Šeštadienis, 2024-05-11, 9:18 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje
iditData: Trečiadienis, 2012-09-05, 1:55 PM | Žinutė # 106








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
na ot šaunuolis tavo mažylis liuks liuks manau ir pirmoje klasėje jam nebus ką veikt

nepatinka man,jei ne sunkus jo charakteris butu praėjas psihologus ir butu galėjas mokintis pagal savo lygi,o daba mokytoja gi visada neduos jam stipresniu uždaviniu nepatinka
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-05, 1:56 PM | Žinutė # 107








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mus klasėje visi sėdi po vieną tik Domsius sėdi su berniuku naujoku, sedėjo pernai su mergaite, dabar su berniuku, tai mokytoja klausė ar nori vienas sedėti tai sakė jokio skirtumo juokas juokas juokas o pas mus klasėje pirmuose suoluose su akinukais, arba mažytės mergaitės, ir aišku klasės plepiai kuo toliau vienas nuo kito juokas juokas juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-05, 1:57 PM | Žinutė # 108








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
nepatinka man,jei ne sunkus jo charakteris butu praėjas psihologus ir butu galėjas mokintis pagal savo lygi,o daba mokytoja gi visada neduos jam stipresniu uždaviniu

kaip cia suprast?


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-05, 1:59 PM | Žinutė # 109








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
nepatinka man,jei ne sunkus jo charakteris butu praėjas psihologus ir butu galėjas mokintis pagal savo lygi,o daba mokytoja gi visada neduos jam stipresniu uždaviniu nepatinka

na tikrai , kažkaip kai vaikas moka ir skaityti ir visa kita, ir jei neduoda užduotėlių, tai nelabai gerai, praras norą mokytis berniukas geda na nieko mamytė namuose galės duoti skaityti mirkt mirkt
Idit o kaip tavo berniukams anglų sekėsi pernai, mūsų kiinderiui prasidėjo, bet man ten sunkoka pasirodė ir tos pratybos šiandien pirkau visai klasei, tai ir man yra ką pasimokyti juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-05, 2:00 PM | Žinutė # 110








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
kaip cia suprast?

na jei nori anksčiau vaiką į mokyklą vesti sakykim 6m, reikia pereiti psichologus kad duotų sutikimą, o jei vaikinuko charakteris sunkus tai ir neleido tikriausiai pasakė kad dar per jaunas ir liepė laukti kitų metų geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-05, 2:01 PM | Žinutė # 111








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na jei nori anksčiau vaiką į mokyklą vesti sakykim 6m, reikia pereiti psichologus kad duotų sutikimą, o jei vaikinuko charakteris sunkus tai ir neleido tikriausiai pasakė kad dar per jaunas ir liepė laukti kitų metų

kaip idomiai, nesamone


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-05, 2:05 PM | Žinutė # 112








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
kaip idomiai, nesamone

kodėl nesąmonė geda šeip vaikus į mokyklą veda kai jam rugsėjį būna 7m, o jei yra 6 tai reikia psihologų atsiliepimų ir leidimų juokas juokas , nors šeip kai mes pradėjom leisti mums irgi buvo 6, bet mums nereikėjo nes po 11 d suėjo 7 mirkt , ir šeip kai eini per daktarus prieš pirmą klasė pas pchilogą privalomą nueiti, mes irgi buvom, nemuno poliklinikoj, tai pakalbėjo su vaiku viena užsidarius juokas juokas juokas pakausinėjo sakė ir liepė padelioti kažką ir viskas išrašė pažymą kad sveikas kad jokių psihologinių problemų nerasta juokas juokas juokas tai jug tu kai Dovydą vedei irgi turėjai eiti, mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2012-09-05, 2:05 PM | Žinutė # 113








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
kaip cia suprast?

jis nešneka su nepažystamais piktas todėl nustatė jog psihologiškai nera subrendes
Quote (snieguoliuke)
na nieko mamytė namuose galės duoti skaityti

as jam nebeduodu jis pats ima knygas skaityti :)
Quote (snieguoliuke)
o kaip tavo berniukams anglų sekėsi pernai, mūsų kiinderiui prasidėjo, bet man ten sunkoka pasirodė ir tos pratybos šiandien pirkau visai klasei, tai ir man yra ką pasimokyti juokas juokas juokas

na mokinaus ir as juokas o siemet mokytoja pasikeite tai ir mokymosi programa keiciasi,ziuresiu kuri lengvesne<bet nieko negalesiu pakeist>
Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2012-09-05, 2:07 PM | Žinutė # 114








