Trečiadienis, 2024-04-24, 2:33 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 9 of 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Forum moderator: linuciuxxxx  
Forumas » FOTOAPARATAI-KOMPIUTERIS-KOMPIUTERIO PROBLEMOS » Spausdintuvai » Spausdintuvai (Ir viskas apie juos.)
Spausdintuvai
linuciuxxxxData: Ketvirtadienis, 2010-11-04, 8:50 PM | Žinutė # 121








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Kaunas
Forumo mylimieji
Žinutės: 7233
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Irce)
snieguoliuke, kai turėsi ir galėsi,nufotkink pakuotę ir įdėk parodyti

tikrai faina butu kad parodytum pakuote miela ,nes ir as neisivaizduoju kaip atrodo 10


Atsijungęs
linuciuxxxxData: Ketvirtadienis, 2010-11-04, 8:53 PM | Žinutė # 122








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Kaunas
Forumo mylimieji
Žinutės: 7233
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Romeniukas)
Merginos o esate spauzdinusios nuotraukas ant foto popieriaus galvoju Galvoju nusipirkti foto popieriaus nuotraukoms

as spausdinu,labai liuks gaunasi,esu nusipirkus ir plonesnio foto popieriau tai spausdinausi ir saldainiu popierelius ir etiketes ant jo,labai liuks gaunasi,tokios blizgios anwei


Atsijungęs
IrceData: Ketvirtadienis, 2010-11-04, 9:03 PM | Žinutė # 123








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (linuciuxxxx)
as spausdinu,labai liuks gaunasi,esu nusipirkus ir plonesnio foto popieriau tai spausdinausi ir saldainiu popierelius ir etiketes ant jo,labai liuks gaunasi,tokios blizgios

Spausdinausi ir aš dažų nemažai suryja,bet verta retkarčiais o kokį tu fotopopierių perki,aš tik ACME bandžius esu galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-11-04, 10:24 PM | Žinutė # 124








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (linuciuxxxx)
as spausdinu,labai liuks gaunasi,esu nusipirkus ir plonesnio foto popieriau tai spausdinausi ir saldainiu popierelius ir etiketes ant jo,labai liuks gaunasi,tokios blizgios

Tai šaunu reikės ir man pamėginti _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-11-04, 10:57 PM | Žinutė # 125








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (linuciuxxxx)
tikrai faina butu kad parodytum pakuote ,nes ir as neisivaizduoju kaip atrodo

ok būtinai _liuks_ _liuks_ reikės brangiausiojo paklausti, nes kadangi spauzdina man darbe, tai gal pas jį yra pilna pakuotė _liuks_
Quote (Irce)
aš tik ACME bandžius esu

mes irgi jį _liuks_ , bet brangu spauzdinti nuotraukas, nes 10 ar 15 lapų apie 20Lt miela bet kartais _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
mazikeData: Šeštadienis, 2010-11-20, 2:04 PM | Žinutė # 126








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1665
Apdovanojimai: 9
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
kokį spausdintuvą pasirinkti ?

Renkantis spausdintuvą, visų pirma reikia priimti sprendimą ar bus daug spausdinama?
Bet kuriuo atveju spausdinant daugiau nei 500 lapų per mėnesį verta įsigyti vieną iš pigesnių paprastų lazerinių spausdintuvų. Esant poreikiui galima pirkti ir multifunkcinį aparatą (spausdinti, skanuoti ir kopijuoti).

Nebijokite pasitarti su firmomis, kurios pildo spausdintuvų kasetes, nes prieš perkant lazerinį nespalvotą spausdintuvą reikia pasidomėti kiek kainuos pildymas Jūsų spausdintuvo kasetės (tonerio), kiek kopijų galima atspausdinti su pilna kasete, ar reikia keisti kasetės mikroschemą kaskart ją pildant?

