Trečiadienis, 2024-04-24, 3:24 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 1 of 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Forum moderator: linuciuxxxx  
Forumas » FOTOAPARATAI-KOMPIUTERIS-KOMPIUTERIO PROBLEMOS » Spausdintuvai » Spausdintuvai (Ir viskas apie juos.)
Spausdintuvai
LauritukeData: Penktadienis, 2010-04-09, 10:46 PM | Žinutė # 1








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė

Viskas apie spausdintuvus,kalbėkime tarkimės kurie geriausi ir visa kita......

Visai idomu...

Plaktukiniai spausdintuvai

Jau nebenaudojami. Plaktukinio spausdintuvo mechanizmą sudaro raidžių pavidalo plaktukėlių rinkinys. Smūgiuodamas į popierių, plaktukėlis palieka jame raidės atspaudą, tačiau norint pakeisti šriftą, reikia keisti ir visą raidžių rinkinį. Plaktukiniu spausdintuvu negalima spausdinti grafinių vaizdų. Dėl šių priežasčių plaktukinių spausdintuvų technologija greit paseno ir jų vietą užėmė adatiniai spausdintuvai.

Adatiniai spausdintuvai

Adatinio spausdintuvo mechanizmą sudaro adatos, kurios iš taškų suformuoja tekstinį ar grafinį vaizdą. Šių spausdintuvų trūkumai: lėtas spausdinimas, triukšmas, prastesnė spausdinimo kokybė. Jie skiriasi adatėlių skaičiumi galvutėje, spausdinimo kokybe ir sparta. Adatėlės galvutėje yra išdėstytos vertikaliai vienu ar keliais stulpeliais. Jas valdo atskiri elektromagnetai. Tarp galvutės ir popieriaus yra dažais įmirkyta juostelė. Adatėlės smūgiu dažai perkeliami ant popieriaus. Vaizdas sudaromas iš taškų, todėl jo kokybė priklauso nuo taškų tankio. Tekstas spausdinamas dviem režimais – juodraščio (Draft) ir švarraščio (LQ ar NLQ). Dažniausiai adatinis spausdintuvas turi atmintinę, kurioje aprašyta, kokius veiksmus turi atlikti adata, suformuodama vieną ar kitą simbolį.

Rašaliniai spausdintuvai

Rašaliniai spausdintuvai dirba tyliai, nes spausdina taškais purkšdami specialų rašalą ir neliečia popieriaus, taip pat gali spausdinti spalvotai. Spausdina geriau už adatinius. Kiekvienos spalvos rašalui purkšti yra keli stulpeliu išdėstyti elektrinio signalo valdomi miniatiūriniai, sunkiai įžiūrimi, purkštukai. Spausdintuvams naudojamas skystasis arba plastiškasis rašalas. Skystasis rašalas purškiamas tolydžiai arba impulsais. Spalvotai spausdinama maždaug penkis kartus lėčiau, nei nespalvotai.

Lazeriniai spausdintuvai

Lazerinių spausdintuvų veikimo principas pagrįstas lazerinio įrenginio (lazerio spindulio ir daugiabriaunio veidrodžio) galimybe suformuoti ant apvalaus būgno elektrostatinį dokumento atvaizdą. Lazerinis spausdintuvas spausdina visą puslapį iš karto, kaip kopijavimo aparatas. Pirmiausiai specialus skustuvas nuvalo būgno paviršių. Paskui paviršius teigiamai jonizuojamas elektriniu išlydžiu. Lazerio spindulys, moduliuotas įrašoma informacija, daugiabriauniu veidrodžiu yra skleidžiamas eilutėmis besisukančio būgno paviršiuje. Jis invertuoja paviršinius krūvius ir padaro juos neigiamus. Šitaip gaunamas elektrostatinis spausdinimo atvaizdas. Vaizdas išryškinamas teigiamą krūvį turinčias dažų milteliais, kurie prilimpa neigiamai įelektrintuose būgno paviršiaus taškuose. Paskui dažai perkeliami ant neigiamai įelektrintų popieriaus lapų. Lazeriniai spausdintuvai turi turėti talpią operatyviąją atmintį.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
IrceData: Penktadienis, 2010-04-09, 11:03 PM | Žinutė # 2








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Laurituke, ačiū už temą mua
Nu mergytės pasipasakokit,kas kokius spausdintuvus turit,į ką atkreipti dėmesį perkant,kokį popierių naudojat ir pan. miela Aš dar neturiu spausdintuvo,ruošiuosi vis pirkti,sunku apsipręsti kokį,gal kas gerų patarimų mestelsit mua


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
Vai2skeData: Penktadienis, 2010-04-09, 11:13 PM | Žinutė # 3








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
na ka, turiu HP , na as ji pirkau, dok spausdinimui, tai nezinau, kai dok, tai nieko, spausdina gan neblogai, tik spausdintuvo dazai brangokai atseina, juoda kasete-45, pildant 22, bet as su ja isspausdinu apie 50 dvipusiu dok galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
IrceData: Penktadienis, 2010-04-09, 11:22 PM | Žinutė # 4








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
vaidabas, nu man reiktų kad visokiems darbams su Photoshopu tiktų galvoju dar vis mastau,ieškau info,kad nebūtų baisiai brangu keisti ar pildyti kasetes,dar šiaip domina popierius,ar čia kiekvienam spausdintuvui kitokį reikia pirkti ir pan. miela

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
Vai2skeData: Penktadienis, 2010-04-09, 11:29 PM | Žinutė # 5








