Šeštadienis, 2024-05-04, 0:35 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: daniele  
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Mūsų automobiliai (Foto automobiilų)
Mūsų automobiliai
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-10-07, 9:15 PM | Žinutė # 181








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aišku kad važinėčiau juokas na jo šiaip labiau domina iš didesnių, labiausiai patiko volkswagen touran ir Opel Meriva 16v cosmo liuks Meriva labiausiai prie širdies gerai

nebus gaila gadinti, kaip manasis sako kol įgusi važinėti juokas juokas juokas man tai net neleido su Audi iš pradžių važinėti tai buvo paėmęs Golfą kol įprasiu, įgusiu juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-10-07, 9:18 PM | Žinutė # 182








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o šeip manau automobilių pasirinkimas dabar labai didelis liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-10-07, 9:28 PM | Žinutė # 183








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
nebus gaila gadinti, kaip manasis sako kol įgusi važinėti man tai net neleido su Audi iš pradžių važinėti tai buvo paėmęs Golfą kol įprasiu, įgusiu

Nu nemanau kad gaila, negalvosiu,kad gadinu juokas kol aš dar viena važinėsiu tai manau praeis laiko :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-11-07, 9:55 PM | Žinutė # 184








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Tai va gavau užduoti iš šių trijų mašinų iššririnkti, net nežinau mėtausi nuo vienos prie kitos,šiaip labiau linkstu prie opel Meriva Kokia jūsų merginos nuomonė kurią jūs rinktumėtės, na čia jau iš moteriškos pusės geda
galvoju
galvoju
galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-11-07, 9:57 PM | Žinutė # 185








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Man labiausiai patinka pirma gerai Renault scenic užpakalis kažkoks baisus juokas O paskutine jau kažkoks autobusas juokas

Kas už Meriva? galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-11-07, 10:03 PM | Žinutė # 186








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
na čia jau iš moteriškos pusės geda

na žinai kas būna kai moterys mašinas išsirenka, paskui vyrai nespėja taisyti juokas juokas juokas o šeip man jos visos labai panšios, bet asmeniškai man nei viena nepatinka geda bet manau geriausiai tau būtų 3 variantas, nes šeimyninė, didelė bagažinė, erdvi manau turėtų būti nes antra tai manau gale padėsi kėdutę ir dar gal antras vaikas tilps o kur trečią dėsi, kažkokia maža atrodo geda o pirma tai spalva graži , na reikėtų realiai pasižiūrėti apžiūrėti kas po kapotu ir tada rinktis mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-11-07, 10:05 PM | Žinutė # 187








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukai tai klijuosi klevo lapą juokas juokas juokas registruosi savo vardu mirkt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-11-07, 10:09 PM | Žinutė # 188








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kas už Meriva? galvoju

čia ta pirma kiek supratau geda spalva graži, modelis gražus bet kažin kiek viduje vietos, nes reikia pirma žiūrėti talpumą manau tau, patogumą ir t.t. mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-11-07, 10:13 PM | Žinutė # 189








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
būtų 3 variantas, nes šeimyninė, didelė bagažinė, erdvi manau turėtų būti nes antra tai manau gale padėsi kėdutę ir dar gal antras vaikas tilps o kur trečią dėsi, kažkokia maža atrodo o pirma tai spalva graži , na reikėtų realiai pasižiūrėti apžiūrėti kas po kapotu ir tada rinktis

Tai dauguma eina už trečią variantą kad didelė draugai net siūlo jų pirkti nes jie parduoda savo. ruslai irgi tas variantas labiausiai. galvoju

Quote (snieguoliuke)
čia ta pirma kiek supratau spalva graži, modelis gražus bet kažin kiek viduje vietos, nes reikia pirma žiūrėti talpumą manau tau, patogumą ir t.t.

aga čia pirma, jo realiai joje vietos nėra daug, ji tik tokia aukšta. dar galvojau apie variantą Crysler vojage va ten tai jau tikrai didelė. gerai

Quote (snieguoliuke)
čia ta pirma kiek supratau spalva graži, modelis gražus bet kažin kiek viduje vietos, nes reikia pirma žiūrėti talpumą manau tau, patogumą ir t.t.

