Penktadienis, 2024-04-19, 5:17 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Ar realu pasistatyti namą be paskolos ? (Diskutuojame šia tema)
Ar realu pasistatyti namą be paskolos ?
LauritukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 5:12 PM | Žinutė # 46








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
be paskolos tikrai nerealu pastatyti namą netikiu nei per kur

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 5:14 PM | Žinutė # 47








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
be paskolos tikrai nerealu pastatyti namą netikiu nei per kur

Na matai reikia taupyti kokius 10-15 metų Nesamonė,čia reikia kaip sako nuo jaunystės pradėti taupyti


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Penktadienis, 2010-12-03, 7:43 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 8:51 PM | Žinutė # 48








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
IR KĄ TU MŪMS SU TUO SKLYPU SIŪLAI DARYTI? 10 METŲ AR 15 TAUPYTI NAMO STATYBAI? MŪMS NEREIKIA,NES VYRAS GAUS PALIKIMĄ NAMO DALĮ

romeniukai nepyk, taip va gerai jūs gausit palikimą o ką daryti tiems kas jo negaus galvoju , jei tavasis sugeba per 2 mėn susitaupyti 2000 o per 4mėn mašinai tai jau realu, o jei per kokius 3metus susitaupai sodui ir mašinai tai nerealu juokas juokas juokas tai kada tu pergyveni kažkaip nesuprantu, ai va parduosim dar savo butuką dar bus koks 20 tūks juokas juokas juokas juokas ne ne juokauju sakėm neparduosim _liuks_
Quote (Laurituke)
be paskolos tikrai nerealu pastatyti namą netikiu nei per kur

tikrai taip miela tkrai nerealu miela
Quote (Romeniukas)
Na matai reikia taupyti kokius 10-15 metų Nesamonė,čia reikia kaip sako nuo jaunystės pradėti taupyti

mes susitaupėm skypui romeniuk SKYPUI juokas juokas juokas , bet va satybos ir stovi nes reikia pinigėlių o jų tiek nėra galvoju galvoju galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 8:54 PM | Žinutė # 49








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
IR KĄ TU MŪMS SU TUO SKLYPU SIŪLAI DARYTI? 10 METŲ AR 15 TAUPYTI NAMO STATYBAI? MŪMS NEREIKIA,NES VYRAS GAUS PALIKIMĄ NAMO DALĮ

niko nesiūlau, kai yra pagrindas sakykim jau yra pradžia _liuks_ tada paskola ar kas, bet ko čia tu pergyveni, gausit palikimą ir viskas galėsit eit ir gyvent arba statytis _liuks_ _liuks_ o mes nieko negaunam tai ir taupėm, nusipirkom o dabar laukaim palikimo, gal atsiras koks turtingas giminaitis


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Penktadienis, 2010-12-03, 10:11 PM | Žinutė # 50








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
be paskolos tikrai nerealu pastatyti namą netikiu nei per kur

Quote (snieguoliuke)

tikrai taip tkrai nerealu

na palaukit kokis ę-į metelius, pasikviesiu į svečius... juokas
mes dar tik trečdalį tepadarę, palikimų jokių neturim..., bet po šapeli, judam į priekį..., maniškis jau trys mėn be darbo, nes sveikata reik pasirūpint, kol neatsisėdo į vežimelį.., tai va sukuos daugiau aš dabar.., bet vistiek, nenukabinu nosies, vaikams namus, kurie jų lauks visada, ir lizdelį sau senatvei, tikrai susiregsim.. gal ir paprastą, bet viską savo rankom, ir savo uždirbtais pinigais..
paskolą paėmus, jau kitamet juo džiaugtumėmės, bet negaliu taip rizikuot.., juk trys vaikai, nepasakysiu aš jiems, kad paskutinius pinigėlius sukrapščiau paskolai, o jūs pabūkit alkani...


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 10:24 PM | Žinutė # 51








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
na palaukit kokis ę-į metelius, pasikviesiu į svečius...
mes dar tik trečdalį tepadarę, palikimų jokių neturim..., bet po šapeli, judam į priekį..., maniškis jau trys mėn be darbo, nes sveikata reik pasirūpint, kol neatsisėdo į vežimelį.., tai va sukuos daugiau aš dabar.., bet vistiek, nenukabinu nosies, vaikams namus, kurie jų lauks visada, ir lizdelį sau senatvei, tikrai susiregsim.. gal ir paprastą, bet viską savo rankom, ir savo uždirbtais pinigais..

kaip smagu, mes irgi galvojam gal gal, bet kuo toliau tuo labaiu panašu kad reikės kažkokios paskolos kad ir nelabai didelės bet reikės galvoju
vaidabas labai gražiai skamba tavo žodžiai apie namus, net graudu pasidarė 10 , kaip samgu jaučiu kai viskas juda po truputį, nesvarbu kad po truputį bet juda, o vaikams kokia laimė kai svajonė pildosi _liuks_
Quote (vaidabas)
paskolą paėmus, jau kitamet juo džiaugtumėmės, bet negaliu taip rizikuot.., juk trys vaikai, nepasakysiu aš jiems, kad paskutinius pinigėlius sukrapščiau paskolai, o jūs pabūkit alkani...

manasis irgi bijo rizikuoti, darbas neblogas, ir visa kita, bet kažkaip sako o neduok dieve kas atsitiks ir pan, todėl ir savo dabartinio butuko nesinori parduot tada būtų ir pinigėlių bet kur reiktų eit jei kas atsitiktų, o va vis turi stogą virš galvos ir džiaugiesi kad jis yra tavo 10 , o pagalvojam jei kas palikimą palikęs tai manau jau būtume kaip sakant link pabaigos judėję, o kai nuo nulio tai sunku.... bet užtat smagu kad viską darai pats kaip ir tu vaidabas nors ir po truputį bet žinosi kad tu pats padarei _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 10:31 PM | Žinutė # 52








