Penktadienis, 2024-03-29, 3:57 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: daniele  
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-09-10, 3:07 PM | Žinutė # 166








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Rytoj issiaiskinsiu galvoju siandien perejau per 3 Rkiosk ir niekur neradau naujos KET knygeles tos geltonos galvoju Gal mokykla pardavineja kartais? galvoju Arba teks nueit iki knygyno

Quote (snieguoliuke)
ot tai griežtumas nors jaučiu visose galima susitarti, bet kad mene, tas įmanoma tai tikrai žianau

Kazin kur negalima uz tam tikra suma juokas juokas juokas juokas juokas Nereikia cia isskirti viur vciskas imanoma tik suma gal skiriasi juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-09-10, 3:08 PM | Žinutė # 167








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o tu nemaišyk Regitros ir vairavimo mokyklos nes egzaminai tiek teorijos tiek važiavimo bus po 2

Gal dar skiriu mokykla nuo Regitros juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-09-10, 3:16 PM | Žinutė # 168








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kazin kur negalima uz tam tikra suma juokas juokas juokas juokas juokas Nereikia cia isskirti viur vciskas imanoma tik suma gal skiriasi juokas

tai va būtent manau kad tikrai visose tik vienose pigiau kitose brangaiu juokas juokas juokas
Quote (Romeniukas)
Rytoj issiaiskinsiu galvoju siandien perejau per 3 Rkiosk ir niekur neradau naujos KET knygeles tos geltonos galvoju Gal mokykla pardavineja kartais? galvoju Arba teks nueit iki knygyno

o tai iš kokios mokeisi tu :) šeip knygynuose manyčiau tikrai pilna ir dar pigiau nei kioskelį liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-09-10, 3:21 PM | Žinutė # 169








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Įvertina patys

"Regitros" duomenimis, pernai iš pirmo karto B kategorijos valstybinį praktinį vairavimo egzaminą išlaikė 39,4 proc. bandžiusiųjų, t. y. beveik 2 proc. daugiau nei užpernai, kai iš pirmo karto vairuotojo pažymėjimą pavyko gauti 37,5 proc. laikiusiųjų egzaminą. Tačiau atotrūkis nuo kitų Europos Sąjugos šalių vis dar akivaizdus: kitose valstybėse egzaminą iš pirmo karto išlaiko vidutiniškai 60-65 proc. pradedančiųjų vairuotojų, todėl vairavimo mokyklų vadovai pabrėžė, kad neužtenka pradedančiuosius vairuotojus išmokyti valdyti automobilį, jiems reikia mokytis paties elgesio kelyje, saugaus vairavimo principų ir pagarbos aplinkiniams, o prie to turėtų prisidėti ir jaunuolių tėvai bei mokytojai.

Šiais metais vairavimo mokykloms buvo įvestas naujas reikalavimas, skirtas apriboti galimybes sukčiauti ir suteikti galimybę būsimiesiems vairuotojams pažvelgti į save iš šalies. Nuo šiol praktinio vairavimo egzaminai mokyklose filmuojami, todėl mokiniai, peržiūrėję įrašą, gali patys save geriau įvertinti. Be to, bus galimybė patikrinti, ar prastai "Regitroje" pasirodęs mokinys iš tiesų laikė mokyklinį egzaminą.
http://www.lzinios.lt/Trasa....-kokybe


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-09-10, 3:23 PM | Žinutė # 170








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
va čia labai gerai viskas aprašyta liuks Teisės

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-09-10, 7:32 PM | Žinutė # 171








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukas, dar pasiklausiau pažįstamo tai sakė kad Vairavimo mene tikrai mokyklinis važiavimo egzaminas yra filmuojamas :)

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-09-10, 7:34 PM | Žinutė # 172








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Romeniukas, dar pasiklausiau pažįstamo tai sakė kad Vairavimo mene tikrai mokyklinis važiavimo egzaminas yra filmuojamas

As tai nesiginciju, sakau ka man siandien pasake destytojas ir tokiu atveju ziauriai keista, man tai koks skirtumas filmuojama ar ne, bet pasake kad ne o pasirodo kad filmuojama, kosmosas kazkoks, nu rytoj sakysiu ko cia meluojat a juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-09-10, 7:42 PM | Žinutė # 173








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
As tai nesiginciju, sakau ka man siandien pasake destytojas ir tokiu atveju ziauriai keista, man tai koks skirtumas filmuojama ar ne, bet pasake kad ne o pasirodo kad filmuojama, kosmosas kazkoks, nu rytoj sakysiu ko cia meluojat a juokas juokas juokas

gal kažką ne taip pasakė, ar nesusikalbėjot, tai nueik ir sakyk jam ( bet sakau jums apie tai sakys instruktorius o ne teorijos mokytojas), ar bus filmuojamas važiavimo mokyklinis egzaminas piktas piktas piktas piktas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-09-10, 7:51 PM | Žinutė # 174








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
gal kažką ne taip pasakė, ar nesusikalbėjot, tai nueik ir sakyk jam ( bet sakau jums apie tai sakys instruktorius o ne teorijos mokytojas), ar bus filmuojamas važiavimo mokyklinis egzaminas

Dzin man juokas Puikiai supratau ka pasake,kad dar nefilmuojama. zodziu durniu laivas ir tiek juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-09-11, 9:23 PM | Žinutė # 175








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukas, na tai kaip ten su tuo filmavimu Vairavimo mene, išsiaiškinai mirkt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-09-11, 9:31 PM | Žinutė # 176








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Romeniukas, na tai kaip ten su tuo filmavimu Vairavimo mene, išsiaiškinai

nebepaklausiau, tik uzklausiau merginu tai sake kad filmuojama tik mokyklinis galvoju bet siaip kiti sako kad ir regitroj, vieni vienaip sako kiti kitaip suprask kaip nori. ai zodziu tegul filmuoja man tai dzin :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-09-11, 9:41 PM | Žinutė # 177








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
tik uzklausiau merginu tai sake kad filmuojama tik mokyklinis galvoju bet siaip kiti sako kad ir regitroj, vieni vienaip sako kiti kitaip suprask kaip nori. ai zodziu tegul filmuoja man tai dzin :)

na taip mokyklinis tai tikrai filmuojamas, čia faktas liuks liuks o Regitroje, kituose miestuose irgi filmuojama, bet panevėžyje sakė ne visose mašinose, bet yra keliose ir kameros , tai jaučiu laimės dalykas bus juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-09-11, 9:44 PM | Žinutė # 178








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na taip mokyklinis tai tikrai filmuojamas, čia faktas o Regitroje, kituose miestuose irgi filmuojama, bet panevėžyje sakė ne visose mašinose, bet yra keliose ir kameros , tai jaučiu laimės dalykas bus

tai gal jis omeny regitra turejo, placiai nieko nesake tik kad nefilmuojama, o kas ir kaip nefilmuojama suprask kaip nori juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 7:13 PM | Žinutė # 179








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na Noele, kaip sekasi važinėti mirkt buvai tada nuvažiavus tik nepamenu ar į Vilnių ar į Kauną kažko ten pasiimti mirkt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 7:15 PM | Žinutė # 180








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukas, kaip tau teisės, gal jau tuoj mokyklinį važinėjimą laikysi mirkt gal jau reikia sveikinti kad su teorija mirkt kaip sekasi važinėti, aš va kažkaip kai laikaiusi egzaminą papuolė Hiundai, kokia gera mašinytė nepalyginsi su Golfu juokas juokas nors sako kad labai panašios, geda

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024