Penktadienis, 2024-04-19, 7:13 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Ar realu pasistatyti namą be paskolos ? (Diskutuojame šia tema)
Ar realu pasistatyti namą be paskolos ?
Vai2skeData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 11:25 PM | Žinutė # 31








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
tai ir tas taupymas, taupymui nelygu...., bet nesivejam madų.. televizorius senukas, kol rodo-užteks jo, baldus keisim kai jau nauji kambariai įsirengs, žinoma jei tiek atlaikys juokas , mašiniuku ir važiuojam-kol nebevažiuos...
vaikams vaikystės neatimam..., patys ir nevergaujam gyvenimuij.. tiesiog yra, kaip yra


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 11:36 PM | Žinutė # 32








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaidabas)
tai ir tas taupymas, taupymui nelygu...., bet nesivejam madų.. televizorius senukas, kol rodo-užteks jo, baldus keisim kai jau nauji kambariai įsirengs, žinoma jei tiek atlaikys juokas , mašiniuku ir važiuojam-kol nebevažiuos...
vaikams vaikystės neatimam..., patys ir nevergaujam gyvenimuij.. tiesiog yra, kaip yra

Tai savaime suprantama jūsų situacija _liuks_ Šaunu,kad judate į priekį,sėkmės miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:25 AM | Žinutė # 33








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
snieguoliuke, O kokioj vietoj nusipirkote sklypa? Daug kainavo?

paslaptis juokas juokas juokas juokas o kainavo pakankamai pigiai _liuks_ _liuks_
Quote (Romeniukas)
Tai vat ir aš galvoju kokios turi būti šeimos pajamos,kad būtų galima pradėti galvoti apie namo statybą sklypo pirkimą,per kiek laiko įmanoma susitaupyti sklypui?

romeniukai o kai jūs abu dirbot, sakei kad vyras uždibdavo labai gerai, ko tada neatsidėjote ateiciai miela
Quote (vaidabas)
Viskas įmanoma, tik žiūrint kokie kieno norai ir poreikiai...
pas mus pajamos minimalios, statybas pradejom dvidesimt tukstantelių, vyro užsienyje uždirbtų, teturėdami, kadangi viską daro pats, judam po truputi, pernai mūsų namukui išliejo naujus pamatus, šiemet apmūryjo or naują verandą pastatė, kitamet kels antrą aukštą, ir naują stoga teks dengt.., o vidų, jau po truputi, po kambarelį, ir įsirengsim.., pagal galimybes...

va v viskas įmanoma viskas tik reikia noro ir kantrybės miela miela ir pamažu pamažu viskas įgyvendinama, _liuks_ sekmės vaidabas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:29 AM | Žinutė # 34








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
tai ir tas taupymas, taupymui nelygu...., bet nesivejam madų.. televizorius senukas, kol rodo-užteks jo, baldus keisim kai jau nauji kambariai įsirengs, žinoma jei tiek atlaikys , mašiniuku ir važiuojam-kol nebevažiuos...
vaikams vaikystės neatimam..., patys ir nevergaujam gyvenimuij.. tiesiog yra, kaip yra

va va _liuks_ _liuks_ pas mus telikas irgi senas sako kam pirkti už 1000 jei šitas rodo, baldai neseniai keisti, tai manau ilgam užteks, o jei lieka laisvesnis litas ir dedi į taupyklę o ne taškai kur papuola _liuks_ _liuks_ _liuks_ , o vaikui mes irgi vaikystės neatimam, būtų apsurdas didžiausias , kaip manasis sako prasidės statybos pajudės bišk viskas o ant pensijos įsikelti turėtume juokas juokas juokas aš tai kažkaip labaiu 3kambarių buto norėčiau bet manasis kategoriškas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:46 AM | Žinutė # 35








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
romeniukai o kai jūs abu dirbot, sakei kad vyras uždibdavo labai gerai, ko tada neatsidėjote ateiciai miela

Tai va čia ir klausimas kokios turi būti šeimos pajamos,kad galėtum pradėti taupytis namo statybai? galvoju Pas mus buvo tokios pajamos kurios leido nusipirkti tai ko seniau negalėjome,bet tai tikrai nebuvo tokie pinigai,kad susitaupyti sklypui ar juo labiau namui 10

Suformuluosiu gal paprasčiau klausimą- kokios turi būti šeimos pajamos,kad būtų realu ir įmanoma susitaupyti ant namo statybos? Per kokius du metus įmanoma susitaupyti sklypui? galvoju

snieguoliuke, Nelabai suprantu jūsų taupymo esmės,ir garažui susitaupėte ir sodą nusipirkote,mašiną na žodžiu viskas ivyko maždaug 3 metų laikotarpiu,tai taip išeina kad vienu metu susitaupėte viskam? galvoju

Nežinau kokios tada jūsų šeimos pajamos,nebent vyras haltūrindamas nerealiai daug pasidaro. 10

Na tai sėkmės dar kartą miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
neridaData: Penktadienis, 2010-12-03, 12:01 PM | Žinutė # 36








