Antradienis, 2024-05-21, 5:27 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 65 -tema. (Jubiliejinė tema.)
Paplepėkim prie kavos puodelio 65 -tema.
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 8:27 PM | Žinutė # 1336








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
o tai db jau toks įstatymas? aš kai laikiausi buvo toks dalykas,bet jei tik kažką prasižengi ,tris kartus reikia persilaikyti.db matomai įstatymai pasikeitė.man nereikėjo perlaikyti,nevažinėjau dar tą laiką kol praėjo tas galiojimas teisių,paskui pasikeičiau į naujas ir viskas

Na taip dabar po 2 metų privaloma perlaikyti teises,kad ir jokio nusižengimo nepadarei, jei išlaikysiu tai čia bus kaip laikinos teisės. nepatinka Tau pasisekė išokai į traukinį gerai

Quote (Laurituke)
ką jūs veikinėjate?

Aš tai ir taip aišku ką veikiu, pasidarau arbatos ir sprendžiu,nafik nesiseka juodai, nebenoriu aš jau vairuot juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 8:36 PM | Žinutė # 1337








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mus šiandien mokykloje fotografavosi vaikai liuks liuks liuks tai pasipuošęs išėjo juokas juokas juokas sakė kaip įdomiai tik vieną kartą fotografavo juokas juokas juokas juokas ir kaip greitai jie jau visą matematikos sąsiuvinį prirašė geda pernaiu tai per visus metus nepilnai 2 prirašė o dabar per mėnesį reikės sąsiuvinių nupirk, nemanaiu kad taip greitai rašys juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 8:37 PM | Žinutė # 1338








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aš tai ir taip aišku ką veikiu, pasidarau arbatos ir sprendžiu,nafik nesiseka juodai, nebenoriu aš jau vairuot juokas

tai jei nebenori, gali pinigus atsiimt ir viskas, išsilaikysi vėliau mirkt :mirkt: bet šeip bus ir noro kaip sakoma ir baisaus nenoro juokas juokas juokas juokas jei pradėjai tai bandyk mirkt o jei atsibos mesk į šalį ir nesinervuok mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Ketvirtadienis, 2012-09-27, 8:39 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 8:44 PM | Žinutė # 1339








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai jei nebenori, gali pinigus atsiimt ir viskas, išsilaikysi vėliau mirkt bet šeip bus ir noro kaip sakoma ir baisaus nenoro jei pradėjai tai bandyk o jei atsibos mesk į šalį ir nesinervuok

Užkniso bet turiu eiti iki galo siekti savo tikslo mirkt


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 9:18 PM | Žinutė # 1340








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Užkniso bet turiu eiti iki galo siekti savo tikslo mirkt

tai tada stiprybės ir kantrybės mirkt nes jei pradžioje jau užknisa tai kuo toliau tuo gražiau juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 9:55 PM | Žinutė # 1341








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
man irgi reikia, bet man tik važiavimą reikia nes avariją esu turėjus geda bet šeip kas seniau laikė tai jei per 2 metus jokių nusižengimų nereikėdavo o jei daug tai kai kuriems ir teoriją ir važinėjimą reikia persilaikyti geda o dabar nuo sausio 1 kas laikosi teises visiems reikia nesvarbu turi ar neturi nusižengimų geda

nu geras,gerai,kad man nereikėjo liuks
Quote (snieguoliuke)
galvoju kad reikia eit rūbus lyginti, bet taip tingiu juokas juokas juokas juokas

nelygink jei tyngi juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 9:56 PM | Žinutė # 1342








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Na taip dabar po 2 metų privaloma perlaikyti teises,kad ir jokio nusižengimo nepadarei, jei išlaikysiu tai čia bus kaip laikinos teisės. nepatinka Tau pasisekė išokai į traukinį gerai

nu rimtai spėjau gerai liuks
Quote (Romeniukas)
Aš tai ir taip aišku ką veikiu, pasidarau arbatos ir sprendžiu,nafik nesiseka juodai, nebenoriu aš jau vairuot juokas

nieko,viskas bus ok mirkt turi taip būti mirkt


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-09-28, 7:53 AM | Žinutė # 1343








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Labas rytas sveiki Naktis be miego, Deivydukas sukarščiavo, pilvykas mano ir naktį skausmingas kietas buvo, žodžiu savijauta tragiška, į pamokas eit negalėsiu, reiks ieškoti kas galėtų bent į važiavimą mane išleisti kad pabūtų su Deivyduku.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2012-09-28, 8:51 AM | Žinutė # 1344








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Labas rytas sveiki Naktis be miego, Deivydukas sukarščiavo, pilvykas mano ir naktį skausmingas kietas buvo, žodžiu savijauta tragiška, į pamokas eit negalėsiu, reiks ieškoti kas galėtų bent į važiavimą mane išleisti kad pabūtų su Deivyduku.

Sveikute niu va peršalo galvoju mano Airidas žinok irgi su maža sloga išvedžiau į daržiuką,bet tik iki pietų,nepaliksiu miegoti,sakau 5tadienis tegul pabus namuose mirkt
o tai nuo ko tau tas pilvukas kietėja? galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-09-28, 9:48 AM | Žinutė # 1345








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
Sveikute niu va peršalo mano Airidas žinok irgi su maža sloga išvedžiau į daržiuką,bet tik iki pietų,nepaliksiu miegoti,sakau 5tadienis tegul pabus namuose
o tai nuo ko tau tas pilvukas kietėja?

Tai kad nei koso nei sloguoja galvoju matomai virusas nes siaučia dabar, daug labai sergančių. nepatinka Kietėja pilvukas,nes gimda susitraukinėja. Na man reikia daugiau ilsėtis daugiau lovoje gulėti. :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2012-09-28, 9:58 AM | Žinutė # 1346








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Kietėja pilvukas,nes gimda susitraukinėja. Na man reikia daugiau ilsėtis daugiau lovoje gulėti. :)

viskas aišku. :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-09-28, 11:15 AM | Žinutė # 1347








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukas, jei negali eiti į važiavimą tiesiog paskambink instruktoriui ir pasakyk, užrašys kitą dieną, mirkt nes jei blogai jautiesi tai kam dar jaudintis be reikalo mirkt sveikatytės bernužėliui anwei

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-09-28, 11:17 AM | Žinutė # 1348








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
labukas visoms mua mua mes grįžom su brangiausiuoju iš turgaus, nusipirko kelnes į darbą, aš striukytės tokios nestoros ieškojau bet kaip išmiręs turgus verkia verkia verkia na nieko rasiu gal babilone liuks liuks pas mus tai šiandien apsiniaukę bet nelyja ir nešalta mirkt mirkt tik vėjas nelabai malonus geda

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-09-28, 4:26 PM | Žinutė # 1349








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Romeniukas, jei negali eiti į važiavimą tiesiog paskambink instruktoriui ir pasakyk, užrašys kitą dieną, nes jei blogai jautiesi tai kam dar jaudintis be reikalo sveikatytės bernužėliui

ai sesė pažėjo Deivydą ir nuėjau. Labai neblogai šiandien sekėsi,patenkinta savo važiavimu liuks liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-09-28, 4:27 PM | Žinutė # 1350








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Nulijo taip gerai pas mus dabar vėl gražu s oras kieme. Mes būnam namie, visas savaitgalis nusimato namie, deivydukui šiaip gviskas gerai, bet geriau pasisaugoti. anwei

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 65 -tema. (Jubiliejinė tema.)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024