais geriau,ryte tingėčiau

na kadangi aš mėgstu rytais prieš darbą nusimaudyti tai viską nusiplaučiau juokas juokas juokas juokas , o vakare kažkaip man nelabai, bet aišku jei tingi tai tada jo juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-04-21, 12:40 PM | Žinutė # 24








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Sindre)
na taip alkoholis kenkia sveikatai, bet ar taip jau ir gyvenate, kad nei lašo nei lašo? O kas kalbėjo apie d'light'us, apie šampaniuką? Sakysit retkarčiais galima? Atsakyčiau tas pats ir su soliariumu....


kaip pirštu į akį _liuks_ _liuks_ _liuks_
o dėl nesveikos mitybos irgi pritariu tau sindre ,
jug vietoj sausų pusryčių gai virti sriubytę bet tingi ir pan, tai irgi kenkia vaikams liudna liudna
soliarumas irgi jei per daug kenkia, bet ir įdėgio kremas jug irgi chemija, jei per daug irgi kenkia liudna liudna
tai va sutinku su tavim sindre


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-04-21, 12:59 PM | Žinutė # 25








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
Galima pagalvoti,kad tu savo vaikuiduoti vien tik sveiką maistą juokas pasikartosiu,geriau sausi pusryčiai su pienu negu traškučiai

oj ne gauna juokas juokas stengiames kuo mažiau sintetikos bet jei labai nori troškučių tai nuperkam _liuks_ _liuks_ _liuks_ jei nori saldainių duodam _liuks_ _liuks_ aš niekada neišskyriau sveiko maisto bet va kažkaip valgo beveik viską ir neserga tai tikriausiai gerą maistą duodam _liuks_ _liuks_ _liuks_
Quote (Dove@Deive)
kaip sakant jai žinai kad rūkymas,alkoholis ir nesveika mityba kenkia sveikatai t

o tu kažkaip kategoriškai parašei tipo tu visko laikaisi juokas juokas juokas
na kažkaip nukrypom nuo temos juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-04-21, 1:00 PM | Žinutė # 26








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
draugė nusipirko servetėių, pažiūrėsim koks efektas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
SindreData: Trečiadienis, 2010-04-21, 1:21 PM | Žinutė # 27








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:ten kur galima Laimingai Gyventi
Forumo senbūviai
Žinutės: 1200
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
draugė nusipirko servetėių, pažiūrėsim koks efektas

bandai grįžt į temą juokas okey man dar milijonas minčių pasistojo bet tiek to.... nenukreipsiu temos.... o servėtėlės man regis _liuks_ iš tų visų dažančių terlionių...

mmmm vistiek pasakysiu
P.S. O natūralistėm išvis geriau natūralias iš ekologinių ūkių morkų sultis gert ir nereiks dažytis tais dažančiais kremais. Keratinas tamsina odą

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-04-21, 1:25 PM | Žinutė # 28








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
draugė nusipirko servetėių, pažiūrėsim koks efektas juokas

Tikrai domu koks efektas aš ir norėjau nusipirkti,bet susilaikiau tai parašyk kaip draugei sekėsi su tom servetėlėm _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-04-21, 1:26 PM | Žinutė # 29








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Sindre)
bandai grįžt į temą okey man dar milijonas minčių pasistojo bet tiek to.... nenukreipsiu temos.... o servėtėlės man regis iš tų visų dažančių terlionių...

man irgi milijonas minčių bet nekaitinam atmosferos juokas juokas juokas
va va sakė reikia morkų sultys gerti ir būsi morkava ir nereikės jokių lasjonų,ar servetėlių juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-04-21, 2:05 PM | Žinutė # 30








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
va va sakė reikia morkų sultys gerti ir būsi morkava ir nereikės jokių lasjonų,ar servetėlių juokas juokas

Tai tai pat nereikės ir soliariumų juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Kūno priežiūra » Savaiminio įdegio kremai ir visa kita (Kokius naudojate?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024