Penktadienis, 2024-05-17, 1:11 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 65 -tema. (Jubiliejinė tema.)
Paplepėkim prie kavos puodelio 65 -tema.
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 2:44 PM | Žinutė # 1321








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
čia tik kol mokinsies ir kol išsilaikysi,paskui važinėsi kaip tau geriau ir patogiau,bent aš taip juokas gerai

tikrai taip liuks liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 2:45 PM | Žinutė # 1322








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
aš tai laukiu kinderio iš treniruotės , važiuosim vakare apsipirkti nes savaitgalį nebus kada geda ir ruošiuosi gaminti bulvių apkepą su grybais mirkt mirkt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 2:46 PM | Žinutė # 1323








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mus kai kuriose mokyklose nemokamai antrokus mokys plaukti liuks liuks liuks sakė bus 2 kartus per savaitę, vietoj kūno kultūros pamokų iki švenčių liuks liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 2:46 PM | Žinutė # 1324








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Nu taip,atrodo viskas aišku,tik aš kažką ne taip darau,ir užknisa kad normaliai nepaaiškina ką ne taip darau,ar per anksti išminu sankabą, ar per ilgai laikau,na vieną tai žinau,kad buvau numetusi greit koją nuo sankabos tai tada kažkkaip užgesau. ai nu žodžiu, rytoj vėl važiavimas žėsiu kaip seksis. Man daug paprasčiau stot ant laisvo :)

na nieko bus ok mirkt
Quote (Romeniukas)
Visai norėčiau, bet kas gi padarytų man tą troškinuką juokas juokas juokas tinginystė mane užvaldė juokas

varyk čia pavaišinsiu sypsausi mirkt


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 2:55 PM | Žinutė # 1325








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o mane šiandien brangenybė labai nustebino :) :) paskambino į darbą sako ar gali išeit tai išsiprašaiu, sako reikia tavo nuomonės dėl kai ko juokas juokas juokas juokas ir nuvežė į SPA, pasirodo buvo užsakęs masažą su karštais akmenimis nugarai liuks liuks liuks tai kaip patiko

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 5:22 PM | Žinutė # 1326








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
ai nu tai tada sankabą nuspaudi ir stabdai ant bėgio
bet kaip nepatogu ragas nu čia tik kol mokinsies ir kol išsilaikysi,paskui važinėsi kaip tau geriau ir patogiau,bent aš taip

Na tas tai taip, bet supranti, man po 2 metų reikės persilaikyti teises ir jei aš vairuosiu ne taip kaip reikalaujama tai man vėl bus ragas kai reikės perlaikyti. nepatinka

Quote (snieguoliuke)
o kas liečia sankabą tai sako kad negalima ilgiau laikyti kojos ant sankabos ilgiau nei 3s bendradarbės dukra vien dėl sankabos ir neišlaikė mokyklinio vairavimo, sako per ilgai koją ant sankabois laikai bet Romeniukas, išmoksi


Dėl sankabos tai 5 sekundes galima bent jau mūms taip sakė dėtytojas.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 5:23 PM | Žinutė # 1327








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
varyk čia pavaišinsiu

ačiū, bet pati išsikepiau vištienos kepsnius gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
noeleData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 5:32 PM | Žinutė # 1328








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
labas labas galvoju teises teises juokas mano diedas gris rytoj sakiau varysim kur sestadieni kur nedidelis srautas.pasivazineti.nes trecio egzas juokas nu tikiuosi dabar islaikysiu.jei ne padesiu kokia bombike regitroj juokas juokas juokas as ir tingiu juodai.man ta nugara cia skauda geriu daug vaistu.tai ir miegas ima ir pavargus istisai jauciuos.vakar jau puse vienuolikos miegojau kur tiap gyvenime neinu taip anksti miegot.o ir diena snaudziau

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 5:55 PM | Žinutė # 1329








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
labas labas teises teises mano diedas gris rytoj sakiau varysim kur sestadieni kur nedidelis srautas.pasivazineti.nes trecio egzas nu tikiuosi dabar islaikysiu.jei ne padesiu kokia bombike regitroj as ir tingiu juodai.man ta nugara cia skauda geriu daug vaistu.tai ir miegas ima ir pavargus istisai jauciuos.vakar jau puse vienuolikos miegojau kur tiap gyvenime neinu taip anksti miegot.o ir diena snaudziau

Aš dar nelaikau bet jau užkniso juokas juokas juokas Linkiu tau sėkmės ir kad išlaikytum mirkt


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 5:56 PM | Žinutė # 1330








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Pavalgiau kaip aptingau tai ne tas žodis

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 7:30 PM | Žinutė # 1331








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
labas vakariukas mirkt mirkt na va grįžom apsiprekinę, pavalgėm apsiniaukė pas mus pradėjo lyti taip ir norisi liuli liuli geda geda geda

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 7:50 PM | Žinutė # 1332








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
aš tai šiandien taip žuvies užsimanaiu juokas juokas juokas juokas juokas reikės nusipirkti ryt juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 8:18 PM | Žinutė # 1333








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Na tas tai taip, bet supranti, man po 2 metų reikės persilaikyti teises ir jei aš vairuosiu ne taip kaip reikalaujama tai man vėl bus ragas kai reikės perlaikyti. nepatinka

o tai db jau toks įstatymas? galvoju aš kai laikiausi buvo toks dalykas,bet jei tik kažką prasižengi ,tris kartus reikia persilaikyti.db matomai įstatymai pasikeitė.man nereikėjo perlaikyti,nevažinėjau dar tą laiką kol praėjo tas galiojimas teisių,paskui pasikeičiau į naujas ir viskas gerai gerai
Quote (Romeniukas)
ačiū, bet pati išsikepiau vištienos kepsnius gerai

nu va o sakiai tyngi juokas juokas
Quote (noele)
padesiu kokia bombike regitroj

juokas juokas iš kur gausi bombą? juokas juokas
Quote (noele)
as ir tingiu juodai.man ta nugara cia skauda geriu daug vaistu.tai ir miegas ima ir pavargus istisai jauciuos.vakar jau puse vienuolikos miegojau kur tiap gyvenime neinu taip anksti miegot.o ir diena snaudziau

o tai kas tau db su ta nugara? anwei


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 8:19 PM | Žinutė # 1334








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
o mes su Airiduku vieni,Rusla užtruko darbe,dar tik nuo plungės važiuoja,sakė ant 11 gryš,tai mes jaučiu jau miegosim :)
ką jūs veikinėjate? sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 8:25 PM | Žinutė # 1335








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
o tai db jau toks įstatymas? galvoju aš kai laikiausi buvo toks dalykas,bet jei tik kažką prasižengi ,tris kartus reikia persilaikyti.db matomai įstatymai pasikeitė.man nereikėjo perlaikyti,nevažinėjau dar tą laiką kol praėjo tas galiojimas teisių,paskui pasikeičiau į naujas ir viskas gerai gerai

man irgi reikia, bet man tik važiavimą reikia nes avariją esu turėjus geda bet šeip kas seniau laikė tai jei per 2 metus jokių nusižengimų nereikėdavo o jei daug tai kai kuriems ir teoriją ir važinėjimą reikia persilaikyti geda o dabar nuo sausio 1 kas laikosi teises visiems reikia nesvarbu turi ar neturi nusižengimų geda
Quote (Laurituke)
ką jūs veikinėjate? sypsausi

galvoju kad reikia eit rūbus lyginti, bet taip tingiu juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 65 -tema. (Jubiliejinė tema.)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024