Sekmadienis, 2024-05-19, 6:20 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio - 55 tema (jubiliejinė jaukaus bendravimo tema)
Paplepėkim prie kavos puodelio - 55 tema
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-03-22, 4:19 PM | Žinutė # 1306








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
grizus i lt irgi nusipirksiupuse kiaules.oj man mesos per akis bus....

_liuks_ _liuks_
Quote (Romeniukas)
i seniau gal ir buvo imanoma,bet ne siais laikais

tai aš tą ir sakau kad manau šeis laikais įmanoma gal kam bet vargiais, na nebent už nieką mokėti nereikia juokas juokas
Quote (Romeniukas)
Gerai kaip imanoma is 10lt pagaminti 4 asmenu seimai kotletus su bulvemis ir garnyru??? neskaitant kad kazkas turi bulviu,kameroje farso,eina kalba,kad nueini i parduotuve turedamas pinigineje 10lt. siaip manau seimai tikrai farso reikia kilogramo,tai uz tokia suma iseina tik farsas ai zodziu nemoku as pagaminti is 10lt savo seima vakarienes ir neperku nieko gatavo greiciausiai mes valgome labai didelemis porcijomis,na man tai neuztenka tarkim vieno kotletuko

jei vakarienė darai iš mėsos tai 10Lt neužtenka bet nueini į parduotuvė nusiperki varškės ir giretinės ir pasidarai varškėčių _liuks_ _liuks_ nusiperki makaronų ir faršo ir pasidarau makaronų su faršu ir t.t. o mėsą jei perkam tai perkam iš turgaus nes ten kg faršo moki 7Lt o parduotuvėj 12Lt juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2011-03-22, 4:20 PM | Žinutė # 1307








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
kad mes tryse visada perku 1kg.ir mano vyrasmegsta pavalgyti.jam kokiu 5 reikia.klaudij akai ziogas viena suvalg.as pora.bet as darau kad ir kitai dienai butu

Tai gerai kaippadaryti is 10lt vakariene tarkim iskepti kotletukus galvoju bulviu ir kitokiu darzoviu neturint Nesuprantu,prasta greiciausiai as seimininke,man dar mokytis ir mokyti kaip is tokios sumos pamaitinti seima juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2011-03-22, 4:21 PM | Žinutė # 1308








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o kam pirkt farsa?gi dar nuo kaulo galima sriubos katila isvirt galvoju o kaula suniui atiduot
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2011-03-22, 4:21 PM | Žinutė # 1309








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
jei vakarienė darai iš mėsos tai 10Lt neužtenka bet nueini į parduotuvė nusiperki varškės ir giretinės ir pasidarai varškėčių nusiperki makaronų ir faršo ir pasidarau makaronų su faršu ir t.t. o mėsą jei perkam tai perkam iš turgaus nes ten kg faršo moki 7Lt o parduotuvėj 12Lt

Is dvieju pakeliu varskes mano seimyna nepavalgo ir cia jau virsija 10lt suma juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
noeleData: Antradienis, 2011-03-22, 4:21 PM | Žinutė # 1310








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
oho.nu ir kainytes.pas mus cia uk puse kg kainuoja 2 svarus.ir zinokt man jau brangu juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2011-03-22, 4:22 PM | Žinutė # 1311








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
o kam pirkt farsa?gi dar nuo kaulo galima sriubos katila isvirt o kaula suniui atiduot

Mes nusiperkame labai geru kauliuku,is kuriunuverdu sriuba ir dar uztenka mesos plovui _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-03-22, 4:23 PM | Žinutė # 1312








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nesamone as kalbu apie tai kad reikia viska nusipirkti nera namie nei bulviu,nei is darzo darzoviu.

tai ar būtinai vakarienei reikia valgyti iš mėsos dar kartą sakau kad jei daroma kažkas iš mėsos manau 10Lt nei pro kur bet valgom ne tik mėsą juokas juokas juokas o ypač vakarienei juokas juokas o šeip manau ir mėsa jei vištiena va nusiperki ketvirčių po 5Lt iš Ciestos ir bulvių ir valgai išsišiepus juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
noeleData: Antradienis, 2011-03-22, 4:23 PM | Žinutė # 1313








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
Quote (idit)
kam pirkt farsa?gi dar nuo kaulo galima sriubos katila isvirt

aha mes kartais pirkdavomes ci amesos gabaliuka su skura.tai susimaldavau.ir gaudavo man kartais 2 kg farso uz 4 svartus.bet tingine esu juokas kartais geriau tik farso pasiimti juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2011-03-22, 4:26 PM | Žinutė # 1314








