Trečiadienis, 2024-04-24, 11:36 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Krikštynos » Plepaliukai apie krikštynas... (bendraujame krikštynų tema...)
Plepaliukai apie krikštynas...
Kada krikštijote (krikštysite) savo vaikučius?
1. iki metukų [ 19 ] [61.29%]
2. nuo metukų iki trijų metukų [ 7 ] [22.58%]
3. virš trijų metukų [ 4 ] [12.90%]
4. kita [ 1 ] [3.23%]
Answers total: 31
iditData: Ketvirtadienis, 2010-06-17, 9:03 AM | Žinutė # 46








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
gerai nuskilo klebonėliui

Quote (Valedy)
Ojėj ot nuskilo kunigėliui

ai bet kad buvo pazystami tai kazkaip nesigailim,tuo labiau tikrai graziai pakrikstijo,dave vaikam dovaneliu _liuks_ .seip manau 50lt yra visai normali kaina,tuo labiau siais laikais
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-06-17, 9:05 AM | Žinutė # 47








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
.seip manau 50lt yra visai normali kaina,tuo labiau siais laikais

Aš ir taip manau _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-06-17, 3:51 PM | Žinutė # 48








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Merginos jei ne paslaptis kiek jūms kainavo kiek išsileidote per krištynas 10 10

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-06-17, 5:46 PM | Žinutė # 49








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na manojo sesė kai krikštyjom išleido apie 400Lt, su maistu su gėrimais, bet nebuvo daug žmonių 7 iese buvom, be vaikų, tai sakė labai džiaugėsi, kad neišaidavo miela , šventė vyko pas juos namuose, salės nereikėjo, tai manau todėl taip ir pigiai gavosi miela

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-06-17, 5:53 PM | Žinutė # 50








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na manojo sesė kai krikštyjom išleido apie 400Lt, su maistu su gėrimais, bet nebuvo daug žmonių 7 iese buvom, be vaikų, tai sakė labai džiaugėsi, kad neišaidavo , šventė vyko pas juos namuose, salės nereikėjo, tai manau todėl taip ir pigiai gavosi

Tikrai pigiai,mes pasiskaičiavome vien ant maisto ir gėrimų išeis apie 300lt. nors svečių tai pat bus nedaug nesieks net 10 žmonių, o kur dar visa kita,apranga,papuošimai,tortas,,fotosesija


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-06-17, 5:55 PM | Žinutė # 51








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
snieguoliuke, na o kiek jūs planbuojate išleisti 10 galvojau bus nedaug išleista pinigėlių,bet kuo toliau tuo labiau suma didėja,bet paėmus viską į 1000lt sutilpsime,na čia paėmus ir aprangą man ir vyrui.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-06-17, 6:08 PM | Žinutė # 52








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
snieguoliuke, na o kiek jūs planbuojate išleisti galvojau bus nedaug išleista pinigėlių,bet kuo toliau tuo labiau suma didėja,bet paėmus viską į 1000lt sutilpsime,na čia paėmus ir aprangą man ir vyrui.

na žinok dar negalvoju kiek viskas kainuos juokas juokas negadinu nervų juokas juokas juokas nes mes planuojam dar išvyką su vaiku ir krikštotėveliais, o vakare balius ir pan, daug kas priklausys nuo to kiek žmonių dalyvaus miela , o šeip nesdedu visko paskutinei minutei, na sakykim, gerimus pirksim šį mėnesį, daržovės negainuos, nes sodas yra ir pan miela kiek išleisim parašysiu liepos pabaigoj juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-06-17, 6:10 PM | Žinutė # 53








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tikrai pigiai,mes pasiskaičiavome vien ant maisto ir gėrimų išeis apie 300lt.

na daržovės jiems nekainavo, fotoateljė nebuvo, nes jų pusbrolis fotografas, tai pasistengė jis, o kadangi nei jie nei mes nesam daug išgeriantys tai ir ant gėrimų nedaug išeis juokas juokas juokas savrbiausiai šampaniuko keli buteliukai, o stipresnių gali būti dėl kvapo juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-06-17, 6:15 PM | Žinutė # 54