Jei nusprendėte pildyti kasetes, Jūsų spausdintuvas gali nebetekti garantijos, bet žiūrint iš kitos pusės, viena nauja lazerinio spausdintuvo kasetė kainuoja beveik tiek pat, kiek naujas spausdintuvas, be to ir genda jie gan retai.
Spausdintuvų gamintojai nėra suinteresuoti, kad Jūs galėtumėte pildyti savo kasetes pigiai, nes jų pagrindinis uždarbis ne iš pagaminto spausdintuvo, bet iš parduodamų kasečių, todėl gamintojas visokiomis apsaugos priemonėmis stengiasi neleisti pildyti kasečių. Dėl to spausdintuvus patariame rinktis kuo senesnės laidos modelius, nes juose mažiau įdėta papildomų apsaugų, lengviau pildomas toneris ir atitinkamai pigiau kainuoja pildymo paslauga.
Siūlome rinktis arba Samsung, arba Hewlett Packard gamintojo spausdintuvus, nes jų kasetės patvarios, lengvai pildomos, galima pildyti daug kartų.
Pageidaujant pirkti spalvotą lazerinį spausdintuvą, taip pat patariame rinktis tų pačių gamintojų produktus, tik būtinai pasidomėjus prieš tai ar jų kasetės pildomos ir kiek kainuoja pildymas.
Rašaliniai spausdintuvai daugmaž visi pildomi, gamintoją vertėtų rinktis Hewlett Packard, Canon. Esant reikalui kažkiek spausdinti spalvotai, galima tiesiog turėti nespalvotą lazerinį spausdintuvą ir paprastą spalvota rašalinį.
spausdintuvo pardavėjas būtinai prigąsdina, kad pildyti kasečių nevalia, reikia pirkti naujas ir originalias, kad pildytos kasetės gadina spausdintuvus, netenkate garantijų.

O kaip yra iš tikrųjų?

Galime drąsiai teigti, jog pildyta kasetė puikiai atlieka savo funkcijas ir negali sugadinti spausdintuvo,. Gedimo priežastimi greičiau gali tapti prastas biuro popierius, kuris suvelia kasetės būgnus.
Siūlančių kasečių pildymo paslaugas įmonių tikrai netrūksta, bet reikia žinoti, kad didelės ir žinomos pildymo įmonės laiko aukštas kainas. Todėl patartume kreiptis į mažesnes įmones, nes jos labiau stengiasi įtikti pirkėjui tiek paslaugos kokybe, tiek palankiomis kainomis. Be to jie dažnai siūlo sprendimus įsigyti analogines kasetes arba gali pasiūlyti pildymo paslaugą tų modelių, kurių didelės ir garsios įmonės nepildo, nes jos ne visada suinteresuotos, kad jų klientas taupytų.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

Atsijungęs
mazikeData: Ketvirtadienis, 2011-02-10, 11:07 PM | Žinutė # 127








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1665
Apdovanojimai: 9
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Geriausias lazerinis spausdintuvas

„Canon i-Sensys LBP3100“ spausdintuvas pasižymi vidutine sparta ir spausdinimo kokybe. Jis spausdina palyginti brangiai. Užtat verta pagirti tai, kad toneryje nebuvo kenksmingų medžiagų, pats įrenginys veikia tyliausiai teste. Įrenginio stalčiuje telpa tik 151 lapas, todėl teks dažnai jį papildyti. Aparatas prie kom piuterio jungiamas USB laidu.



Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

Paskutinį kartą redaguota mazike - Ketvirtadienis, 2011-02-10, 11:08 PM
Atsijungęs
mazikeData: Ketvirtadienis, 2011-02-10, 11:10 PM | Žinutė # 128








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1665
Apdovanojimai: 9
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Kuo lazeriniai spausdintuvai geresni už rašalinius?

Lazeriniai nespalviniai spausdintuvai yra populiarūs dėl kelių privalumų:
● Didelė spausdinimo sparta. Lazeriniai įrenginiai spausdina kelis kartus sparčiau nei rašaliniai. Todėl „lazerinukai“ dažnai naudojami biuruose, kur reikia spausdinti daug dokumentų. Žinoma, toks greitis praverčia ir namie.
● Spaudinių atsparumas. Lyginant su rašaliniais, lazerinių įrenginių spaudiniai kelis kartus atsparesni įvairiems aplinkos po veikiams. Pavyzdžiui, jie visiškai atsparūs stipriai šviesai, vandeniui, kiek mažiau – trynimui, pra-
kaitui ir seilėms. Todėl lazeriniu spausdintuvu spausdinti lapai yra ilgaamžiškesni.
● Patikimumas. Lazeriniuose spausdintuvuose vaizdas išgaunamas nenaudojant skysto rašalo ir sudėtingų purkštukų. Tokiuose įrenginiuose spausdinimui naudojamas lazerio spinduliu įkaitintas būgnas ir birūs dažų milteliai. Jie neuždžiūna, todėl nėra pavojaus, kad ilgesnį laiką nenaudojamas lazerinis spausdintuvas nebespausdins.
● Maža spausdinimo kaina. Lazeriniai spausdintuvai spausdina gerokai pigiau už rašalinius. Šią sumą galima dar labiau sumažinti, užpildant miltelius ar naudojant neoriginalius tonerius (žr. blokelį „Spausdiname pigiau“).

