Penktadienis, 2024-03-29, 0:33 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-11-20, 1:51 PM | Žinutė # 391








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
o kuriam vaikui nerupi kompas? rupi visiems, o kuo daugiau drausi tuo labiau nores, nes visi vaikai dabar kompiuteriniai. tik aisku reikia saiko. gerai

ne visi mirkt mirkt mirkt tikrai nevisi, aš nesakau kad visai nesėdi prie kompo, tas sedėjimas ir susirašinėjimas su draugais arba namų darbų darymas kompe manau tikrai nėra blogai, bet kai atsisėda žaidimų žaisti ir be saiko, nieko daugiau nereikia tik kompo, va tada labai blogai nepatinka nepatinka nepatinka mūsų bernužėlis paprasčiausiai per daug užimtas, ir jo klasiokų taip pat aišku yra klasiokas kur tėvai sakė ir naktimis sėdi prie kompo kai jie užmiega nepatinka nepatinka bet kai turi vaikas draugų, turi papildomos veiklos tikrai kompas nerūpi liuks liuks liuks pas mus vienintelė diena kinderiui laisva yra sekmadienis, nes futbolas 5 kartus per savaitę, baseinas3 tai laiko prie kompo žaisti nebelieka, ir labai smagu kad ir nesiveržia prie tų žaidimų liuks liuks liuks o kas su saiku manau viskas tinka, bet tas saikas greitai dingsta juokas juokas juokas juokas
o va dar krikštomama sakė atsiųs iš užienio naują futbolinko aprangą su batais mylimos komandos, ot bus laimės vaikui liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-11-20, 1:53 PM | Žinutė # 392








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
kad ir zaidimams man atrodo jam tikrai nereikia, kas toliau bus, masinos paparasys kitais metais juokas be to nelabai pavyksta susitarti kas liecia drausme, mokslus. taip kad man nekyla rankos jam kazka is vis dovanoti, bet gi nepaliksi vaiko be dovanu kad jis nera labai geras. geda

nupirkt reikia tada kažką simboliško, ir arašyk atsakymą nuo kalėdų senelio, kad kadangi buvo negeras, neklausė mamos ir mokytojos, dovanėlės bus kuklesnės, o jei pasikeis tai per kitas kalėdas gal ir atneš ko jis nori gerai gerai gerai gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
zuikaData: Penktadienis, 2013-11-22, 7:25 PM | Žinutė # 393








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:......
Forumo mylimieji
Žinutės: 3559
Apdovanojimai: 26
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mes tai mažiui užsakėm Maxi lego bloks 160 dalių.. Galės statyti .. O dičkė nori monster hight lėlės kur šviečia :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2013-11-25, 9:00 PM | Žinutė # 394








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
stai ka gaus vyresnelis dovanu gerai gales duotis judesiais juokas

bet čia playstation 2 geda o ne x box geda nors kai tokios kainos Lietuvoje kad ir tų playstation nepatinka nepatinka bet žinoma tam yra Anglija ir ebay juokas juokas juokas juokas liuks liuks liuks liuks pas mus lygiai toks pats pirktas naujas su 24 originaliai žaidimais ir garantiniu už juokingą kainą, lietuvoje beveik 500 kainuoja nepatinka nepatinka nepatinka stovi padėtas mūsų juokas juokas juokas nelabai reikalingas, kartais pasijungia pažaist futbolą su draugais juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2013-11-25, 9:01 PM | Žinutė # 395








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote zuika ()
Mes tai mažiui užsakėm Maxi lego bloks 160 dalių.. Galės statyti .. O dičkė nori monster hight lėlės kur šviečia :)

šaunios dovanėlės liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
zuikaData: Antradienis, 2013-11-26, 1:03 AM | Žinutė # 396








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:......
Forumo mylimieji
Žinutės: 3559
Apdovanojimai: 26
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote snieguoliuke ()
šaunios dovanėlės

Šaunios dovanos bet ir ųaunios kainos :) Darbandžiau atkalbėt paną nuo lėlės,bet ne kategoriškai nori , tik žinau kaip bus ,svarbu gaus,pora dienų ir į kampą sypsausi
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2013-11-26, 10:14 AM | Žinutė # 397








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote zuika ()
dienų ir į kampą sypsausi

juokas juokas nu jo čia jau žinomas dalykas, maniškis ko nenušveičia tai vėžliukų nynzių tie herojai jam ilgiausiai įstrigę juokas
jau gavo nynzių mašiną kurios labai norėjo, ankstyva dovana, kadangi akropolyje buvo nuolaidos, tai kalėdų senis ankščiau pasistengė juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
virginijakData: Antradienis, 2013-11-26, 6:25 PM | Žinutė # 398








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
mes tai eisim apžiūrėt į maksę, apžiūrėt kas gero, ko prašyt pas Kalėdų senį kad atneštų :)

