Antradienis, 2024-05-07, 3:04 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Laurituke, Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Ratų, žmogaus voro, simpsonų ir kitų animac.veikėjų fanai (Nuotraukos su animaciniais veikėjais)
Ratų, žmogaus voro, simpsonų ir kitų animac.veikėjų fanai
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-11-17, 10:21 AM | Žinutė # 151








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
žaibo makvyno geras kvapas kaip saldainių

aga skaniai kvepia


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-11-17, 2:11 PM | Žinutė # 152








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na aš tai pastebėjau, kad Benas tenas labai vejasi Ratus juokas juokas juokas kur tik pažiūrėsi benas tenas ir ratai, juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2010-11-17, 2:21 PM | Žinutė # 153








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o as isvis stengiuos kuo maziau pirkt kur yra su visokiais filmuku-filmu herojais,nes kol kas nesu kokybisku ju macius.na bent pas mus visi 'fuflovkes''o del tokiu nesamoniu man asmeniskai gaila pinigu.
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-11-17, 2:25 PM | Žinutė # 154








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
o as isvis stengiuos kuo maziau pirkt kur yra su visokiais filmuku-filmu herojais,nes kol kas nesu kokybisku ju macius.na bent pas mus visi 'fuflovkes''o del tokiu nesamoniu man asmeniskai gaila pinigu.

irgi tiesa _liuks_ _liuks_ ypač turguje ar kokioje maksimoje tokie vienkartiniai tie žaislai, o sakykim kur matosi kad kokybė geresnė tai kaina kosminė juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2010-11-23, 1:35 PM | Žinutė # 155








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
Ratų piniginė ir Laikrodis

grazus jei ne paslaptis kiek kainavo?seip as ieskojau berniukui 7 metu pinigines tai nieko gero neradau<o nupirkau maza tasiuka>gales mobilu isidet,kvepalus
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-11-23, 1:36 PM | Žinutė # 156








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
grazus jei ne paslaptis kiek kainavo?seip as ieskojau berniukui 7 metu pinigines tai nieko gero neradau<o nupirkau maza tasiuka>gales mobilu isidet,kvepalus

sakė mokėjo 22 bet nežinau kur juokas juokas šeip labai gražiai realiai atrodo _liuks_ , mažius irgi kvepalų nori, nes jo baigiasi sakiau reikės paieškoti _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2010-11-23, 1:42 PM | Žinutė # 157








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na as panasu ziurejau tik kainavo 40lt.tai man biski daugoka pasirode galvoju .o vaikiski kvepalai tai kosmaras,na gal maziukam tie gumos ir saldainiu kvapo ir nieko,bet didesniem manau jau reik kazko subtilaus.
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-11-23, 1:46 PM | Žinutė # 158








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
na as panasu ziurejau tik kainavo 40lt.tai man biski daugoka pasirode .o vaikiski kvepalai tai kosmaras,na gal maziukam tie gumos ir saldainiu kvapo ir nieko,bet didesniem manau jau reik kazko subtilaus.

tai draugytė irgi sakė anksčiau žiūrėjo buvo 40, bet ant akcijos pataikė tai mokėjo 22 _liuks_ _liuks_ sako net negalvodama paėmiau kaip už tokią kainą juokas juokas juokas tai bus džiaugsmo kinderiui _liuks_ _liuks_
aga maniškiui patiko kvepaliukai gumos skonio sako ooo kaip kvepia, o tavo tai jau vyriukai, bet jaučiu kainos normalesnių tai ojojoi galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-11-23, 1:48 PM | Žinutė # 159








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pienalas miela

kažkaip vakar tvarkėme stalčius , prirašytus ir prioieštus sasiuvinius surinkom, tai radom nemažai su ratais visko vešim penktadienį keletą knygučių vaikams prieš šventes į dienos centrą miela miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2010-11-23, 1:52 PM | Žinutė # 160








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
o tavo tai jau vyriukai, bet jaučiu kainos normalesnių tai ojojoi

na is tos pacios eurokos tai snopy ir simpsonu patiko.tai dabar imsim sipsonus o kaina iki 20lt.na dar per mazi jie kad imciau kvepalus uz 100lt,nes paskui jau ir uz 1000nebetiks juokas
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-11-23, 1:55 PM | Žinutė # 161








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
o kaina iki 20lt.na dar per mazi jie kad imciau kvepalus uz 100lt,nes paskui jau ir uz 1000nebetiks

tikrai taip, man simsonai irgi visai nieko, o žmogaus voro nepatiko, aš galvojau kad mes apie tuos pačius švekam, bet pasirodo mes ne tokius turim juokas juokas ir ratų patiko, tai sakėm reikės nupirkt _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-11-23, 2:10 PM | Žinutė # 162








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
kadangi draugai žino, kad kinderis mėgsta bakuganus jo kolekcija vakar pasipildė


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-11-25, 9:28 PM | Žinutė # 163








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
advento kalendorius miela

Makvyno kortos _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-11-29, 9:07 PM | Žinutė # 164








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
smagi vakaro pasakaitė _liuks_ _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-11-29, 9:55 PM | Žinutė # 165








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na ir manau jau priešpaskutinis šiais metais žurnaliukas miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Vaikučiai » Ratų, žmogaus voro, simpsonų ir kitų animac.veikėjų fanai (Nuotraukos su animaciniais veikėjais)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024