Sekmadienis, 2024-04-28, 2:04 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje
RomeniukasData: Antradienis, 2012-09-04, 2:00 PM | Žinutė # 91








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Siandien teko dainuoti, tai Dovydas sako nu kaip nepatiko dainuoti tai negaliu juokas juokas juokas Geriau sako sportuoti juokas Ir dar atejusi mokytoja siulo vaikams dainuoti, dovydas iskart sako, ne as tikrai nedainuosiu,nepatinka man juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-09-04, 5:25 PM | Žinutė # 92








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na mums kol kas sekasi kaip ir gerai, na dar tokia pradzia, nelabai dar supranta, siandien laimingas nes pirma kuno kulturos pamoka,sako o gerai pasportuosiu juokas Siandien jau sake kazka rasys su piestukais tik ,parkeriu dar nededame.

Reikia dar nueiti i iki parduotuve pasiimti dovanu „Fiskars“ zirkles liuks

pradžioje ir rašys pieštuku, nes žinok tikrai ne visi dar ir moka taisyklingai rašyti geda ir manau jau kitą savaitę ims tikrus parkerius mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-09-04, 5:27 PM | Žinutė # 93








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Siandien teko dainuoti, tai Dovydas sako nu kaip nepatiko dainuoti tai negaliu juokas juokas juokas Geriau sako sportuoti juokas Ir dar atejusi mokytoja siulo vaikams dainuoti, dovydas iskart sako, ne as tikrai nedainuosiu,nepatinka man juokas

kinderiui lai labai labai patinka dainuoti, sako kokia gera mokytoja ir jauna sako juokas juokas juokas juokas sakė lyg ir jis su klasioku nori lankyti chorą tai tegu lanko, bet kažin kaip suderins viską geda geda o sportuoti tai žinok manau visiems patinka, o ypač berniukams liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-09-04, 6:00 PM | Žinutė # 94








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukas, o kelintą valandą pas jus pimokėliams pamokos prasideda, gal šiek tiek vėliau nei didiesiems geda

mūsų mokinukai tai labai patiko šiandien anglų pamoka, sako man turėtų patikti o ir mokytoja gera liuks liuks perskytė klasė, geriau besimokančius vaikiukus tiek iš 2a tiek iš mūsų klasės eis pas vieną mokytoją o kiti pas kitą mirkt o šeip visos pamokos tos pačios tik va anglų nauja mirkt mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-09-04, 8:52 PM | Žinutė # 95








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Romeniukas, o kelintą valandą pas jus pimokėliams pamokos prasideda, gal šiek tiek vėliau nei didiesiems

Pas mus prasideda 8.30val.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-09-04, 9:03 PM | Žinutė # 96








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pas mus prasideda 8.30val.

tai kaip ir pas mus pirmoje klasėje, dabar pas mus 8.05val, bet irgi tik iki 12 liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2012-09-05, 1:41 PM | Žinutė # 97








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
perskytė klasė, geriau besimokančius vaikiukus tiek iš 2a tiek iš mūsų klasės eis pas vieną mokytoją o kiti pas kitą mirkt

kas čia per nesamonė?ką tėvai tylėjo?
na maniškiam pasikeitė mokytoja tai kol kas sakė nebloga tik labai garsiai šneka juokas ,Žygutis irgi jau paruošiamukas tai skundžiasi jog turi mokintis ką jau moka juokas ,o mokytoja neduoda kitu knygelių skaityti<jis jau savarankiškai skaito ir beveik neskemenuoja>.na o kaip seksis toliau matysim galvoju
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-05, 1:47 PM | Žinutė # 98








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Siandien dovydui uzklijavo uz rasyma melyna lipduka net nezinau ka jis reiskia juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-05, 1:48 PM | Žinutė # 99








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
na maniškiam pasikeitė mokytoja tai kol kas sakė nebloga tik labai garsiai šneka ,

Geriau viska isgirs juokas juokas Kelintokai jus dabar? galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-05, 1:48 PM | Žinutė # 100








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
kas čia per nesamonė?ką tėvai tylėjo?
na maniškiam pasikeitė mokytoja tai kol kas sakė nebloga tik labai garsiai šneka juokas ,Žygutis irgi jau paruošiamukas tai skundžiasi jog turi mokintis ką jau moka juokas ,o mokytoja neduoda kitu knygelių skaityti<jis jau savarankiškai skaito ir beveik neskemenuoja>.na o kaip seksis toliau matysim galvoju

tai žinok ir mane nustebino, nes visi pirmūnai kiš mūsų klasės ėjo paskitą mokytoją o kiti pas kitą geda gal tik sutapimas, bet kažkaip įdomiai, o gal mokytojos kažkaip išsirinko , mums sakė kad skirs klasę per anglų kalbą bet kažkaip manaiu kad per pusę pagal alfabetą, bet kai paklausiau kinderio su kuo eina tai pasirodo visai ne pagal alfabetą geda geda šeip sakė kad atėjo nauja anglų mokytoja tai sakau gal ji pati ir išsirinko, net neįsivaizduoju kaip ten kas, bus kitą savaitę susirinkimas reiks pasidomėti pagalką atrinko geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-05, 1:49 PM | Žinutė # 101








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Pas mus klaseje vaikus Mokytoja susodino taip, skaitantis ir neskaitantis vaikas kartu, kad skaitantis padetu neskaitanciam ar prasciau skaitanciam, manau visai gerai galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-05, 1:50 PM | Žinutė # 102








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
bloga tik labai garsiai šneka juokas ,Žygutis irgi jau paruošiamukas tai skundžiasi jog turi mokintis ką jau moka juokas ,o mokytoja neduoda kitu knygelių skaityti<jis jau savarankiškai skaito ir beveik neskemenuoja>.na o kaip seksis toliau matysim galvoju

na ot šaunuolis tavo mažylis liuks liuks manau ir pirmoje klasėje jam nebus ką veikt mirkt mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2012-09-05, 1:51 PM | Žinutė # 103








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Geriau viska isgirs

tai ir aš taip sakiau,nors klasėj tik 7,bet ir tai triukšmas juokas
Quote (Romeniukas)
Kelintokai jus dabar?

dičkiai jau trečiokai
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-05, 1:53 PM | Žinutė # 104








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pas mus klaseje vaikus Mokytoja susodino taip, skaitantis ir neskaitantis vaikas kartu, kad skaitantis padetu neskaitanciam ar prasciau skaitanciam, manau visai gerai galvoju

įdomiai geda žinok nelabai pasiteisins iš pradžių gal, bet va iš patirties sakau, nes kinderį pernai pasodino su mergaitę kuri irgi neskaitė , tai ne tai kad skaityti turėjo Domsius padėti, o jug ir pačiam skaityti reikia, tai ji viską nusižiūrėdavo, jei kokia užduotis pati būavo net negalvoja o pasižiūri ką Domsius rašo ir ji tą patį, na iš pradžių gal nieko tokio, bet paskui mokytoja mergaitę drausmint pradėjo, kad pati galvotų , bet visus metus ir nusižiūrinėdavo, tai nemanau kad pačiam vaikui gerai, jug reikia ir pačiam galvoti, o ne nuo draugo nusirašyti, tas pats manau ir su skaitymu, jug vaikui reikia pačiam skaityti o dar čia ir suolo draugą mokinti geda bet jei vaikui bus gerai tai gerai
romeniukai o tavo pirmokėlis jau skaito mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-05, 1:54 PM | Žinutė # 105








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
dičkiai jau trečiokai

Oj jus jau dideli gerai mes tai dar klevo lapeliai juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024