Penktadienis, 2024-04-26, 10:49 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: daniele  
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Mūsų automobiliai (Foto automobiilų)
Mūsų automobiliai
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 9:03 PM | Žinutė # 211








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
va tas ir keisciausia,kad realiai opeliai jau nuo 98 metu eina cinkuoti, na bet sako kad megsta rudys, pavazinejus musu ziemomis. ir siaip del rudziu kaip ir visas masinas reikia priziureti.

prižiūrėk neprižiūrėjus, jei lenda tos rudys ir lis žinok, kitoms daug senesnėms mašinoms nelenda rudys, o va žiūrėk opelis kad ir visiškai nesnas o jau surudyjęs, net nežinau nuo ko priklauso , sako ir golfas kažkuris naujesnių metų labai kirmyja geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 9:05 PM | Žinutė # 212








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
nezinau kaip tik kiek domejomes kad manevringa,kiek zmoniu tiek nuomoniu, idealiu masinu nera kekviena su savo trukumais :)

tai aišku liuks geriausiai yra pabandyti pačiam ir viskas aišku liuks liuks aš kažkaip bandžiau tai man nelabai patiko , mano brangiausiasis irgi bandė sako aš su darbiniu Peugout greičiau išmanevruoju nei su juo, bet čia jau pačiam reikia bandyti ir viskas bus aišku liuks liuks liuks bet šeip palyginus tikrai pigi ir gerų metų ir dar minivenas, viskas viename liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 9:06 PM | Žinutė # 213








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
vat pasidomejome kas liecia del rudziu, tai realiai rudija tos masinos kurios yra parvarytos dauztos ir remontuotos,tose vietose kur antikorozinė danga buvo pažeista ir rūdyja. siaip jos cinkuotos, musiske tikrai nedauzta, atvaryta is Belgijos. tai kaip sako,jei ziauriai rudyja reiskia ji buvo dauzta ir remontuota.

pavazinesim pamatysim ka laimejom juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 9:07 PM | Žinutė # 214








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
daug zmoniu daug nuomoniu tai naturalu vieningos nuomones nera nei apie viena masina.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 9:13 PM | Žinutė # 215








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
vat pasidomejome kas liecia del rudziu, tai realiai rudija tos masinos kurios yra parvarytos dauztos ir remontuotos,tose vietose kur antikorozinė danga buvo pažeista ir rūdyja. siaip jos cinkuotos, musiske tikrai nedauzta, atvaryta is Belgijos. tai kaip sako,jei ziauriai rudyja reiskia ji buvo dauzta ir remontuota.

pavazinesim pamatysim ka laimejom juokas

na parašei kaip mašinų žinovė juokas juokas juokas juokas juokas juokas juokas rūdija žinok ir dėl to kad tikraiusiai tai Opelis , nes jug nei vienos mašina kaip labai rūdijama neįvardijama tik Opeliai juokas juokas juokas o dėl daužtumo tai negali žinoti ar buvo nedaužta, jug neįlysi į kėbulo vidų ir nepatikrinsi, o kai nori parduoti mašiną sakyti tą ką nori girdėti pirkėjas, ir tikrai nesakysi kad mašina ten truputį patvarkyta, paskui dar ten, n ten padažyta tas pakeista ir.t.t tada jei viską sakytų pardavėjai musėt mašinų neparduotų juokas juokas juokas o šeip kaip tik daugelis mašinų atvarytų iš Užsienio yra po avarijų arba dar baisiai suklijuotos, kaip ta Audi 8, kur vienas iš grupės "naujųjų lietuvių" užsimušė, ir tik po avarijos paaiškėjo, kad mašina buvo suklijuota taip gerai kad niekas net neįtarė geda geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 9:13 PM | Žinutė # 216








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
daug zmoniu daug nuomoniu tai naturalu vieningos nuomones nera nei apie viena masina.

tikrai taip liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 9:14 PM | Žinutė # 217








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
masinos kurios yra parvarytos dauztos ir remontuotos,t