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Ar realu pasistatyti namą be paskolos ?
Manau jei yra dideles pajamos tai realu aisku,o jeigu pajamos minimalios,ka ten susitaupysi jei nelieka nei ka atidet taupyklei juokas


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 12:10 PM | Žinutė # 37








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Per kokius du metus įmanoma susitaupyti sklypui?

na manau jei gautų kokius4000 tai įmanoma per du metus juokas juokas juokas
Quote (Romeniukas)
snieguoliuke, Nelabai suprantu jūsų taupymo esmės,ir garažui susitaupėte ir sodą nusipirkote,mašiną na žodžiu viskas ivyko maždaug 3 metų laikotarpiu,tai taip išeina kad vienu metu susitaupėte viskam?

sodas išėjo už valstybės pinigus juokas juokas už tuos kur gauna našlaičiai _liuks_ _liuks_ o mes taupome tikrai ne 3 metus miela miela jau su saviškiui kartu beveik 10 metų, tai ir taupom kiek kartu po biškį po biškį ir judam vėžlio žingsneliu juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 12:16 PM | Žinutė # 38








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Suformuluosiu gal paprasčiau klausimą- kokios turi būti šeimos pajamos,kad būtų realu ir įmanoma susitaupyti ant namo statybos? Per kokius du metus įmanoma susitaupyti sklypui?

o kodėl tu akcentuoji 2 metus galvoju galvoju pajamos gali ir nebūti labai kosminės atsidėt po kelis šimtus ir pamatysi per metus kiek jau bus _liuks_ _liuks_ o skypas sklypui nelygus, už miesto labai pigiai galima sklypą nusipirkti miela miela o tada imi paskolą ir stataisi _liuks_ bet kad tą paskolą imti labai rizikinga galvoju
Quote (Romeniukas)
Nežinau kokios tada jūsų šeimos pajamos,nebent vyras haltūrindamas nerealiai daug pasidaro.

na chalturkių pinigai kaip manasis sako neliečiami juokas juokas juokas tada aš nesuprantu, jug pati ne kartą sakei kad tavo vyrukas tūkstančiais gaudavo vasarą kai dirbdavo ir po darbo ir t.t. reikėjo pasidėti pinigėlius kaip sakoma juodai dienai miela _liuks_ , aš dabar pasirašiau su banku sutartį ir kiekvieną mėnesį po 100Lt nuo algos padeda į saskaita, ir tegu ten būna, kai reikės paimsiu _liuks_
Quote (nerida)
Ar realu pasistatyti namą be paskolos ?
Manau jei yra dideles pajamos tai realu aisku,o jeigu pajamos minimalios,ka ten susitaupysi jei nelieka nei ka atidet taupyklei

visiškai be paskolos manau tikrai neįmanoma, kažką pasidaryti taip įmanomą, bet visą pasistatyti tik už susitaupytus tikrai ne liudna liudna liudna


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 12:18 PM | Žinutė # 39








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pas mus buvo tokios pajamos kurios leido nusipirkti tai ko seniau negalėjome,bet tai tikrai nebuvo tokie pinigai,kad susitaupyti sklypui ar juo labiau namui

na bet daug ir dabar galit, abu likot be darbo bet naujas teliką nusipirkot, mašinai kiek sukišo tavo vyrukas ir.t.t vadinasi įmanoma ir pas jus kažką susitaupyti, kiek tada tavo vyrukas taupė ant mašinos remonto nes suma tikrai ne maža miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 2:09 PM | Žinutė # 40








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
sodas išėjo už valstybės pinigus juokas juokas už tuos kur gauna našlaičiai _liuks_ _liuks_ o mes taupome tikrai ne 3 metus miela miela jau su saviškiui kartu beveik 10 metų, tai ir taupom kiek kartu po biškį po biškį ir judam vėžlio žingsneliu juokas juokas juokas

Tai čia kitaj au tada kalba jei taupote jau kokius 10metų _liuks_

Quote (snieguoliuke)
na chalturkių pinigai kaip manasis sako neliečiami juokas juokas juokas tada aš nesuprantu, jug pati ne kartą sakei kad tavo vyrukas tūkstančiais gaudavo vasarą kai dirbdavo ir po darbo ir t.t. reikėjo pasidėti pinigėlius kaip sakoma juodai dienai miela _liuks_ , aš dabar pasirašiau su banku sutartį ir kiekvieną mėnesį po 100Lt nuo algos padeda į saskaita, ir tegu ten būna, kai reikės paimsiu _liuks_

Tai mes ir taupėme,nusipirkome televizorių,skalbimo mašiną,šaldytuvą,spauzdintuvą,mašiną va toks ir taupymas kai buvo didesnės pajamos,kad nereikėjo tarkim kokiu lizingu kažko pirkti,bet tai tikrai ne tokie pinigai,kad susitaupyti namui. 10

Quote (snieguoliuke)
na bet daug ir dabar galit, abu likot be darbo bet naujas teliką nusipirkot, mašinai kiek sukišo tavo vyrukas ir.t.t vadinasi įmanoma ir pas jus kažką susitaupyti, kiek tada tavo vyrukas taupė ant mašinos remonto nes suma tikrai ne maža miela

