Sekmadienis, 2024-05-19, 1:12 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Panevėžiečių forumiukas (paplepėkim)
Panevėžiečių forumiukas
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-02-20, 9:15 PM | Žinutė # 1366








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
niekur aš nedingau,tik kartais reikia pasirūpinti draugėmis artimaisiais _liuks_ juokas paveluotai sveikinu ir lakstau kaip akis išdegusi kad visur suspėčiau juokas oj kaip daug ka praleidau,draugės pyksta,tai tenka atsipirkti,net pas jas namuose karpiau ir gaminau šampano etikete ir šokoladus,be to karpiau jaunų tėvų diplomus ir kalendorius,žodfžiu turejau užklasinės veiklos šiandien juokas juokas juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-02-20, 9:20 PM | Žinutė # 1367








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
net neturėjau galimybės nufotografuoti savo darbelių
s,nes visą diena praleidau pas drauge _liuks_ _liuks_ _liuks_ sveikata sveikata


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-20, 9:43 PM | Žinutė # 1368








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
net neturėjau galimybės nufotografuoti savo darbelių
s,nes visą diena praleidau pas drauge

tai reikėjo pas draugę nufotografuot 10


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-20, 9:44 PM | Žinutė # 1369








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
niekur aš nedingau,tik kartais reikia pasirūpinti draugėmis artimaisiais paveluotai sveikinu ir lakstau kaip akis išdegusi kad visur suspėčiau oj kaip daug ka praleidau,draugės pyksta,tai tenka atsipirkti

jo draugais reikia rūpintis _liuks_ _liuks_ _liuks_ mes su draugėmis tai kas antrą penktadienį susitinkam visos ir kaip vyras sako Pižamų vakarėlis juokas juokas juokas _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_ , gera pabūt be vyrukų ir be vaikiukų miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-20, 9:59 PM | Žinutė # 1370








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
velnias, panevėžio choras iškrito 12 12 12 12

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-02-20, 10:00 PM | Žinutė # 1371








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguliuke)
ai reikėjo pas draugę nufotografuot 10

reikėjo,bet ne tame esme jai ka buvo,bet man jei ka esme buvo geriause drauge nuo jos nusislepus dariau ji n et n ezinojo ,jeigu ka o po to kaip niekur nieko iejau pas i kambary ir va staigmena tei jei akys kai pamate ant kaktos issoko o del sunelio kokia laiminga vbuvo tai ne tas zodis krc lb fainiai viskas buvo _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-20, 10:04 PM | Žinutė # 1372








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
tai šiuo metu darome draugės gimtadienio ptratesimą

tai tikriausiai labai linksma jau, rytoj galvytę skaudės juokas juokas juokas juokas
Quote (Dove@Deive)
bet man jei ka esme buvo geriause drauge nuo jos nusislepus dariau ji n et n ezinojo ,jeigu ka o po to kaip niekur nieko iejau pas i kambary ir va staigmena tei jei akys kai pamate ant kaktos issoko o del sunelio kokia laiminga vbuvo tai ne tas zodis krc lb fainiai viskas buvo

reikėjo nufilmuot jos reakciją, paskui labai malonu pasižiūrėti, po kike laiko _liuks_ , kai mes einam pas draugus arba jie pas mus, tai vyras dažniausiai filmuoja ir kai sveikina ir kai tostus sako juokas juokas juokas tai ryte kai pasižiūrim truputį gėda 10 10


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-02-20, 10:21 PM | Žinutė # 1373








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
jo draugais reikia rūpintis _liuks_ _liuks_ _liuks_ mes su draugėmis tai kas antrą penktadienį susitinkam visos ir kaip vyras sako Pižamų vakarėlis juokas juokas juokas _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_ , gera pabūt be vyrukų ir be vaikiukų miela

patikekk snd kai pasveikinau savo geriausią draugyte tai ji sako atsveskim galvojau na juk pas mane vaikai du, galvoju as tada mat paskambinau savo vyrui jis man sako eik prasiblaskyk juk ir tau reikia. _liuks_ tei as dabar pas ja taip svenciam visos mamytes susirinkusios sveikata
sveikata sveikata sveikata :sveika _liuks_ ta: sveikata _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-02-20, 10:29 PM | Žinutė # 1374








