Šeštadienis, 2024-05-18, 7:42 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio - 55 tema (jubiliejinė jaukaus bendravimo tema)
Paplepėkim prie kavos puodelio - 55 tema
noeleData: Antradienis, 2011-03-22, 4:33 PM | Žinutė # 1321








[ (GB) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
aha ir as jau einu ziuka savo parsivesti i smokykleles _liuks_ geras oras.tai lauke pasedes,saindie orisiklabiau saule sviecia 15 lauke

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-03-22, 4:34 PM | Žinutė # 1322








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
oho kaip ilgai stovi pas mane is dvieju pokiuku varskes jei kepu spurgas tai dingsta mazdaug per 5 min.o jei varske su uogiene tai kilo pusryciam neustenka

žinok tam receptuke buvo daryti iš 1kg varškės tai sakau reikia bandyti mažiau tai kai padariau užteko 2 dienom ir dar trečiai kelios liko, bet pas mane tik 2 ėdrūnai juokas juokas juokas o va spurgas apvalias kai kepu nelieka greitai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2011-03-22, 4:35 PM | Žinutė # 1323








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
todel kartais spurgas iskepti jau reikes nes 10 lt o koki 20lt.

va todel as jas ir kepu kas pusmeti juokas o jei rimtai tazniausia vaikiu klausiu ko nori vakare skanaus ir skaiciuju ka turiu ko neturiu,bet dazniausia nugali jos ar kokie ale grybukai.vis geriau nei kinderiai
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-03-22, 4:38 PM | Žinutė # 1324








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Matai man nevalgomas farsas is turgaus

o kodėl išsirenki mėsytę ir sumala, o parduotuvėj visokias nuopjovas sumala ir pardavinėja už kosmosą juokas juokas o aš kažkada pirkau vakume iš maksės tai toks pašvinkęs buvo juokas juokas
Quote (Romeniukas)
Ir varske slyksti uz tokia kaina zodziu isrankus mes maistui ir viskas,kad ir makaronu mano vyras nevalgo

na pirmą kartą girdžiu kad kelmės varškė arba sveriama iš pieno žvaigžių prasta, aš perku kelmės o jei nuolaida būna tai nusiperku daugiau ir į šaldiklį juokas juokas juokas o maniškis valgo ir mėsą ir makaronus tik kad būtų viskas skaniai padaryta _liuks_ _liuks_ na man tada įdomu pasidarė kaip jei jūs tokie viskam išrankūs kaip išgyvenot kai nedirbot galvoju galvoju galvoju arba dirbat kad užtektų pavalgymui galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2011-03-22, 4:43 PM | Žinutė # 1325








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na man tada įdomu pasidarė kaip jei jūs tokie viskam išrankūs kaip išgyvenot kai nedirbot arba dirbat kad užtektų pavalgymui

Tai vat del to mums ir neuztenka minimumo,nes mes daug isleidziame ant maisto. kad ir paimkime vaikus,nueini i parduotuve,nuperki kokiu obuoliu,mandarinu,sausu pusryciu,pieno,dar kazko vaikams ir vien uz tai kokius 30lt sumoki As nemazai isleidziu ant vaiku,pati sau praktiskai neperku jokiu skanumynu,vyras tai pat nesilepina,bet vaikus visada megau lepinti ir tik jiems skanesnis kasnis,as busiu nevalius,bet vaikai man turi buti pamaitinti,skaniai sociai ir dar nebutu vaikai jei nenoretu kazko saldaus ar skanaus miela miela miela Isgyvenam,nes nieko isskyrus maista ir pagrindinius daigtus nepirkome. uosvene padejo,kazkaip isgyvenome kaip matai.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-03-22, 4:49 PM | Žinutė # 1326








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
o jei rimtai tazniausia vaikiu klausiu ko nori vakare skanaus ir skaiciuju ka turiu ko neturiu,bet dazniausia nugali jos ar kokie ale grybukai.vis geriau nei kinderiai

_liuks_ :_liuks_: oj kaip grybuku noreciau
Quote (Romeniukas)
Geri viskas darbas i pabaiga o as nieko dar nepabaigiau suvedineti,ikiukas pleputes. Jetau dabar kai pagalvoju,tikrai gal mes per mandrus kas liecia maista. bet gerai as nezadu valgyti desros uz 3lt kaip mano vyras sako nevalgysiu maltu speniu. nusiperki slapenkos uz 10lt tai ten bent jau vienas procentas yra mesos.

na žinok ir mes nevalgom nei už tris nei už 10Lt juokas :juokas: mes geriau parukytos iš rukyklos nusiperkam o kai rodė laidą kad šuo nevalgė tos dešros už 12Lt o ėdė berods už 4 tai klasimas kurioj daugiau mėsos juokas :juokas: o tų karvės spenių manau pridėta visur juokas juokas
o geriausia dešrelių visasi nepirkti ypač šviežių liudna liudna išsirenkam mesytės š turgaus sumala vietos sumala ir lašinukus ir nusiperki žarnyčių ir susidedi namuose šviežių ir skanių dešrelių tai jos nors kepant nesusitraukia juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Antradienis, 2011-03-22, 4:53 PM
Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2011-03-22, 4:52 PM | Žinutė # 1327








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
o maniškis valgo ir mėsą ir makaronus tik kad būtų viskas skaniai padaryta

o va pas mane skaniai daro vyras todel as jam visada leidziu pasirekst.va siandien pas mus lavasai kanavo 4.99,nes vis kita jau turejau.as dazniauisi ziuriu ka turiu kad kuo maziau reiktu isleist.va ideja dar <cia kai mum budavo sunkios dienos taip darydavau>perliniu krupu kose su spirgiukias kas lieka kita diena isvirdavau agurkines sriubos su vistiena,o is vistienos koki troskinuka,jei ligdavo tai kita diena darydavau vistienos plova,kas likdavo vistienos darzoviu sriuba su ryziais ir koks guliasas,jei likdavo tai burokyne sriuba su mesos gabaliukais ir kugelis....
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-03-22, 4:56 PM | Žinutė # 1328