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na daržovės jiems nekainavo, fotoateljė nebuvo, nes jų pusbrolis fotografas, tai pasistengė jis, o kadangi nei jie nei mes nesam daug išgeriantys tai ir ant gėrimų nedaug išeis savrbiausiai šampaniuko keli buteliukai, o stipresnių gali būti dėl kvapo

Tai gerai,kai daug kas nekainuoja _liuks_ _liuks_ na tiek keli buteliukai paskaičiuok kiek kainuos,juk savaime aišku pirksime geresnius ne kokį sidriuką juokas tai vėl gi susideda 10

Bet manau tokia šventė vieną kartą gyvenime būna, ir kiek leidžia finansinės galimybės tiek ir išleidi _liuks_ _liuks_
Kai paskaičiau SM forume tai kitos mamos po 3000-4000lt išleidžia sorry pas mus tokių pajamų nėra skirti tokias išlaidas 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-06-17, 6:24 PM | Žinutė # 55








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai gerai,kai daug kas nekainuoja na tiek keli buteliukai paskaičiuok kiek kainuos,juk savaime aišku pirksime geresnius ne kokį sidriuką tai vėl gi susideda

na tai jo bet pas mus brendžio nemažai namuose yra, o mes jo negeriam juokas juokas o šeip darysim punčą su viskiu, mergaitėms o vyrai gal brendį gers net nežinau, kad pas mus draugių vyrai negeria, arba labai mažai juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
simux18Data: Ketvirtadienis, 2010-06-17, 8:52 PM | Žinutė # 56








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Mažeikiai
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 57
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mes savo maziuke krikstysim rugpjucio 7 d svesime kaime pas mociute pastatysim palapine nei mesyte nei darzoves nekainuos is mociutes ukio viskas bus _liuks_ tad tikiuosi daug neisleisim pinigeliu miela pas mus bus apie 30 zmoniu cia be vaku nes as esu is 7 vaiku seimos visi su antrom pusem kur dar vyro seima kriksto tevelius issirinkom geriausius draugus na stengsiuos padaryti grazia svente musu dukryte bus 9 menesiu kai krikstysim mua

http://www.daisypath.com/wedding_announcement_mini.php
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-06-17, 8:56 PM | Žinutė # 57








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (simux18)
mes savo maziuke krikstysim rugpjucio 7 d svesime kaime pas mociute pastatysim palapine nei mesyte nei darzoves nekainuos is mociutes ukio viskas bus tad tikiuosi daug neisleisim pinigeliu pas mus bus apie 30 zmoniu cia be vaku nes as esu is 7 vaiku seimos visi su antrom pusem kur dar vyro seima kriksto tevelius issirinkom geriausius draugus na stengsiuos padaryti grazia svente musu dukryte bus 9 menesiu kai krikstysim

Tai faina,kai daug kas nekainuoja,kaip sakant iš savo ūkio,tikiu,kad daug pinigėlių susitaupo _liuks_ smagi bus šventė kaime _liuks_ faina kai pasistatai palapinę,gali ją išpuošti balionais ir panašiai _liuks_ _liuks_ tai lauksime nuotraukyčių jūsų gražios šventės miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-06-17, 8:59 PM | Žinutė # 58








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
pasistatai palapinę,gali ją išpuošti balionais ir panašiai tai lauksime nuotraukyčių jūsų gražios šventės

tai ir mes lauksim iš tavosios, tavo greičiau _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-06-17, 9:05 PM | Žinutė # 59








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai ir mes lauksim iš tavosios, tavo greičiau

Ai gi rimtai mūsų pirmų bus krikštynos,na gerai jei geros būsite gal ir pasirodysime _liuks_ o kas liečia fotosesiją tai manau teks nusiskenuoti nuotraukas,kad turėtume kompe galvoju kaip gaila,kad mūsų skeneris sugedo,tikslliau mažylis patvarkė juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-06-17, 9:12 PM | Žinutė # 60








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ai gi rimtai mūsų pirmų bus krikštynos

tsip ruošiesi ir pamiršai juokas juokas juokas
tai nusprendėt kad kaime bus miela miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Krikštynos » Plepaliukai apie krikštynas... (bendraujame krikštynų tema...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024