Šeštadienis, 2024-04-20, 6:18 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Panevėžiečių forumiukas 2 tema. (Plepaliukai apie viską :))
Panevėžiečių forumiukas 2 tema.
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-05-12, 7:44 PM | Žinutė # 1336








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Gal ir matei,bet kol nemoka važinėtis be papildomų ratukų tai geras tas dydis jam,o kai išmoks jau pats važinėtis tai turime balkone ir dideli dvirati,draugai atidavė

jo jo _liuks_ _liuks_ _liuks_ o šis broliui liks juokas juokas juokas bet manau ilgai neatiduos juokas juokas šeip mes irgi norėjom dviratį pasiimt, bet vakar nulenkiau papildomus ratukus nes mokėmės važiuot be papildomų tai nebeišeina atlenkt juokas juokas juokas mūsų ir nelabai sekasi be papildomų, nes didokas dviratis liksvaros neišlaiko, o va su mažiuku varo kaip bėris juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-05-12, 7:46 PM | Žinutė # 1337








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ai mes tai gal penktadienį,nes vyras greičiausiai pasiims išeiginę,sako kiek galima dirbti

nusimuilins kaip sakant juokas juokas juokas mes tai penktadieniui planų jau turim juokas juokas šeštadienio dienai irgi su mažium lėksim ant atrakcionų _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-05-12, 7:47 PM | Žinutė # 1338








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
žinom dar pe maži vaikai manau, nebus tokio efekto kaip vyresniems _liuks_ , o šeip kiek žinau įėjimas į trakų pylį nėra pigus juokas juokas

Matai ten dar ir mokama pasirodo,o koksman skirtumas jei tete nori nuvešti,galės mokėti,juk uždirba juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-05-12, 7:51 PM | Žinutė # 1339








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Matai ten dar ir mokama pasirodo,o koksman skirtumas jei tete nori nuvešti,galės mokėti,juk uždirba

šeip kiek pamenu tai kai moksleiviai buvom mokėjom tikrai, už vaikus tai nereiks jie maži bet už save teks pakloti tik nežinau kiek juokas juokas šeip dauguma pilių įėjimas mokamas galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-05-12, 7:53 PM | Žinutė # 1340








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
šeip kiek pamenu tai kai moksleiviai buvom mokėjom tikrai, už vaikus tai nereiks jie maži bet už save teks pakloti tik nežinau kiek juokas juokas šeip dauguma pilių įėjimas mokamas galvoju

tai tada geriau į Anykščius juokas juokas tai pasakok kur verta Anykščiuose apsilankyti,sakei žinai gražių vietų 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-05-12, 7:59 PM | Žinutė # 1341








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
tai tada geriau į Anykščius tai pasakok kur verta Anykščiuose apsilankyti,sakei žinai gražių vietų

pačiuose Anyksčiuose Puntukas ( bet dabar pagrindinis kelias renovuojamas jis uždarytas reikia aplinkeliu važiuot ), švyturys _liuks_ , tada už anykščių link Svėdasų piliakalnis _liuks_ _liuks_
šeip aš tai žinau super vietų aplink anykščius prie šventosios _liuks_ _liuks_ tai mes ten palėksim kai jau sušils su palapinėm ir nakvyne _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-05-12, 8:22 PM | Žinutė # 1342








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
ose Anyksčiuose Puntukas ( bet dabar pagrindinis kelias renovuojamas jis uždarytas reikia aplinkeliu važiuot ), švyturys , tada už anykščių link Svėdasų piliakalnis
šeip aš tai žinau super vietų aplink anykščius prie šventosios tai mes ten palėksim kai jau sušils su palapinėm ir nakvyne

Dar kažkoks siaurukas yra ane?


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-05-12, 8:31 PM | Žinutė # 1343








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Dar kažkoks siaurukas yra ane?

kad ten paprastas traukinys, kartais dar važinėja ir panevežyje galima pamatyti _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-05-12, 8:35 PM | Žinutė # 1344








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
romeniukai na o kaip dviratuku tėtis patenkintas, pagyrė kad tokį gražų išrinkai, tiesa kaip dėl triračio miela

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-05-12, 8:56 PM | Žinutė # 1345








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
romeniukai na o kaip dviratuku tėtis patenkintas, pagyrė kad tokį gražų išrinkai, tiesa kaip dėl triračio

Na nieko baisaus nesakė,tai gal patiko _liuks_ :_liuks_: kur čia jau girs,dviratis kaip dviratis,niekuo neipatingas 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Trečiadienis, 2010-05-12, 8:57 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-05-12, 8:58 PM | Žinutė # 1346








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na nieko baisaus nesakė,tai gal patiko

_liuks_ _liuks_ na o taviškis dar darbe? galvoju galvoju neatsibosta gventi be vyro galvoju vaikai jaučiu tėčio kaip pasiilgsta _liuks_ anwei


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-05-12, 9:01 PM | Žinutė # 1347








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na o taviškis dar darbe? neatsibosta gventi be vyro vaikai jaučiu tėčio kaip pasiilgsta

Jo dar Alytuje,katik skambino,klausė ko nupirkti ką parvešti 10 Geriau kai pasiilgstame negu per dažnai matome,nebūna jokių pykčių,nesutarimų. _liuks_ kuo puikiausiai sutariame,ir vaikai pasiilgsta,geresni būna prie tėčio,klauso labiau,parveža lauktuvių beveik visada,tai vaikai laukia su nekantrumu juokas Ne tėčio gal,o lauktuvių juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-05-12, 9:02 PM | Žinutė # 1348








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tiesa kaip dėl triračio

Triratuką sakau gal į turgaus komisėli nuvešim ir tegul stovi,gal kas nupirks.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-05-12, 9:19 PM | Žinutė # 1349








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Triratuką sakau gal į turgaus komisėli nuvešim ir tegul stovi,gal kas nupirks.

aišku kad nupirks, o kaip dėl to motociklo? miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-05-12, 9:21 PM | Žinutė # 1350








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
aišku kad nupirks, o kaip dėl to motociklo?

Nepirkau,griežtas ne buvo pasakyta tėčio kai jis pamatė motociklą 10 tai ir atšaukiau 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Panevėžiečių forumiukas 2 tema. (Plepaliukai apie viską :))
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024