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
ir šeip kai eini per daktarus prieš pirmą klasė pas pchilogą privalomą nueiti,

nevedziau vaikinu,buvo privaloma stomotologas, akiu gydytojai ir vsio
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-05, 2:09 PM | Žinutė # 115








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
jis nešneka su nepažystamais piktas todėl nustatė jog psihologiškai nera subrendes

na va va tten kažkaip taip ir vadinasi geda
Quote (idit)
as jam nebeduodu jis pats ima knygas skaityti :)

Quote (idit)
na mokinaus ir as juokas o siemet mokytoja pasikeite tai ir mokymosi programa keiciasi,ziuresiu kuri lengvesne<bet nieko negalesiu pakeist>

na mūsiškis irgi žinok kai buvo 5-6 nekalbėdavo su nepažįstamais, nes mokėm kad jei žmogaus nepažįsti tai ir nekalbėk, na visokių gi dabar yra geda bet su daktarais tai kalbėdavo, na nieko nepamatysi kaip prabėgs tie metai mirkt ot šaunuolis vaikas mua mua mua mūsų tai skaito dabar įdomią knygą vaiduokliukas berods, tai bent po skyrių prieš miegą paskaito juokas
na manau ir man bus proga pasimokyti, brangenybė galės sedėti, nes aš tai prancūzė juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-05, 2:09 PM | Žinutė # 116








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai jug tu kai Dovydą vedei irgi turėjai eiti,

Nevedziaau pas joki psichologa :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-05, 2:10 PM | Žinutė # 117








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)

nevedziau vaikinu,buvo privaloma stomotologas, akiu gydytojai ir vsio

pas mus tai širdies ir ortopedas dėl kūno kultūros privaloma, paskui akių, psichologas ir dar kažkas buvo nebepamenu juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-09-05, 2:13 PM | Žinutė # 118








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nevedziaau pas joki psichologa :)

na nuo daktaro gal priklauso mums tai davė tokią atmintinę būsimų pirmokų tėveliams ir ten surašyti visi privalomi daktarai mirkt nes šeip ir psihologas manau iš dalies reikalingas prieš mokyklą, šeip pas mus mieste daug kas veda būsimus pirmokėlius į terapinius užsiėmimus pedagoginę-psichologinę tarnybą, kurie nenori eiti į mokyklą ir dar kokių sutrikimų turi, teko ir man kelias tokias grupes vesti, na ir įdomių vaikų prisiiūrėjau


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2012-09-05, 2:17 PM | Žinutė # 119








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
na mūsiškis irgi žinok kai buvo 5-6 nekalbėdavo su nepažįstamais, nes mokėm kad jei žmogaus nepažįsti tai ir nekalbėk, na visokių gi dabar yra geda bet su daktarais tai kalbėdavo, na nieko nepamatysi kaip prabėgs tie metai

jo toks budas,ilai pratinas kol zodi islemena<nors mes jo neuzciaupiam juokas vasara buvo kad atvaziavo mano puseseres snekina ji ir vienaip ir kitaip o tas žiuri savo didelėm akim ir nei čiukst.po valandos šnekinimu neapsikentes sako:jus ka galvojat kad as koks durniukas?kai paklausit ka nors protingo tada ir atsakysiu........<turejo omeny klausimai koks jo vardas,kiek jam metuku ir t.t....>
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-09-05, 2:17 PM | Žinutė # 120








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na nuo daktaro gal priklauso mums tai davė tokią atmintinę būsimų pirmokų tėveliams ir ten surašyti visi privalomi daktarai

Man tai atrodo kad visiems vaikams yra vienodai, pas kokius gydytojus reikia apsilankyti, cia manau tai pat kaip ir maziems vaikams kekvienu laiko tarpu kazkokie tyrimai kurie atliekami kaip priklauso, sakyciau skiriasi pas gydytojus apsilankymas tokiu atveju kai vaikas turi kokiu problemu, tokiu atveju jam ir reikia pas kazkoki papildomai gydytoja. Mums ka sake pas visus buvo nueita ir viskas tvarkoje. Idomiai cia, vieniems reikia, kitiems nereikia.


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Trečiadienis, 2012-09-05, 2:18 PM
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024