Realiai reikia mūms reikia žėti aišku iš šeimyninių, tai galaxy pats tas geda


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-11-07, 10:14 PM | Žinutė # 190








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Romeniukai tai klijuosi klevo lapą registruosi savo vardu

Nežinau kieno vardu registruosim, dar reikia teises rankoje turėt tada jau bus kita kalba ir apie mašiną gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-11-07, 10:19 PM | Žinutė # 191








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai dauguma eina už trečią variantą kad didelė draugai net siūlo jų pirkti nes jie parduoda savo. ruslai irgi tas variantas labiausiai. galvoju

va žinok auksinis variantas, niekada neparduok arba nepirk nieko iš draugų tuo labaiu mašinos juokas juokas juokas juokas
Quote (Romeniukas)
Realiai reikia mūms reikia žėti aišku iš šeimyninių, tai galaxy pats tas geda

tai aišku iš šeimyninių, jau niekur nesidėsi, reikia didelės mirkt
Quote (Romeniukas)
aga čia pirma, jo realiai joje vietos nėra daug, ji tik tokia aukšta. dar galvojau apie variantą Crysler vojage va ten tai jau tikrai didelė. gerai

tai tegu perka kokį džipą liuks liuks kainos nukritusios, o ir saugiau manau žymiai su jais, gerai uždirba draugas tai manau gali leisti ir gerą mašiną nusipirkti ir tau padovanoti liuks liuks liuks liuks liuks liuks liuks
Quote (Romeniukas)
Nežinau kieno vardu registruosim, dar reikia teises rankoje turėt tada jau bus kita kalba ir apie mašiną gerai

na taip mirkt manau jei viskas bus iš pirmo kart tai antšvenčių teises ir turėsi liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-11-07, 10:23 PM | Žinutė # 192








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
va žinok auksinis variantas, niekada neparduok arba nepirk nieko iš draugų tuo labaiu mašinos

Iš patirties kalbi juokas juokas juokas

Quote (snieguoliuke)
tai tegu perka kokį džipą kainos nukritusios, o ir saugiau manau žymiai su jais, gerai uždirba draugas tai manau gali leisti ir gerą mašiną nusipirkti ir tau padovanoti

Tai man tas Crysler vos ne kaip džipas juokas

Quote (snieguoliuke)
na taip manau jei viskas bus iš pirmo kart tai antšvenčių teises ir turėsi

Aš ir taip galvoju kad ant švenčių būtų gerai jau teises turėti, ir gal kalėdų senelis atneš dovanų mašiniuką juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-11-07, 10:27 PM | Žinutė # 193








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Iš patirties kalbi juokas juokas juokas

nu ne, sako dažnai taip yra, kažkaip nėra ką pirkti iš draugų niekas nieko neparduoda juokas juokas juokas juokas juokas juokas čia tas pats sako jei nori susipykt su draugu paskolink pinigų, jei taip sakoma vadinasi taip yra juokas juokas juokas juokas
Quote (Romeniukas)
Aš ir taip galvoju kad ant švenčių būtų gerai jau teises turėti, ir gal kalėdų senelis atneš dovanų mašiniuką juokas juokas

tai ir stenktis tada kad tos teisės būtų, bet labai sunku bus važinėti jei užsnigs o važinėjimai tau bus pasibaigę geda na bet nieko viskas įmanoma liuks liuks liuks
Quote (Romeniukas)
Tai man tas Crysler vos ne kaip džipas juokas

tai nelabai, džipai gražesni juokas juokas juokas juokas juokas jis man į šeimyninį autobusiuką užneša liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-11-07, 10:41 PM | Žinutė # 194








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai nelabai, džipai gražesni jis man į šeimyninį autobusiuką užneša

Aš ir noriu šiaip šeimyninės, bet net nežinau kaip už autobuso juokas nors faina šiaip aukštai sėdi viską matai iš aukštai juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2012-11-07, 10:50 PM | Žinutė # 195








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
aš imčiau trečią variantą,nes tokią ir mes žiūrinėjamės,talpi ir gera mašina

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Mūsų automobiliai (Foto automobiilų)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024