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
aha mes kartais pirkdavomes ci amesos gabaliuka su skura.tai susimaldavau.

o as nemalu mesos tai vyras pakuti syki supykes sake nusipirks elektrine mesmale ui kaip laukiu nesulaukiu
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-03-22, 4:27 PM | Žinutė # 1315








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai gerai kaippadaryti is 10lt vakariene tarkim iskepti kotletukus bulviu ir kitokiu darzoviu neturint Nesuprantu,prasta greiciausiai as seimininke,man dar mokytis ir mokyti kaip is tokios sumos pamaitinti seima

faršo kg turguje 7Lt nusiperkam, bulvių 2 kg ir dar agurkas išeina _liuks_
Quote (Romeniukas)
Is dvieju pakeliu varskes mano seimyna nepavalgo ir cia jau virsija 10lt suma

varškė kainuoja 1,55 tai nusiperki 4 ir dar grietinės _liuks_ na miltų manau pas visas yra ir nusiperki 2kg kurie sovi ilgai _liuks_
va kad ir aš kur kepiau varškės spurgas sunaudojau 2pakeliai varškės 3Lt ir 1 kiaušas, truputis cukraus ir miltai na sakykim 5Lt jau ir aliejus kepimui o valgai 2 ar 3 dienas _liuks_ :_liuks_:
va dar nusiperki pusę kilo faršo ir bulvių ir iškepi bulvynių blynų su mėsa _liuks_ _liuks_ _liuks_ aišku ne visko galima už tuos 10Lt nusipirkt bet tikrai įmanoma, kad ir pati sakai va kauliukus nusiperki tai paskaičiuok jie nėra brangūs o ir sriubos išeina ir dar plovo _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Antradienis, 2011-03-22, 4:30 PM
Atsijungęs
noeleData: Antradienis, 2011-03-22, 4:29 PM | Žinutė # 1316








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
snieguoliuke, _liuks_ _liuks_ _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2011-03-22, 4:30 PM | Žinutė # 1317








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
valgai 2 ar 3 dienas

oho kaip ilgai stovi galvoju pas mane is dvieju pokiuku varskes jei kepu spurgas tai dingsta mazdaug per 5 min.o jei varske su uogiene tai kilo pusryciam neustenka
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-03-22, 4:32 PM | Žinutė # 1318








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
snieguoliuke,

na nežinau ar aš sugebu ar nesugebu bet sugebu šeimynai naminį tortą už 10 Lt tokį suraityt juokas juokas
o šeip va mano draugytė gauna minimumą ir dar 300 juodaisatiduoda už nuomą mokesčius susimoka ir dar paskola 150Lt susimoka ir prie jūros nuvažiuoja ir papramogau ja ir kuo puikiausiai išsiverčia ir rūbus perka tik naujus _liuks_ na gal jei lengviau nes vaikų neturi galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2011-03-22, 4:32 PM | Žinutė # 1319








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
faršo kg turguje 7Lt nusiperkam, bulvių 2 kg ir dar agurkas išeina

Matai man nevalgomas farsas is turgaus

Quote (snieguoliuke)
varškė kainuoja 1,55 tai nusiperki 4 ir dar grietinės na miltų manau pas visas yra ir nusiperki 2kg kurie sovi ilgai
va kad ir aš kur kepiau varškės spurgas sunaudojau 2pakeliai varškės 3Lt ir 1 kiaušas, truputis cukraus ir miltai na sakykim 5Lt jau ir aliejus kepimui o valgai 2 ar 3 dienas

Ir varske slyksti uz tokia kaina zodziu isrankus mes maistui ir viskas,kad ir makaronu mano vyras nevalgo

Geri viskas darbas i pabaiga o as nieko dar nepabaigiau suvedineti,ikiukas pleputes. Jetau dabar kai pagalvoju,tikrai gal mes per mandrus kas liecia maista. bet gerai as nezadu valgyti desros uz 3lt kaip mano vyras sako nevalgysiu maltu speniu. nusiperki slapenkos uz 10lt tai ten bent jau vienas procentas yra mesos.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
noeleData: Antradienis, 2011-03-22, 4:32 PM | Žinutė # 1320








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
tai va.ziurint kiek asmenu seima.jei vienas vaikas ilgai ir isbus,jei daugiau 5 min ir tuscia... 10 todel kartais spurgas iskepti jau reikes nes 10 lt o koki 20lt.

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio - 55 tema (jubiliejinė jaukaus bendravimo tema)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024