Tai žinoma kad įmanoma susitaupyti,bet tikrai ne namo statybai Vien ant dujų vyras susitaupė per du mėnesius,bet tai tik 2000lt, telikui tai pat susitaupėme per du mėnesius,mašinai per 4 mėnesius. O šiuo metu kol kas nebėra iš ko taupyti kol nėra darbo.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 2:10 PM | Žinutė # 41








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
aš dabar pasirašiau su banku sutartį ir kiekvieną mėnesį po 100Lt nuo algos padeda į saskaita, ir tegu ten būna, kai reikės paimsiu _liuks_

Labai geras variantas _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
KamelijaData: Penktadienis, 2010-12-03, 2:45 PM | Žinutė # 42








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Blgiausiu atveju galėjome ūkinį persitvarkyti į gyvenamą- gal pigiau butų buvę galvoju , bet dabar kaip ir garažas su sandėliuku bus

Dabar pagalvojau, kad galėjome ten daržą pasidaryti 10 - kažkaip mama vis užaugina, uošvienė dar įdeda, tai nepritrūkstam



Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 3:23 PM | Žinutė # 43








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Kamelija)
Blgiausiu atveju galėjome ūkinį persitvarkyti į gyvenamą- gal pigiau butų buvę galvoju , bet dabar kaip ir garažas su sandėliuku bus

Dabar pagalvojau, kad galėjome ten daržą pasidaryti 10 - kažkaip mama vis užaugina, uošvienė dar įdeda, tai nepritrūkstam


Tai labai faina kai yra iš ko persidaryti ar pasistatyti _liuks_ Bet ir gerai va bus garažas su sandeliuku _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 4:24 PM | Žinutė # 44








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai čia kitaj au tada kalba jei taupote jau kokius 10metų

vieną kartą mažiau kitą daugiau ir judam _liuks_
Quote (Romeniukas)
nusipirkome televizorių,skalbimo mašiną,šaldytuvą,spauzdintuvą,mašiną va toks ir taupymas kai buvo didesnės pajamos,kad nereikėjo tarkim kokiu lizingu kažko pirkti,bet tai tikrai ne tokie pinigai,kad susitaupyti namui.

na va viską sudėjus beveik skypas išeina _liuks_
Quote (Romeniukas)
Vien ant dujų vyras susitaupė per du mėnesius,bet tai tik 2000lt

Quote (Romeniukas)
Vien ant dujų vyras susitaupė per du mėnesius,bet tai tik 2000lt, telikui tai pat susitaupėme per du mėnesius,mašinai per 4 mėnesius

oo tai manau greit susitaupytumėte ant namo, jei per 2 mėn 2000Lt, o dar sakai kad uždirba nedaug ne kiekvienas gali, o jei po keturių mėnesių sugebėjot mašiną nusipirkt _liuks_ _liuks_ _liuks_ , tai tada _liuks_ _liuks_ nes ne kiekvienas taip gali, draugė ant mašinos taupė 2m , tai jei per du mėn 2000 paskaičiuok, kad per metus kol dirbo galėjot susitaupyti 12000 _liuks_ _liuks_ _liuks_ , tai tikrai šaunu _liuks_
mes kažkaip tai galvojam kaip manasis sako kas pirmos butinybės kas ne _liuks_ _liuks_ , va man dabar reiktų irgi pradėt dirbti ir kitam darbe tada manau reikalai greičiau judėtų juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 5:10 PM | Žinutė # 45








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na va viską sudėjus beveik skypas išeina _liuks_

IR KĄ TU MŪMS SU TUO SKLYPU SIŪLAI DARYTI? 10 METŲ AR 15 TAUPYTI NAMO STATYBAI? MŪMS NEREIKIA,NES VYRAS GAUS PALIKIMĄ NAMO DALĮ _liuks_

Quote (snieguoliuke)
oo tai manau greit susitaupytumėte ant namo, jei per 2 mėn 2000Lt, o dar sakai kad uždirba nedaug ne kiekvienas gali, o jei po keturių mėnesių sugebėjot mašiną nusipirkt _liuks_ _liuks_ _liuks_ , tai tada _liuks_ _liuks_ nes ne kiekvienas taip gali, draugė ant mašinos taupė 2m , tai jei per du mėn 2000 paskaičiuok, kad per metus kol dirbo galėjot susitaupyti 12000 _liuks_ _liuks_ _liuks_ , tai tikrai šaunu _liuks_
mes kažkaip tai galvojam kaip manasis sako kas pirmos butinybės kas ne _liuks_ _liuks_ , va man dabar reiktų irgi pradėt dirbti ir kitam darbe tada manau reikalai greičiau judėtų juokas juokas

Tas taupymas pas mus buvo labai paprastas,vyras dalimis gaudavo atsiskaitymą iš buvusios darbovietės,tai vis atsidėdavome ir taip susitaupėme,o vien tik iš atlygunimo niekam tikrai nesusitaupytume Šiuo metu nebėra iš ko taupyti,bet jei pradės dibti,tada vėl pasitaupysime _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Penktadienis, 2010-12-03, 7:40 PM
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Ar realu pasistatyti namą be paskolos ? (Diskutuojame šia tema)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024