Lazerinių spausdintuvų trūkumai

Nespalviniai lazeriniai spausdintuvai turi ir trūkumų:
● Spausdina nespalvotai. Todėl, jei reikia spausdinti nuotraukas ar spalvotus dokumentus, toks įrenginys visiškai netinka. Norintiems džiaugtis spalvotais lazerinio spausdintuvo privalumais, verta pasidomėti spalviniais lazeriniais įrenginiais. Jie šiuo metu gerokai atpigę (nuo 450 litų), tačiau turėkime omenyje, kad vėliau teks pakloti nemažai pinigų pildant senas ar perkant naujas kasetes („tonerius“). Be to, tokie aparatai nuotraukas spausdina gerokai prasčiau už rašalinius.
● Naudoja daug energijos. Prieš kiekvieną spausdinimą, dažų milteliai, esantys lazeriniame spausdintuve, pakaitinami. Dėl to gerokai pakyla įrenginio energijos suvartojimas. Pavyzdžiui, rašalinis spausdintuvas spausdindamas vidutiniškai sunaudoja 10 vatų energijos, o lazerinis – net 100. Taigi, jie yra apie 10 kartų „ėdresni“ elektros energijai, nei rašaliniai giminaičiai.
● Kenksmingos medžiagos. Testai parodė, kad daugelio lazerinių spausdintuvų kasetėse yra kenksmingų medžiagų. Maža to, šios medžiagos spausdinant dažnai yra išmetamos į aplinką. Dėl didelės taršos ir energijos suvartojimo, naudojant lazerinius spausdintuvus, reikia stengtis, kad jie būtų kuo trumpiau įjungti į elektros lizdą. Taip sutaupysime ir sveikatos ir pinigų.

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2011-02-11, 5:22 PM | Žinutė # 129








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (mazike)
● Kenksmingos medžiagos. Testai parodė, kad daugelio lazerinių spausdintuvų kasetėse yra kenksmingų medžiagų. Maža to, šios medžiagos spausdinant dažnai yra išmetamos į aplinką. Dėl didelės taršos ir energijos suvartojimo, naudojant lazerinius spausdintuvus, reikia stengtis, kad jie būtų kuo trumpiau įjungti į elektros lizdą. Taip sutaupysime ir sveikatos ir pinigų.

nu matai to tai dar nežinojau galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-02-11, 5:32 PM | Žinutė # 130








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (mazike)
● Kenksmingos medžiagos. Testai parodė, kad daugelio lazerinių spausdintuvų kasetėse yra kenksmingų medžiagų. Maža to, šios medžiagos spausdinant dažnai yra išmetamos į aplinką. Dėl didelės taršos ir energijos suvartojimo, naudojant lazerinius spausdintuvus, reikia stengtis, kad jie būtų kuo trumpiau įjungti į elektros lizdą. Taip sutaupysime ir sveikatos ir pinigų.

Va šito ir aš nežinojau galvoju Gerai,kad pas mus ne lazerinis 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
ras11Data: Penktadienis, 2011-06-03, 5:34 PM | Žinutė # 131








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Oj, senas pas mane, HP berods. Jau kokie 6 metai laiko visai neblogai ;)

spausdintuvai
Atsijungęs
lupinsData: Ketvirtadienis, 2014-08-21, 9:02 PM | Žinutė # 132








[ (FR) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Paris
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Jei apie metus nenaudotas spausdintuvas ir užakę rašalo galvutės. Ar įmanoma kažkaip jį atgaivinti ar geriau naują pirkti?

spausdintuvai
Atsijungęs
lauralukosevicData: Trečiadienis, 2017-05-24, 10:52 AM | Žinutė # 133








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 12
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Sveikos, kartais pardavinėju savo rankdarbius ir galvoju gal man praverstu lipniu etikeciu spausdintuvas. Gal kuri turite ir naudojate savo mažoms reikmėms? Norėjau paklausti ar apsimoka pirkti? nes norėčiau, kad ant mano gaminukų būtų mini informacinė etiketė. Aš su kompiuteriu galima kažkaip tai padaryti?
Atsijungęs
Forumas » FOTOAPARATAI-KOMPIUTERIS-KOMPIUTERIO PROBLEMOS » Spausdintuvai » Spausdintuvai (Ir viskas apie juos.)
  • Page 9 of 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024