Sekmadienis, 2024-04-28, 4:34 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-08-21, 12:48 PM | Žinutė # 76








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ka jus i tokia kuprine su penalu ir sportiniu maiseliu, kaina tik 90lt. kainavo 160lt. galvoju Ar pirkdami pradinukui kuprine kreipiate demesi,kad butu ERGONOMISKA? galvoju Knygu jie nenesios, tai tikrai svorio didelio ant peciu netures

na va čia tai akių dumimas, tikrai niekada nekainavo 160, jei ir parduotuvese, perkant atskirai už visą komplektą sumokėsi ne daugiau 90 liuks , o kas liečia ergonomiškumą, tai jei pirkyti tikrą ergonomišką kuprinę tai už ją reiktų pakloti 300Lt mažiausiai, nors kai mes pirkom tai gal ji šiek tiek ir ergonomiška, nes su paminkštinimu nugarinėje pusėje, plačiomis šleikomis ir t.t. mirkt o šeip žinok prisikrauna tos pirmokų kuprinės, nes kai kurias knygas teks nešiotis, jug skaityti tai namuose bus užduodama, o kur dar visokie pratybų sąsiuviniai mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-08-21, 12:55 PM | Žinutė # 77








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na o ar laukia mokyklos mokinukai :) :) baigsis tuoj katino dienos gerai gerai gerai

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-09-02, 3:30 PM | Žinutė # 78








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na mokinukai baigesi jusu atostogos, prasidejo mokykla. Man kazkaip dar keista, nesusiprantu su ta mintim, kad musu vaikinukas jau keliauja i mokykla anwei Viskas nauja,truputi baisu , neramu, bet manau taip buna visoms mamos ir vaikams :)

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-09-02, 3:33 PM | Žinutė # 79








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
As dar nesuprantu kaip bus su valgymu, manau reikes pinigelius pietums paduoti mokytojai, kazin ar jie nenuleks i parduotuve kuri yra saliai mokyklos ir nenusipirks kokiu nesamoniu, na bet manau pirmokeliu neisleidzia gal taip i kiema lakstyti po parduotuves galvoju Na nieko treciadieni bus susirinkimas turesiu daug klausimu mokytojai.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-09-02, 8:05 PM | Žinutė # 80








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na mokinukai baigesi jusu atostogos, prasidejo mokykla. Man kazkaip dar keista, nesusiprantu su ta mintim, kad musu vaikinukas jau keliauja i mokykla anwei Viskas nauja,truputi baisu , neramu, bet manau taip buna visoms mamos ir vaikams :)

tikrai visoms mirkt mirkt pirmą savaitę manau lieps vaikučius atvesti ir pasiimti, ir pamokos bus žymiai trumpesnės, kad vaikai appsiprastų mirkt mirkt mūsų kinderis tai jau laukia nesulaukia mokyklos, sako mokytojos pasiilgau, draugų ir pamokų juokas juokas juokas juokas nors mums šią savaitę irgi pamokos žymiai trumpesnės mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-09-02, 8:08 PM | Žinutė # 81








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
As dar nesuprantu kaip bus su valgymu, manau reikes pinigelius pietums paduoti mokytojai, kazin ar jie nenuleks i parduotuve kuri yra saliai mokyklos ir nenusipirks kokiu nesamoniu, na bet manau pirmokeliu neisleidzia gal taip i kiema lakstyti po parduotuves galvoju Na nieko treciadieni bus susirinkimas turesiu daug klausimu mokytojai.

aišku kad lėks, jug nelaikys mokytojos uždariusios per pertraukas vaikų, žinok visko bus juokas juokas o šeip jei tvarkeisi mokinių krepšelį, nes tau kaip ir turėtų priklausyti, tai reikėjo susitvarkyti ir nemokamą maitinimą ir tada ten tau nieko daryti nereikės, tiesiog pasakys mokytoja kad gauna nemokamą ir viskas gerai bent pas mus taip darydavo mirkt o jei negauna nemokamo, tai pavyzdžiui mes duodam maistui už savaitę mokytojai ir ji sumoka, o vaikas ko nori valgyti tą pasiema valgykloje, o jei lieka pinigėlių, tai likutį gražina penktadieniais mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-09-02, 8:11 PM | Žinutė # 82








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukas, o kiek mokinukų klasėje, mokykloje lyg ir viena klasė pirmokų mirkt , pas mus yra pasikeitimų, atėjo naujokas ir vienas išėjo, nes išsikraustė į kitą miestą sakė, tai turim naują berniuką klasėje tai dabar kaip buvo taip ir yra 24 mirkt mirkt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-09-02, 8:17 PM | Žinutė # 83








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
aišku kad lėks, jug nelaikys mokytojos uždariusios per pertraukas vaikų, žinok visko bus o šeip jei tvarkeisi mokinių krepšelį, nes tau kaip ir turėtų priklausyti, tai reikėjo susitvarkyti ir nemokamą maitinimą ir tada ten tau nieko daryti nereikės, tiesiog pasakys mokytoja kad gauna nemokamą ir viskas bent pas mus taip darydavo o jei negauna nemokamo, tai pavyzdžiui mes duodam maistui už savaitę mokytojai ir ji sumoka, o vaikas ko nori valgyti tą pasiema valgykloje, o jei lieka pinigėlių, tai likutį gražina penktadieniais

Nuo Spalio men mums bus nemokamas maitinimas, o dabar manau ir man reiks paduot mokytojai uz visa savaite ir bus rami galva.

Quote (snieguoliuke)
Romeniukas, o kiek mokinukų klasėje, mokykloje lyg ir viena klasė pirmokų , pas mus yra pasikeitimų, atėjo naujokas ir vienas išėjo, nes išsikraustė į kitą miestą sakė, tai turim naują berniuką klasėje tai dabar kaip buvo taip ir yra 24


Pas mus mokykloje yra 2 pirmoku klases. Pas mus tai pat 24 mokiniai gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-09-02, 8:20 PM | Žinutė # 84








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)

Nuo Spalio men mums bus nemokamas maitinimas, o dabar manau ir man reiks paduot mokytojai uz visa savaite ir bus rami galva.

tada aišku paduok mokytojai, jeigu ji ims mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-09-02, 8:28 PM | Žinutė # 85








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tada aišku paduok mokytojai, jeigu ji ims

Ims pati sake,kad galime paduoti jei norime. gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-09-03, 9:57 PM | Žinutė # 86








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ims pati sake,kad galime paduoti jei norime. gerai

tai va problemos kaip ir nebėra mirkt mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-09-03, 9:58 PM | Žinutė # 87








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mūsų kinderiui tai labai patiko šiandien mokykloje nes pamokos buvo trumpos i susipažino su anglų kalbos mokytoja mirkt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-09-03, 9:58 PM | Žinutė # 88








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o čia kinderiuko beveik visa amunicija į mokyklą mirkt mirkt mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Pirmadienis, 2012-09-03, 10:00 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-09-04, 9:57 AM | Žinutė # 89








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o čia kinderiuko beveik visa amunicija į mokyklą

Manau pas visus mokinukus tokia panasi amunicija juokas Pas mus viskas tas pats tik su zmogumi voru liuks liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-09-04, 10:39 AM | Žinutė # 90








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na mums kol kas sekasi kaip ir gerai, na dar tokia pradzia, nelabai dar supranta, siandien laimingas nes pirma kuno kulturos pamoka,sako o gerai pasportuosiu juokas Siandien jau sake kazka rasys su piestukais tik ,parkeriu dar nededame.

Reikia dar nueiti i iki parduotuve pasiimti dovanu „Fiskars“ zirkles liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024