žinok esu ne kartą mačiusi kaip iš taip sudaužytos mašinos padaro kaip naują, nes Domsiaus krikštotėtis dirba prie mašinų, tai tokias sumaitotas parsivaro o padaro kaip iš salono ir aišku parduoda kaip gerą, nors viskas beveik pakeista būna juokas juokas juokas tai ir sukasi tas mašinų verslas juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 9:17 PM | Žinutė # 218








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
pavazinesim pamatysim ,siaip mums viskas tinka liuks laikas parodys kas irkaip, cia gi ne namas ne visam gyvenimui nusiperki juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 9:24 PM | Žinutė # 219








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
pavazinesim pamatysim ,siaip mums viskas tinka liuks laikas parodys kas irkaip, cia gi ne namas ne visam gyvenimui nusiperki juokas

tai aišku nepabandęs ir nepravažinėjęs bent jau metų nieko nepasakysi liuks liuks liuks tai kada jau parvarys jūsų gražuolę mirkt tik pas mus numeriai dabar GEJ eina juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 9:27 PM | Žinutė # 220








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai aišku nepabandęs ir nepravažinėjęs bent jau metų nieko nepasakysi tai kada jau parvarys jūsų gražuolę tik pas mus numeriai dabar GEJ eina

rytoj jau pavarys, o tai tu numeriu dar nepanaikino galvoju sake neims tokiu mokes geriau ltbet ims kitus juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 9:40 PM | Žinutė # 221








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
rytoj jau pavarys, o tai tu numeriu dar nepanaikino galvoju sake neims tokiu mokes geriau ltbet ims kitus juokas juokas juokas

aišku nenuimė juokas juokas juokas kol neišnaudos tol bus juokas juokas juokas mačiau vakar Golfa su tais numeriai juokas juokas juokas ai ta va rytoj ir technikinę pervarys ir numerius gaus liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 9:48 PM | Žinutė # 222








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
aišku nenuimė kol neišnaudos tol bus mačiau vakar Golfa su tais numeriai ai ta va rytoj ir technikinę pervarys ir numerius gaus

neims jis tokiu juokas jo tuo paciu ir technikine pravarys ir uzregistruos :) ant manes nerasys del didelio draudimo juokas juokas juokas norejo ant manes rasyti nes cia man msina bet kol kas dar palauksim juokas

o kiek jums kainavo draudimas? labai brangiai? klausiu nauju vairuotoju, na Noele kiek tau draudimas galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 9:58 PM | Žinutė # 223








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
jo tuo paciu ir technikine pravarys ir uzregistruos :) ant manes nerasys del didelio draudimo juokas juokas juokas norejo ant manes rasyti nes cia man msina bet kol kas dar palauksim juokas

o kiek jums kainavo draudimas? labai brangiai? klausiu nauju vairuotoju, na Noele kiek tau draudimas galvoju

tai mašina gali tavo vardu būti tik draudimą tegu jis savo vardu rašo liuks liuks liuks na draudimas priklauso nuo stažo jei neturi 5m stažo brangesnis kadangi tu būsi dar ir su žaliu lapu tai dar brangesnis, ir jei neturi 30 irgi bargus, pernai kažkaip nebuvo, bet va maniškis vieną draudė tai sako neturi 30, nors važinėja daugiau nei 10m vistiek gavosi daugiau , tai apsidraudė 2 mėnesiams nes sakė tada metams bus žymiai pigiau juokas juokas juokas juokas ir šeip dar priklauso ar nusižengimų buvo ir t.t. ir aišku nuo draudėjos mirkt mirkt ir nuo pačio dradimo nes jeigu Kasko tai jaučiu virš 1000 tai tikrai geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 11:15 PM | Žinutė # 224








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Mes mašiną draudžiam ant uošvio,už metus mokam kapeikas,kadangi labai didelis jo stažas. gerai liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2012-11-29, 11:16 PM | Žinutė # 225








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Pamenu kai išsilaikiau teises ,nusipirkau automatą išmokimui važiuoti,tai ant savęs pirkau,ant savęs draudžiau tai už mėn sumokėjau lyg virš 40lt,daug čia yra kur mums uošvis apdraudžia ant 7 mėn už 100lt gerai liuks liuks liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Mūsų automobiliai (Foto automobiilų)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024