Penktadienis, 2024-03-29, 10:17 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Ar realu pasistatyti namą be paskolos ? (Diskutuojame šia tema)
Ar realu pasistatyti namą be paskolos ?
KamelijaData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 3:26 PM | Žinutė # 16








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
arba santaupos arba paskola, arba santaupos+paskola - kitaip niekaip nesigauna (nebent pnetiketai paveldi arba dovanu gauni )


Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 3:31 PM | Žinutė # 17








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Kamelija)
arba santaupos arba paskola, arba santaupos+paskola - kitaip niekaip nesigauna (nebent pnetiketai paveldi arba dovanu gauni )

Tai suprantama,apie tai aš ir kalbu,kad be pagrindinio kažkokio kapitalo,tarkim santaupų,palykimo ar bent jau turint žemės sklypą imanoma kažką galvoti,bet nuo nulio tai be šansų Mūms kol kas tik pasvajoti apie namo pirkimą ar statybą


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Ketvirtadienis, 2010-12-02, 3:32 PM
Atsijungęs
KamelijaData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 3:37 PM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
tai vat, mes skypui siaip ne taip sukrapstem per 2,5 m.kazkur , projektėli turim, bet... dabar reikia kaupti sienom ir stogui . Kartais norisi viska mesti-per ta namuko ideja daug ko atsisakyti tenka


Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 3:44 PM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Kamelija)
tai vat, mes skypui siaip ne taip sukrapstem per 2,5 m.kazkur , projektėli turim, bet... dabar reikia kaupti sienom ir stogui . Kartais norisi viska mesti-per ta namuko ideja daug ko atsisakyti tenka

Dideli pinigai kuriuos tikrai reikia ilgą laiką taupyti Žinau kas taupo tai girdėjau labai prastai gyvena,negali sau praktiškai nieko leisti,apir pramogas išvykas gali pamiršti,sunku taip gyventi,savaime aišku einama link išsvajoto tikslo,bet labai sunkus tas kelias iki tikslo,dėl to dauguma pasiima paskolą ir turi šiuo metu būstą,o ne po kokių 10 metų kol susitaupys pinigėlius


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 5:43 PM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
arba santaupos arba paskola, arba santaupos+paskola - kitaip niekaip nesigauna (nebent pnetiketai paveldi arba dovanu gauni )

arba laimėt milijoną juokas juokas juokas _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 5:54 PM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
tai vat, mes skypui siaip ne taip sukrapstem per 2,5 m.kazkur , projektėli turim, bet... dabar reikia kaupti sienom ir stogui . Kartais norisi viska mesti-per ta namuko ideja daug ko atsisakyti tenka

Quote (Romeniukas)
Žinau kas taupo tai girdėjau labai prastai gyvena,negali sau praktiškai nieko leisti,apir pramogas išvykas gali pamiršti,sunku taip gyventi,savaime aišku einama link išsvajoto tikslo

aga sunku kaupti sunku, bet kaip faina, kai po truputį judi judi į priekį miela anwei anwei fantastiškas jausmas _liuks_ _liuks_
na dėl daug ko atsisakymo, tai kažkaip suplanuoji atostogas ištikrųjų ne sau o vaikui, dėl vaiko stengiesi kur nors išvažiuoti ir t.t. maniškis baigė chalturkę tai visus pinigus atidėjo pramogoms, tai ir į sartus nulėkėm ir su kartinkais į anykščius ir prie jūros ir į delfinariumą, jug darai ne sau atostogas bet vaikui, kad jis pamatytų ir pan, nenorim kad būtų taip kaip mes augom, apart gedimino pilies nieko nematėm kai augom 10 10
bet va manau sunkiausia tiems kas paskolas nežmoniskas pasiemė prieš metus kai butai kainavo po 170 tūkst. o dabar neturi už ką mokėti, o ir butas bevertas kokių 70tūkst. ką tokie žmonėm daryti, gaila man jų, dabar jau ir namą už 100tūks gali nusipirkti o seniau 2 kambarių butas neišeidvo galvoju galvoju
mano geriausia draugytė pasiemė su draugu paskola nusipirko 2kambariu neromontuotą butą už 130tūkst, draugas prarado darbą, ji viena dirba, atsidėjo paskolos gražinimą, bet baigiasi terminas tai įdėjo skelbimą per agentūrą pardavinėja už 65tūks, ir reikės bankui atiduoti,ir dar 20 metų atidavinės galvoju o apie kitą tik pasvajot galvoju galvoju bet nieko gal kaip nors miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 6:16 PM | Žinutė # 22








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Gerai,kai taypydamas namui gali dar ir pramogoms atsidėti,nes dauguma to sau leisti nebegali. liudna