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
romeniukai nepyk, taip va gerai jūs gausit palikimą o ką daryti tiems kas jo negaus galvoju , jei tavasis sugeba per 2 mėn susitaupyti 2000 o per 4mėn mašinai tai jau realu, o jei per kokius 3metus susitaupai sodui ir mašinai tai nerealu juokas juokas juokas tai kada tu pergyveni kažkaip nesuprantu, ai va parduosim dar savo butuką dar bus koks 20 tūks juokas juokas juokas juokas ne ne juokauju sakėm neparduosim _liuks_

Manau čia eina kalba ne apie 2000lt o apie didelius pinigus,juk statomas namas ne daržinė,ir tas mūsų susitaupymas buvo tai gera proga kažką isigyti,nes daugiau jos gali nebebūti. O kad vyras gaus palikimą tai juk ne mes vieni daug kas juos gauna,daug kas imasi paskolas,kažin kiek rastume šeimų kurios pasistatė namą iš sutaupytų pinigų? galvoju

Quote (snieguoliuke)
mes susitaupėm skypui romeniuk SKYPUI juokas juokas juokas , bet va satybos ir stovi nes reikia pinigėlių o jų tiek nėra galvoju galvoju galvoju

Jūs sakėte taupėte pinigėlius kokius 10metų tai sklypui ar namo statybai?

Na žodžiu baigiu diskusiją,nes supratau,kad įmanoma susitaupyti namo statybai,pradžiai kaip sakant _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
KamelijaData: Penktadienis, 2010-12-03, 10:41 PM | Žinutė # 53








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
tai, kas su tuo palikimu irgi nesamon4
mama testamentu man su sese paliko nama, pora misku, zemes, bet gi nelauksi neaisku kiek laiko ir tuo labiau mirties nelinkesi



Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 10:46 PM | Žinutė # 54








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Kamelija)
tai, kas su tuo palikimu irgi nesamon4
mama testamentu man su sese paliko nama, pora misku, zemes, bet gi nelauksi neaisku kiek laiko ir tuo labiau mirties nelinkesi

Tai žinoma nėra labai jau gerai,bet ar tu 10 metų taupysi ar po 10 metų gausi palykimą,vyro močiutė jau labai labai sena,ligota. Tai pat ir mama vyro norėjo užrašyti jam savo butą,vyras atsisakė,sako geriau broliui užrašyk,nes mes greičiau savo turėsime nei to buto sulauksime,nebent mūsų vaikų vaikai 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Penktadienis, 2010-12-03, 10:47 PM
Atsijungęs
KamelijaData: Penktadienis, 2010-12-03, 10:58 PM | Žinutė # 55








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
su bobutem gal kiek kitaip , idomu kaip vaikam bus su bustais kai uzaugs galvoju


Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:00 PM | Žinutė # 56








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Kamelija)
su bobutem gal kiek kitaip , idomu kaip vaikam bus su bustais kai uzaugs galvoju

Jei nieko nepaliksime tai taip ir liks basi man atrodo


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
KamelijaData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:13 PM | Žinutė # 57








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
vienam dar suprasciau, bet dviem-cia man jau is fantastikos srities siuo metu


Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:19 PM | Žinutė # 58








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
kažin kiek rastume šeimų kurios pasistatė namą iš sutaupytų pinigų?

vaidabas va pavyzdys _liuks_ _liuks_ po truputį po truputį _liuks_ _liuks_ draugai mūsų Laura ir Antanas _liuks_ _liuks_ beveik pasistatė, o skypą pirko Velžyje už juokingą kainą 6000Lt ir jau namas beveik baiktas _liuks_ be jokios paskolos _liuks_
Quote (Romeniukas)
Jūs sakėte taupėte pinigėlius kokius 10metų tai sklypui ar namo statybai?

taupėm vienam , o reikėjo ir mašinos paskui ir kitos ir sodo ir t.t. juokas juokas juokas
Quote (Kamelija)
su bobutem gal kiek kitaip , idomu kaip vaikam bus su bustais kai uzaugs

paliksim savo butuką kinderiui, o kai bus kitas tai net nežinau juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
KamelijaData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:20 PM | Žinutė # 59








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
paliksit nama juokas


Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-12-03, 11:24 PM | Žinutė # 60








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Kamelija)
vienam dar suprasciau, bet dviem-cia man jau is fantastikos srities siuo metu

Tai pas mane irgi du,reikia jau nuo dabar pradėti taupyti jiems ant mokslų ant buto

Quote (snieguoliuke)
vaidabas va pavyzdys _liuks_ _liuks_ po truputį po truputį _liuks_ _liuks_ draugai mūsų Laura ir Antanas _liuks_ _liuks_ beveik pasistatė, o skypą pirko Velžyje už juokingą kainą 6000Lt ir jau namas beveik baiktas _liuks_ be jokios paskolos _liuks_

Gerai pavizdys Vaidabas,bet jie turėjo pagrindinį kapitalą,20000lt Supratau jau kad įmanoma,sėkmės statyboje _liuks_

Quote (snieguoliuke)
taupėm vienam , o reikėjo ir mašinos paskui ir kitos ir sodo ir t.t. juokas juokas juokas

Tai vienu metu susitaupėte viskam


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Butas-Namas-Kambariai » Ar realu pasistatyti namą be paskolos ? (Diskutuojame šia tema)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024