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
o va pas mane skaniai daro vyras todel as jam visada leidziu pasirekst.va siandien pas mus lavasai kanavo 4.99,nes vis kita jau turejau.as dazniauisi ziuriu ka turiu kad kuo maziau reiktu isleist.va ideja dar <cia kai mum budavo sunkios dienos taip darydavau>perliniu krupu kose su spirgiukias kas lieka kita diena isvirdavau agurkines sriubos su vistiena,o is vistienos koki troskinuka,jei ligdavo tai kita diena darydavau vistienos plova,kas likdavo vistienos darzoviu sriuba su ryziais ir koks guliasas,jei likdavo tai burokyne sriuba su mesos gabaliukais ir kugelis....

o kaip tu lavašą darau miela aš norėčiau padaryti miela miela žinok su vištiena aš irgi labai panašiai darydavau va kiek šaunių receptų įdėjai _liuks_ _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-03-22, 4:58 PM | Žinutė # 1329








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Va kiek įdėjų romeniukui davėm _liuks_ dar yra kugelis ir balandėliai _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2011-03-22, 5:04 PM | Žinutė # 1330








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
žinok su vištiena aš irgi labai panašiai darydavau va kiek šaunių receptų įdėjai

cia jau reik nuziuret ir diena i prieki kad butu galima likucius panaudot,maistas butu ivairesnis
Quote (snieguoliuke)
o kaip tu lavašą darau

na tu blynu nusiprkau,kaip tik akcija.pakepinau farsa su svogunu ir pomidorais idejau pomidoru padazo su darzovem,paskui blyna patepiau majonezu uzdejau mases apibrsciau suriu,susukau ir mikrobangine 1 min.vsio,skanaus
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-03-22, 5:05 PM | Žinutė # 1331








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
nes mes daug isleidziame ant maisto. kad ir paimkime vaikus,nueini i parduotuve,nuperki kokiu obuoliu,mandarinu,sausu pusryciu,pieno,dar kazko vaikams ir vien uz tai kokius 30lt sumoki As nemazai isleidziu ant vaiku,pati sau praktiskai neperku jokiu skanumynu,vyras tai pat nesilepina,bet vaikus visada megau lepinti ir tik jiems skanesnis kasnis,as busiu nevalius,bet vaikai man turi buti pamaitinti,skaniai sociai ir dar nebutu vaikai jei nenoretu kazko saldaus ar skanaus Isgyvenam,nes nieko isskyrus maista ir pagrindinius daigtus nepirkome.

na mes kinderį irgi palepinam parveža tetukas sūrelių iš pieno fabriko sveriamų 1,5kg tai užtenka visai savaitei o ir kaina 6Lt _liuks_ obuolių dar kelios dėžės yra rusyje, na banabus be proto mėgsta ir kinderius juokas juokas juokas o jei perkame skanumynus tai perkamės ir valgom kartu nėra kad nuperki jogurtą o valgo tik vaikas o mes seilę varvinam visi valgom draugiškai, o šeip geriausias skanumynas mūsų kinderiui būna batonas su obuoliene ar uogiene o tuo pasirūpinam vasarą kad žiemą būtų kuo mėgautis na kadangi mes neturim nei uošvių nei anytų tai viską tenga patiems nusipirkti ir diždiausias rūpestis būna vasarą dėl žiemos visokie konservavimai marinavimai uogienės ir t.t. kartais taip man atsibosta juokas juokas juokas bet žiema taip skanu valgyti, pamenu kai neturėjom sodo tai pasiprašėm gabalėlio žėmės pas motėrį pas kurią nuomuovausi kai studijavau tai ten turėjom nors savų daržovių _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-03-22, 5:07 PM | Žinutė # 1332








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
cia jau reik nuziuret ir diena i prieki kad butu galima likucius panaudot,maistas butu ivairesnis

aišku reikia numatyt _liuks_ _liuks_
Quote (idit)
na tu blynu nusiprkau,kaip tik akcija.pakepinau farsa su svogunu ir pomidorais idejau pomidoru padazo su darzovem,paskui blyna patepiau majonezu uzdejau mases apibrsciau suriu,susukau ir mikrobangine 1 min.vsio,skanaus

oj kaip paprasta reikės pabandyt ir man kada kažkada esu bandžius bet nesigavo man ten kažkas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-03-22, 5:09 PM | Žinutė # 1333








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va ką veikinėjat 4 4
aš tai laukiu savaitgalio , laukia pirtis


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2011-03-22, 5:12 PM | Žinutė # 1334








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
oj kaip paprasta reikės pabandyt ir man kada kažkada esu bandžius bet nesigavo man ten kažkas

na ant pakelio rase kad reik spec to padazo o jo slovikas 10 kainavo tai nurariau interpretuot.kazkaip nematau skirtumo ar meksikietiskas padazas ar lietuviskas,gi ir i musu padaza pridejus darzoviu ir pipiru panasus gaunas<na dabar naudojau ''geroves''uzkandi>
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-03-22, 5:17 PM | Žinutė # 1335








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
kazkaip nematau skirtumo ar meksikietiskas padazas ar lietuviskas,gi ir i musu padaza pridejus darzoviu ir pipiru panasus gaunas<na dabar naudojau ''geroves''uzkandi>

mano brangiausias tai labai mėgsta česnakinį padažą tai nusiperkam majonezo prideda česnako ir mėtų skonis pasaka


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio - 55 tema (jubiliejinė jaukaus bendravimo tema)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024