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 6:24 PM | Žinutė # 23








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Gerai,kai taypydamas namui gali dar ir pramogoms atsidėti,nes dauguma to sau leisti nebegali.

galima viską susidelioti, bet jau aš tai manau, o ir pramogoms nereikia labai jau kosmosų, nuvesti vaiką ant kokių atrakcionų už 10Lt nemanau kad yra labai daug arba į kokią picerija retkarčiai nueiti miela miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 9:13 PM | Žinutė # 24








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
nemanau.na nebent abu uzdirba po 2000.o jei yra dar vaikiukas tai yra neigivendinama svajone ypac sias laikais.mes gal butume be paskololos pasistate nes turejom zemes sklypa,bet iki jo butu teke vazinetis po 30km i viena gala.na o dabar arba nera pinigu arba laiko nes beveik viska pastates vyras savo rankomis.o vidaus irebgimas kainuoja 2x daugiau nei sienos ir stogas<jau nesnekant apie apsiltinima,sildymo sistemas ir t.t...>
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 9:24 PM | Žinutė # 25








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
nemanau.na nebent abu uzdirba po 2000.o jei yra dar vaikiukas tai yra neigivendinama svajone ypac sias laikais.mes gal butume be paskololos pasistate nes turejom zemes sklypa,bet iki jo butu teke vazinetis po 30km i viena gala.na o dabar arba nera pinigu arba laiko nes beveik viska pastates vyras savo rankomis.o vidaus irebgimas kainuoja 2x daugiau nei sienos ir stogas<jau nesnekant apie apsiltinima,sildymo sistemas ir t.t...>

kaip manasis sako pastayt rėmus tai gali, o kaip va kai prasideda vidaus darbai , ypac santechnika visa ir apšildynimas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 9:27 PM | Žinutė # 26








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
va tam rekalui ir bus reikalingas kreditas
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 9:38 PM | Žinutė # 27








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
va tam rekalui ir bus reikalingas kreditas

va va mes irgi taip galvojam, kad be paskolos niekaip liudna liudna na nebent milijoną laimėsim juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 11:03 PM | Žinutė # 28








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
nemanau.na nebent abu uzdirba po 2000.o jei yra dar vaikiukas tai yra neigivendinama svajone ypac sias laikais.mes gal butume be paskololos pasistate nes turejom zemes sklypa,bet iki jo butu teke vazinetis po 30km i viena gala.na o dabar arba nera pinigu arba laiko nes beveik viska pastates vyras savo rankomis.o vidaus irebgimas kainuoja 2x daugiau nei sienos ir stogas

Tai vat ir aš galvoju kokios turi būti šeimos pajamos,kad būtų galima pradėti galvoti apie namo statybą sklypo pirkimą,per kiek laiko įmanoma susitaupyti sklypui?

snieguoliuke, O kokioj vietoj nusipirkote sklypa? 10 Daug kainavo?


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Vai2skeData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 11:14 PM | Žinutė # 29








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Viskas įmanoma, tik žiūrint kokie kieno norai ir poreikiai...
pas mus pajamos minimalios, statybas pradejom dvidesimt tukstantelių, vyro užsienyje uždirbtų, teturėdami, kadangi viską daro pats, judam po truputi, pernai mūsų namukui išliejo naujus pamatus, šiemet apmūryjo or naują verandą pastatė, kitamet kels antrą aukštą, ir naują stoga teks dengt.., o vidų, jau po truputi, po kambarelį, ir įsirengsim.., pagal galimybes...


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-12-02, 11:19 PM | Žinutė # 30








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaidabas)
Viskas įmanoma, tik žiūrint kokie kieno norai ir poreikiai...
pas mus pajamos minimalios, statybas pradejom dvidesimt tukstantelių, vyro užsienyje uždirbtų, teturėdami, kadangi viską daro pats, judam po truputi, pernai mūsų namukui išliejo naujus pamatus, šiemet apmūryjo or naują verandą pastatė, kitamet kels antrą aukštą, ir naują stoga teks dengt.., o vidų, jau po truputi, po kambarelį, ir įsirengsim.., pagal galimybes...

Tai žinoma,kad įmanom,bet va kitas reikalas jei yra sklypas,turin kažkokį pagrindinį kapitalą va kaip jūs tarkim dvidešimt tūkstančių tai jau galima po truputi judėti į priekį,o jei nėra nei tūkstantėlių sklypo ar įmanoma susitaupyti? galvoju Reiškia įmanoma,o aš visada galvojau,kad be šansų


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Ar realu pasistatyti namą be paskolos ? (Diskutuojame šia tema)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024