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2013-11-26, 6:48 PM | Žinutė # 399








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
bet čia playstation 2 o ne x box


zinau atkalbejome nuo x box tokiam vaikui uz 500lt maziausiai pirkti dovana kad pazaistu apsurdiska,as nesutinku.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-11-27, 8:39 PM | Žinutė # 400








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
jetau tos kaledos, vaikinukai vistiek isiprase ne 2 o 3 playstation juokas juokas juokas juokas as tai nepirkciau, bet yra kas perka, na jie ten susitare kazka, tai tegul juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-11-27, 8:49 PM | Žinutė # 401








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
jetau tos kaledos, vaikinukai vistiek isiprase ne 2 o 3 playstation juokas juokas juokas juokas as tai nepirkciau, bet yra kas perka, na jie ten susitare kazka, tai tegul juokas

tai jug per Kalėdas dovanas neša kalėdų senelis mirkt mirkt o ne tavasis :) vadinasi šaunuoliai tavo vaikinukai, jei neklausydami ir būdami nelabai geri tokias dovanas išsiprašo liuks liuks įsivaizduoju prižadėjo kad bus labai geri, labai mokysis, o vos tik gaus dovaną ir bus po pažadų, nes ne vieni vaikai taip elgiasi juokas juokas juokas juokas vadinasi jau žino kas dovanas neša pas jus, kad ne Kalėdų senelis juokas juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-11-27, 8:53 PM | Žinutė # 402








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
tai jug per Kalėdas dovanas neša kalėdų senelis o ne tavasis vadinasi šaunuoliai tavo vaikinukai, jei neklausydami ir būdami nelabai geri tokias dovanas išsiprašo įsivaizduoju prižadėjo kad bus labai geri, labai mokysis, o vos tik gaus dovaną ir bus po pažadų, nes ne vieni vaikai taip elgiasi vadinasi jau žino kas dovanas neša pas jus, kad ne Kalėdų senelis


oj nieko panasaus, jie iki dabar tiki seneliu, kalba ejo tokia,kad senelis neatnes tai ko nori jei nedarys ko praso teveliai. taip kad pazadejo, kol kas viskas labai grazu, mokosi puikiai, klauso, ruosia pamokas, tvarkosi ir taip toliau. gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-11-27, 8:54 PM | Žinutė # 403








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
man tai Kalėdos gražiausios yra tada kai vaikas tiki stebuklu liuks liuks tada ir ta nuotaika stebuklinga, su nekantrumu laukia Kalėdų ryto, kad pamatytų ką gaus dovanų, o kai susitaria su tėvais ką nori dovanų tai jokiomis Kalėdomis nebekvepia geda va mūsų vienas krikštasūnis labai negeras vaikas visus metus buvo, tai su jo tėveliais susitarėme, kad nieko dovanų neatneš, išskyrus saldainių, ir gaus laišką nuo kalėdų senelio gerai gerai

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2013-11-27, 8:58 PM | Žinutė # 404








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
jetau kazin kiek tas stebuklas gali testis, ateina laikas vaikai viska supranta ir nemanau kad jau tai netenka kaledu prasmes ar kazkokio stebuklo. kol maziukai taip jie tiki, bet ateina ta diena, beje pas pacia manau jau greitu laiku ateis ta diena jei dar neatejo... 10 metu vaikas tikrai jau nebetiki seneliu zino kas atnesa dovanas, bet vistiek vaikai dziaugiasi...

beje net idomu pasidare kokiu metu vaikai jau supranta kad nera kaledu senelio galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2013-11-27, 9:04 PM | Žinutė # 405








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
jetau kazin kiek tas stebuklas gali testis, ateina laikas vaikai viska supranta ir nemanau kad jau tai netenka kaledu prasmes ar kazkokio stebuklo. kol maziukai taip jie tiki, bet ateina ta diena, beje pas pacia manau jau greitu laiku ateis ta diena jei dar neatejo... 10 metu vaikas tikrai jau nebetiki seneliu zino kas atnesa dovanas, bet vistiek vaikai dziaugiasi...

beje net idomu pasidare kokiu metu vaikai jau supranta kad nera kaledu senelio galvoju

iš dalies tikrai netenka, jei seniau tikėdavo kad dovanas tikrai kažkas kitas atneša o ne tėveliai anwei anwei anwei anwei o ne tai kad patas paprasai kad tau nupirktų tą ar aną juokas juokas juokas juokas juokas na musų bernužliui 9 metukai ir dar kolkas tiki, kažkada buvo paklausęs ar ne mes perkam, bet gražiai išsisukom, nes netgi budėjo pernai prie eglutės, bet kartu nuėjom miegoti, ir tada mes padėjom, ir pats pirmas atsikėlė ir pamatė, kad jau atnešė juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos mažiesiems nuo Kalėdų Senelio (Ką dovanoja Kalėdų senelis per Kalėdas?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024