Šeštadienis, 2024-05-18, 11:40 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Panevėžiečių forumiukas (paplepėkim)
Panevėžiečių forumiukas
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-02-19, 11:08 PM | Žinutė # 1351








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
gal pasierzinat su vyru jam girdint, kad kiti ziuri ar ka

ne jis sako, aš taip ir savo mergaitę saugau juokas smile juokas , manau filmukų įtaka juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-02-19, 11:10 PM | Žinutė # 1352








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
tai kad maniškis visokiausių nesąmonių prisigalvoja, o kartais kad pakalba tai nors imk ir nufilmuok, bet kai paimi kamerą nebedurniuoja juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Penktadienis, 2010-02-19, 11:11 PM | Žinutė # 1353








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
na vaikai, visko jie prikrecia, svarbu viduje neprisigalvotu kokiu baimiu ir ttt

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-02-19, 11:14 PM | Žinutė # 1354








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
musu tai nepasimatė kažkokio pavydo,tik neduok dieve aš paimu ant rankų kita vaika _pikt_ :_pikt_: oj kaip nepatinka iškart pradeda suktis ir lipa vos ne ant kaklo juokas

ir labai jau šnekoriai,taip viska atpasakoja,kas buvo ateja,ka veike,ka dare ir taip toliau,sakom su vyru jau reikia atsargiai su viresneliu galvoju
močiutei viska pasako ko reikia ir ko ne,o kartais taip prifantazuoja kad ne tas žodis.

pamate kažkada mano mamos laidotuviu nuotrauka ir pradejo darželi kalbeti kad jo močiute numire liudna :liudna: o jis mano mamos nera mates,ie šneka kad mire jo močiute ta prasme vyro mama liudna ir pačiai močiutei taip pasake,aš mačiau kad tu numirei,tai kaip ji reagavo neisivaizduoju,sako ka jus tam vaikui prikalbejot kad aš miriau liudna


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Dove@Deive - Penktadienis, 2010-02-19, 11:17 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-02-19, 11:15 PM | Žinutė # 1355








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaidabas)
na vaikai, visko jie prikrecia, svarbu viduje neprisigalvotu kokiu baimiu ir ttt

tai už tat kad iš tų vaikų galima visko tikėtis liudna ir gero ir kartais nelabai 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-02-19, 11:15 PM | Žinutė # 1356








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
svarbu viduje neprisigalvotu kokiu baimiu ir ttt

nu jo, pavyzdžiui krištasūnis paniškai bijo tamsos, sakom gal sesė jo išgasdino liudna liudna
mes tai netgi prie vaiko nesipykstam 10 tai jis kažkada klausė kodėl gintaras su olga pykstasi o jūs ne? miela miela
nors šeip tai labai matosi kaip šeimoje yra elgiamasi darželyje miela
pas mus darželį buvo psichologė, tai stebėjo vaikus 10


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-02-19, 11:17 PM | Žinutė # 1357








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
gero ir kartais nelabai

na pas mus kolkas daugiau gero nei blogo _liuks_ _liuks_ _liuks_ , na tik vasarą buvo iš akmenio pirmo aukšto langą iškūlęs 10 10 , buvo nubaustas, o tuo metu pusbrolis vyro buvo sako nieko tokio, aš irgi buvau iškūlęs juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-02-19, 11:21 PM | Žinutė # 1358








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
musu tai nepasimatė kažkokio pavydo,tik neduok dieve aš paimu ant rankų kita vaika _pikt_ oj kaip nepatinka iškart pradeda suktis ir lipa vos ne ant kaklo

tai palauk dar pauks, maniškis tai jau vaikinuką vaidina, mergaitėms striukes padeda užsidėt darželį, auklėtoja sakė kad ir kėdę pristuma _liuks_ :_liuks_: juokas :juokas: , kai sėdu į mašiną duris man atidaro juokas :juokas: juokas
o šeip tikrai yra vaikų su baimėm, darželio grupėje 6m vaikas bijo valgyt valgykloje, valgo vienas grupėje ir tik namų maistą liudna :liudna: , o kitas taip keikiasi kad vajezau, ir labai agesyvus, tai abu man regis ir lankys psichologą miela , nes jau matosi kad reikia pagalbos miela
o su kitų vaikų paimimu tai manu visiems vaikams taip būna, maniškis tai nepatenkintas kai tetė su kitais žiadžia vaikais, sako o kodėl jų tėveliai nenori su savo vaikasi žaisti?


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Penktadienis, 2010-02-19, 11:23 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-02-19, 11:55 PM | Žinutė # 1359








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va likau viena 12 12 12
tai saldžių sapnų visoms miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-20, 9:47 AM | Žinutė # 1360








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
labas rytas mergaitės 4 :4:
na kur dingusios?
vaidabas tai saldainius perka _liuks_
Dove su vyru bendrauja 10
o kur atile? kuge


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Šeštadienis, 2010-02-20, 9:59 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-20, 9:48 AM | Žinutė # 1361








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
oras tai nekoks manau mes su kinderiu niekur neisim, liudna nebent apie pietus miela

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Šeštadienis, 2010-02-20, 6:34 PM | Žinutė # 1362








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Sveikutes, snd daug darbeliu nuveikem, vyras pridave dok, pasa keistis, babutei saldytuva nupirkom ir parvezem, prisipirkau papuosimu bazej, saldainiu, bet dabar gailiuos kad mazai Kregzdutes nusipirkau liudna
jau kelis medelius nulipdziau, dabar galiu prie pc siek tiek pasedet, nes veliau teks uz vairuotoja but, maniskis pasialint pas draugus uzsimane juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-20, 7:47 PM | Žinutė # 1363








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
Sveikutes, snd daug darbeliu nuveikem, vyras pridave dok, pasa keistis, babutei saldytuva nupirkom ir parvezem, prisipirkau papuosimu bazej, saldainiu, bet dabar gailiuos kad mazai Kregzdutes nusipirkau

o maniškiai nemėgsta kregždučių 10 10 o norfoj šokaladinia saldainiai, panašūs į ananasinius po 4Lt _liuks_ _liuks_ kaimynai buvo tai nupirko ir man _liuks_
o aš tai šiandien visą dieną namuose miela miela tvarkiausi, ir valgyt dariau 10 10 su kinderiu, tai neseniai labai skaniai želės atsigaivinimui suvalgiau juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-20, 7:50 PM | Žinutė # 1364








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
gavau užduoti suorganizuoti ekskurciją po Oslą, tai dabar bus kol surasiu gidą rusų kalba ir kur ten mums eit 10 10 10 , paskambino man mano viršininkė sako gal į striptizo klubą einam juokas juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-02-20, 7:51 PM | Žinutė # 1365








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o kažin kur Dove dingo? miela

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Panevėžiečių forumiukas (paplepėkim)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024