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
reikėjo nufilmuot jos reakciją, paskui labai malonu pasižiūrėti, po kike laiko _liuks_ , kai mes einam pas draugus arba jie pas mus, tai vyras dažniausiai filmuoja ir kai sveikina ir kai tostus sako juokas juokas juokas tai ryte kai pasižiūrim truputį gėda 10 10

jatau kaip faina,negaliu, gal galetum ikektl savo foto lb noriu pamtyt ir mano draugytes pamate sako prasyk kad atsiustu filmavima, nes pas ja gyvenimas lb idomei verda, _liuks_ nes lb megsti matau fotografuoti mat gal ir visus filmavimus atsiusi??? ir visos mes pamatysim kaip sauniai gyvenat jus ir leidžiate laika _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-20, 10:41 PM | Žinutė # 1375








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
patikekk snd kai pasveikinau savo geriausią draugyte tai ji sako atsveskim galvojau na juk pas mane vaikai du, as tada mat paskambinau savo vyrui jis man sako eik prasiblaskyk juk ir tau reikia. tei as dabar pas ja taip svenciam visos mamytes susirinkusios

na manu, kad geram šventimui ir vaikai netrukdo, bet su jais vistiek ne tas 10 , o vyras labai teisingai sako, jug reikia ir mamytėms atsipalaiduoti _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-02-20, 10:49 PM | Žinutė # 1376








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
ai tikriausiai labai linksma jau, rytoj galvytę skaudės juokas juokas juokas juokas

tai jo patikekit jeigu daugiau isgeri galvyte plysta kad ne tas zodis,tad geriau išgerti mažiau negu daugiau juokas
juokas juokas juokas juokas juokas juokas juokas

[bsnieguoliuke[/b]kartais isgeri tiek kad kiti net napamatys kiek., juokas juokas juokas juokas juokas nebejuokink,aš taip negeriu kaip kakžkas geria,ir su aukštuoju mokslu kartais buna labai skaudu, ir su aukštuoju mokslu ne visasda gerai pasyseka,duok dieve sekmės šaiaios laikiais _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-02-20, 10:54 PM | Žinutė # 1377








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na manu, kad geram šventimui ir vaikai netrukdo, bet su jais vistiek ne tas 10 , o vyras labai teisingai sako, jug reikia ir mamytėms atsipalaiduoti _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_

tai ikelk savo filmavimus,o vaikai tai tikrai nerugdo mums linksintis,nes jie muyms jie yra gyvenimo džiaugsmai _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-20, 11:05 PM | Žinutė # 1378








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
tai jo patikekit jeigu daugiau isgeri galvyte plysta kad ne tas zodis,tad geriau išgerti mažiau negu daugiau

[bsnieguoliuke[/b]kartais isgeri tiek kad kiti net napamatys kiek., nebejuokink,aš taip negeriu kaip kakžkas geria,ir su aukštuoju mokslu kartais buna labai skaudu, ir su aukštuoju mokslu ne visasda gerai pasyseka,duok dieve sekmės šaiaios laikiais

nesuprantu truputį, tu čia man taikai? galvoju galvoju galvoju
gal ir man kažką parašytį šį bei tą reikia?


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-02-20, 11:08 PM | Žinutė # 1379








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
nesuprantu truputį, tu čia man taikai? galvoju galvoju galvoju
gal ir man kažką parašytį šį bei tą reikia?

na keista jai viską taikia sau galvoju :galvoju: galvoju juk taves neivaridau galvoju :galvoju: gal tau tamtis tinka nebetn,bet asmeniškai tavęs omenį neturėjau,juk aš tavęs nepažystu galvoju juokas :juokas:


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Dove@Deive - Šeštadienis, 2010-02-20, 11:09 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-20, 11:10 PM | Žinutė # 1380








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
jatau kaip faina,negaliu, gal galetum ikektl savo foto lb noriu pamtyt ir mano draugytes pamate sako prasyk kad atsiustu filmavima, nes pas ja gyvenimas lb idomei verda, nes lb megsti matau fotografuoti mat gal ir visus filmavimus atsiusi??? ir visos mes pamatysim kaip sauniai gyvenat jus ir leidžiate laika

žinok jeigu ką, tai kiekkviename fotike yra filmavimo stadija juokas juokas juokas ir pati gali prisifilmuoti juokas juokas juokas , jug niekas neprašo, kad įkeltum savo foto ir filmavimą juokas juokas , na šeip reikia įkelti filmavimą jei rasiu kur tulpėsi kai kas šventė juokas juokas juokas bet pati gali paieškot youtubei juokas _liuks_ _liuks_
o šeip vyras paskaitė tai sako kad klaidų labai daug darai ir truputį pievas rašai, na bet sveikata sveikata daro savo juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Panevėžiečių forumiukas (paplepėkim)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024