Šeštadienis, 2024-04-20, 1:40 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Ar realu pasistatyti namą be paskolos ? (Diskutuojame šia tema)
Ar realu pasistatyti namą be paskolos ?
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:30 PM | Žinutė # 1








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Ar įmanoma pasistatyti namą be banko paskolos? Diskutuojame ir bendraujame
miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Trečiadienis, 2010-12-01, 11:31 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:32 PM | Žinutė # 2








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Gal yra tokių kurie be banko paskolos nusipirko sklypą ir pasistatė namą? galvoju

Kiek laiko reikia taupyti ir maždaug po kiek?


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:49 PM | Žinutė # 3








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
dar gerai kai vyras prie statybu nusimano(ta prasme dirba nuo pamatu iki stogo + vidaus apdaila ) , jo brolis santechnikas, svogrys elektrikas, tai daug atsimeta. Jei tektu samdyti, tai be sansu

mano elektrikas, bet bute remontą padarė ne prasčiau už apdaininikus tik va kaip ten su santechnika tai nežianu juokas juokas juokas bet yra draugas kur tuos dalyus išmano, dabar jis darosi remontus, tai manasis perdarė instaliacija tai sako kai man reikės tu dirbsi pas mane juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-12-01, 11:50 PM | Žinutė # 4








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Kamelija)
dar gerai kai vyras prie statybu nusimano(ta prasme dirba nuo pamatu iki stogo + vidaus apdaila ) , jo brolis santechnikas, svogrys elektrikas, tai daug atsimeta. Jei tektu samdyti, tai be sansu

Tai žinoma,kad labai gerai ir daug atsimeta,bet ar kas nors iš besistatančių namą galėtų pasakyti kiek reikia atsidėti namo statybai juo labiau sklypo pirkimui galvoju Po kiek metų realu pradėtis statytis namą? galvoju

Kas statotės pasidalinkite informacija nemanau,kad ji tokia slapta 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 0:05 AM | Žinutė # 5








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Tarkim žmogus turintis firmą net tas imasi paskolą butui,o čia ar įmanoma paprastam žmogui iš susitaupymų pasistartyti namą? galvoju
Reikia tikrai pagrindinio kapitalo,palikimo žemės sklypo ar kažko,bet tikrai ne nuo nulio vien iš taupymų ir per kokius 5 metus


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 0:27 AM | Žinutė # 6








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Tarkim mes taupme namui be jokio pagrindo ir investicijų,taupme 3 metus po 2000lt susitaupome 72000lt. ką įmanomą pradėti už juos statytis? ir tai tik tarkim po 3 metų,o ką galima pradėti veikti dėl namo statybos su kelias tūkstančiais lt?

Gerai mes neturime nei sklypo nei kažkokio pagrindinio kapitalo.taupome po kokius 2000-3000lt. kada jau galėtume pradėti judėti kas liečia sklypo pirkimą ir namo sttyba?
Labai įdomu sulaukti pasisakymų iš tų kas pasisatė iš savo santaupų 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 0:40 AM | Žinutė # 7








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
PERKELIU CITATĄ IŠ TEMOS APIE MOKESČIUS

Quote (snieguoliuke)

na va matai bent jau mes kažkaip kitaip galvojam ar kai čia pasakius, mes neturtim kas paliktų mums palikimą ar kažką, va jūs laukiat, gol kažkas padės ant lėkštutės tada galvojat pradėti kažką daryti, t

Na žinai mes kol kas nieko nelaukiame ant lėkštutės,nes dar močiutė gyva ir manau ilgai dar gyvens, negražu taip kalbėti . o va tarkim tu gal gavai palikimą dėl to ir gali po truputi pradėti namo statybas,nes yra pradinis kapitalas _liuks_ O tas pasakymas,kad laukiam kol kas padės ant lėkštės tai čia labai riebus,daug kas gauna palikimą,to net nesitikėdami ir nelaukdami,prie ko čia laukimas ant lėkštutės? :galvoju O tu tipo negavai ar negausi palikimo mamos tėvo namo ar žemės? Įdomiai čia pasisakyta, kad kažkas laukia,jog ant lėkštutės bus atneštas butas ar namas

jei nori pastatyt nama pvz. uz 100,000 Lt tuomet turek omeny , kad namas tau atsiais ne 100,000 Lt o dvigubai daugiau , apie 200,000 Lt cia jau taip yra Ar ne? galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Ketvirtadienis, 2010-12-02, 0:57 AM
Atsijungęs
KamelijaData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 9:31 AM | Žinutė # 8








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
labas rytas, vyras pasiskaiciaves kiek mazdaug mums kainuos- vakare pasidomesiu kaip kas. Musu planas 1 kamb.isirengti, o tada jau kaip seksis-visko iskart nesigaus 10


Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 10:42 AM | Žinutė # 9








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
72000lt. ką įmanomą pradėti už juos statytis

kokia tu įdomi, jei susitaupysi 72000Lt, tai jau ir pirkti gali o ne tik statytis, manau kad tu net neįsivaizduoji ką čia dabar paistaisi juokas juokas juokas pavyzdys, statsnt medinį namą 1kvadratinis metras ( su ne sava mediena) per firmą kainuoja 1000Lt, o jei su sava (per pažįstamus pirkta) žymiai pigiau tai va ir skaičiuosi _liuks_
Quote (Romeniukas)
va tarkim tu gal gavai palikimą dėl to ir gali po truputi pradėti namo statybas,nes yra pradinis kapitalas

jokio nei aš nei mano brangusis negavom palikimo juokas juokas gerai būtų, jei kas nors paliktų kokios žemės _liuks_ _liuks_ o statybos prasidėjo nuo nulio nuo apskritaus nulio juokas juokas
Quote (Romeniukas)
O tu tipo negavai ar negausi palikimo mamos tėvo namo ar žemės? Įdomiai čia pasisakyta, kad kažkas laukia,jog ant lėkštutės bus atneštas butas ar namas

aišku negausiu, nes nėra ko gauti, jug tu irgi negavai nei iš mamos nei iš tėčio, yra ir žėmės troškūnuose ir namukas, bet tėtis sukūrė naują šeimą ir nežadu drąskytis dėl jokio palikimo, aš iškart pasirašiau kad man nieko nereikia kad tegu palieka savo dabartinei žmonai, o brangiausiasis tai net tėvų neturi 10 jam irgi nėra kas palieka miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 10:44 AM | Žinutė # 10








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
Musu planas 1 kamb.isirengti, o tada jau kaip seksis-visko iskart nesigaus

tai vieną kambarį įsirengi, o pasui pamažu pamažu ir kiti _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 10:46 AM | Žinutė # 11








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
jei nori pastatyt nama pvz. uz 100,000 Lt tuomet turek omeny , kad namas tau atsiais ne 100,000 Lt o dvigubai daugiau , apie 200,000 Lt cia jau taip yra Ar ne?

ką tu čia paistaisi tai jei susiskaičiavai kiek kainuoja, gali ka=kiek padidėti išlaidos bet netiek kodėl viskas padvigubėja, gera iš tavęs matematikė juokas juokas juokas , jug kaip tik dabar iš vienos pusės labai pigu statytis, nes visos medžiagos labai pigios ir t.t. tik pinigų reikia turėti , o jei turėtume tiek kiek reikia greitai viskas būtų padaryta, o dabar pamau pamažu vėžlio žinksneliu miela miela bet kada nors pabaigsim


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Ketvirtadienis, 2010-12-02, 10:59 AM
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 1:55 PM | Žinutė # 12








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)

ką tu čia paistaisi tai jei susiskaičiavai kiek kainuoja, gali ka=kiek padidėti išlaidos bet netiek kodėl viskas padvigubėja, gera iš tavęs matematikė juokas juokas juokas , jug kaip tik dabar iš vienos pusės labai pigu statytis, nes visos medžiagos labai pigios ir t.t. tik pinigų reikia turėti , o jei turėtume tiek kiek reikia greitai viskas būtų padaryta, o dabar pamau pamažu vėžlio žinksneliu miela miela bet kada nors pabaigsim

Aš nenusipaistau,geriau pskaityk ką parašiau,rašau čia taip yra ar ne,kad statant viskas ar daugmaž padvigubėja.

Žodžiu sėkmės namo statybose kas statosi nuo nulio ir be banko paskolos _liuks_ _liuks_ galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 1:57 PM | Žinutė # 13








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
kokia tu įdomi, jei susitaupysi 72000Lt, tai jau ir pirkti gali o ne tik statytis, manau kad tu net neįsivaizduoji ką čia dabar paistaisi juokas juokas juokas pavyzdys, statsnt medinį namą 1kvadratinis metras ( su ne sava mediena) per firmą kainuoja 1000Lt, o jei su sava (per pažįstamus pirkta) žymiai pigiau tai va ir skaičiuosi _liuks_

Geri tai ką reiškia statytis namą nuo nulio neturint nei žemės sklypo nei kažkokių santaupų? pirmiusia kiek suprantu reiki susitaupyti sklypui? galvoju

Ai nesuprantu aš tokios politikos ne kas man tikrai su matematika juokas

Sėkmės statybose _liuks_ miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 2:58 PM | Žinutė # 14








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
kad statant viskas ar daugmaž padvigubėja.

taigi iš kart daugmaž apsiskaičiuoji kiek kainuos, primeti kai[ sakant _liuks_ _liuks_
na sakykim jei pasiemi paskolą 100000 ir planuojiesi kad daugmaž tilptum, bent jau aš taip manau miela miela
Quote (Romeniukas)
Geri tai ką reiškia statytis namą nuo nulio neturint nei žemės sklypo nei kažkokių santaupų?

tai aišku kad reikia juokas juokas juokas negi imsi ir sakysi na ką statom juokas juokas juokas pirmiausiai reikia santaupų, o va kai jau kalba eina apie įrengimą tai manau be paskolos niekaip galvoju galvoju nors gerai kamelija rašė, pirmiausiai reikia vieną kambarį įsirengti ir paskui viskas pamažu pamažu _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 3:15 PM | Žinutė # 15








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai aišku kad reikia juokas juokas juokas negi imsi ir sakysi na ką statom juokas juokas juokas pirmiausiai reikia santaupų, o va kai jau kalba eina apie įrengimą tai manau be paskolos niekaip galvoju galvoju nors gerai kamelija rašė, pirmiausiai reikia vieną kambarį įsirengti ir paskui viskas pamažu pamažu _liuks_

O jei santaupų nėra be paskolos gali pamirši apie namo statybą


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Ar realu pasistatyti namą be paskolos ? (Diskutuojame šia tema)
  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024