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Irce6)
nu man reiktų kad visokiems darbams su Photoshopu tiktų galvoju dar vis mastau,ieškau info,kad nebūtų baisiai brangu keisti ar pildyti kasetes,dar šiaip domina popierius,ar čia kiekvienam spausdintuvui kitokį reikia pirkti ir pan. miela

na popieriai daugmaz vienodi, buna foto popieriai. blizgus ir ne, tik va pirkau pigu daikta, ir nusvylau, dazai brangus, tad patarciau perkant atkreipti demesi i tai miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
mazikeData: Šeštadienis, 2010-04-10, 0:01 AM | Žinutė # 6








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1665
Apdovanojimai: 9
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Pas mane irgi HP daugiafunkcinis. Kasetes brangios.Pildaus dazniausiai pati.Nusiperku rasala ir pati susipilu i kasete, juoda gaunasi 12 lt spalvota lyg 16lt.
Jei reiktu dabar pirkti tai pirkciau lazerini spausdintuva.Pats aparastas brangesnis ir kasetes nepigios aisku, bet....kazkada skaiciavau o ir kazkur turiu spausdintuvu ekonomiskumo palyginima, kur ivertinta spalvoto ir juodo lapo savikaina, lazerinis gaunasi vos ne dvigubai pigiau...


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

Atsijungęs
IrceData: Šeštadienis, 2010-04-10, 0:12 AM | Žinutė # 7








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
mazike, kad lazerinis geriau,tai net nesiginčysiu,ale va brangūs jie,nelabai įpirksiu dabar 10 galiu sau leisti apie 500lt išleisti,kiek domėjausi geri lazerinai žymiai brangesni galvoju
Quote (vaidabas)
popieriai daugmaz vienodi, buna foto popieriai. blizgus ir ne, tik va pirkau pigu daikta, ir nusvylau, dazai brangus, tad patarciau perkant atkreipti demesi i tai

Dėkui labai už info mua


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
linuciuxxxxData: Šeštadienis, 2010-04-10, 3:24 AM | Žinutė # 8








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Kaunas
Forumo mylimieji
Žinutės: 7233
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
O as nusipirkau CANON MP 550 , ir esu kol kas labai patenkinta,nuotraukyciu kokybe gaunasi kaip foto laboratorijoj darytos. miela

Atsijungęs
mazikeData: Šeštadienis, 2010-04-10, 7:58 AM | Žinutė # 9








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1665
Apdovanojimai: 9
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Irce6)
mazike, kad lazerinis geriau,tai net nesiginčysiu,ale va brangūs jie,nelabai įpirksiu dabar 10 galiu sau leisti apie 500lt išleisti,kiek domėjausi geri lazerinai žymiai brangesni

as paieskosiu to lapo kur buvau radus apie spausdintuvu palyginima, bet ten minetas ekonomiskas lazerinis mazdaug tokia kaina ir buvo....
Pas mane canon MP160 foto kokybe irgi liuks...labai dar priklauso nuo fotopopieriaus ta kokybe.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

Atsijungęs
IrceData: Šeštadienis, 2010-04-10, 9:26 AM | Žinutė # 10








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (linuciuxxxx)
nusipirkau CANON MP 550 , ir esu kol kas labai patenkinta,nuotraukyciu kokybe gaunasi kaip foto laboratorijoj darytos.

Tai smagu miela aš ir apie Canon mąstau miela
Quote (mazike)
as paieskosiu to lapo kur buvau radus apie spausdintuvu palyginima, bet ten minetas ekonomiskas lazerinis mazdaug tokia kaina ir buvo.

Aga paieškok


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
IrceData: Šeštadienis, 2010-04-10, 9:36 AM | Žinutė # 11








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
linuciuxxxx, gal tu gali dar kainą prirašyti ten kur įkėlei savo spausdintuvo aprašymą,nereiks inete ieškotis miela mua

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
linuciuxxxxData: Sekmadienis, 2010-04-11, 4:33 AM | Žinutė # 12








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Kaunas
Forumo mylimieji
Žinutės: 7233
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Irce6)
linuciuxxxx, gal tu gali dar kainą prirašyti ten kur įkėlei savo spausdintuvo aprašymą,nereiks inete ieškotis

mokejau 350 lt miela


Atsijungęs
IrceData: Ketvirtadienis, 2010-04-29, 9:22 AM | Žinutė # 13








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (linuciuxxxx)
mokejau 350 lt

Nu kaina tikrai nesikandžioja miela kur pirkai gal gali parašyti,lėksiu ant dienų sau rinktis,gal tokį pat pirksiu,dar tiksliai neapsisprendžiau miela Ar gera skenavimo kokybė pas tave,nebandei dar galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
iditData: Ketvirtadienis, 2010-04-29, 9:59 AM | Žinutė # 14








[ (LV) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
na ka, turiu HP , na as ji pirkau, dok spausdinimui, tai nezinau, kai dok, tai nieko, spausdina gan neblogai, tik spausdintuvo dazai brangokai atseina, juoda kasete-45, pildant 22, bet as su ja isspausdinu apie 50 dvipusiu dok

musu irgi toks pats.pirkom pries pora metu,ir visai nesigailim.uz kaseciu papildyma spalvotu mokam apie 45 lt,uz juodus 25lt.nauja kasete apie60lt.skenuoja gerai,nuotraukos irgi kokybiskos.niu mes juom nesiskundziam.ir mokejom apie 350lt.ji mum tuo metu patare konsultantai _liuks_ kaip sake kainos ir kokybes santykis
Atsijungęs
IrceData: Ketvirtadienis, 2010-04-29, 11:35 AM | Žinutė # 15








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
idit, nu smagu,kad patenkinta esi spausdintuvu miela aš dar neapsisprendžiu,lėksim kitą sav. po pardes,tada matysim

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
Forumas » FOTOAPARATAI-KOMPIUTERIS-KOMPIUTERIO PROBLEMOS » Spausdintuvai » Spausdintuvai (Ir viskas apie juos.)
  • Page 1 of 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024