Ketvirtadienis, 2024-03-28, 11:39 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 64 -tema. (Plepam plepam...)
Paplepėkim prie kavos puodelio 64 -tema.
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-05-28, 5:26 PM | Žinutė # 1441








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
Læringsverkstedet barnehage Mork . Cia kitokie truputi reikalavimai, tai neramu kai paklausai bendradarbiu, kuriu vaikai eina i darzeli. Mazoji dar eileje laukia, tai tikimes kitais metais papulti. Vyresnelei kitamet i mokykla, o gaila isleisti dar seseriu neturincia, tokia mazute dar atrodo verkia

o matai pas mus tik nuo 7 i 1 klasę, o anglijoj dar anksčiau geda o ten lietuvių bus?kokia kalba bendruas, gal jau pramoko norvėgiškai gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
KamelijaData: Pirmadienis, 2012-05-28, 5:34 PM | Žinutė # 1442








[ (NO) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Viskas bus norvegiskai, miestelis nera toks didelis, kad butu lituviu destytojai. Namie pramoko kazkiek zodziu, keleta eilerastuku, bet viskas pasikeis kai prades lankyti darzeli-greiciau ismoks tarp vietiniu. O taip reikia butinai iki kitu metu lankyti, kad ir apsiprastu su ju tvarka, cia visiskai kitaip. Pas juos mokslo metai prasideda rupjucio 15. I mokykla tais metais kai sueis 6m. O man dar i darba anksti-tolokai vaziuot. Tai darzelyje jau bus 7ryte.ir pasiimsiu tik 4-5. Nezinau kaip ipras kai keliasi apie 10-11 dabar geda


Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-05-28, 5:38 PM | Žinutė # 1443








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
Viskas bus norvegiskai, miestelis nera toks didelis, kad butu lituviu destytojai. Namie pramoko kazkiek zodziu, keleta eilerastuku, bet viskas pasikeis kai prades lankyti darzeli-greiciau ismoks tarp vietiniu. O taip reikia butinai iki kitu metu lankyti, kad ir apsiprastu su ju tvarka, cia visiskai kitaip. Pas juos mokslo metai prasideda rupjucio 15. I mokykla tais metais kai sueis 6m. O man dar i darba anksti-tolokai vaziuot. Tai darzelyje jau bus 7ryte.ir pasiimsiu tik 4-5. Nezinau kaip ipras kai keliasi apie 10-11 dabar geda

na manau apsipras ir viskas bus gerai mua mua o kur mažają palieki jei tau darbas, kuo įsidarbinai, kaip sekasi ten jums mirkt o kaip mergaitės greitai priprato prie naujos aplinkos geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-05-28, 5:39 PM | Žinutė # 1444








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Kamelija, bet kodėl taip anksti pradeda eiti, na nuo rugpjūčio, tada ir mokslai anksčiau baigiasi geda mūsų kinderis tai jau baiginėja 1-klasę, tai labai patiko mokykloje pažiūrėsi ar ir šį pusmetį bus pirmūnas mirkt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-05-28, 5:40 PM | Žinutė # 1445








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
oj suvalgėm su brangiausiuoju pusę arbūzo, toks skanutis buvo juokas juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
KamelijaData: Pirmadienis, 2012-05-28, 5:50 PM | Žinutė # 1446








[ (NO) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Eidsvoll, NO
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 313
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
darzelis uzsidaro birzelio 30d ir visi cia atostogauja geriam Kazkaip liepa pas juos masinis atostogu metas. Pirkau mamai bilietus, tai vos begavau pigesnius, nezinojo kada gaus atostogas, tai is anksciau negalejau pirkti. gera vaikam gimtaja kalba mokytis :) maniskes kazi kaip mokes jei ilgiau uzsibusim geda Kol vaikai neina i darzeli, vai vyras priziuri, nes aukle brangokai kainuoja, tai paskaiciavom jog siuo metu geriau tegu paaugina pats. As gi per du darbus kolkas, tai turiu ka veikti 35


Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-05-28, 6:04 PM | Žinutė # 1447








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Kamelija)
darzelis uzsidaro birzelio 30d ir visi cia atostogauja geriam Kazkaip liepa pas juos masinis atostogu metas. Pirkau mamai bilietus, tai vos begavau pigesnius, nezinojo kada gaus atostogas, tai is anksciau negalejau pirkti. gera vaikam gimtaja kalba mokytis :) maniskes kazi kaip mokes jei ilgiau uzsibusim geda Kol vaikai neina i darzeli, vai vyras priziuri, nes aukle brangokai kainuoja, tai paskaiciavom jog siuo metu geriau tegu paaugina pats. As gi per du darbus kolkas, tai turiu ka veikti 35

na taip liepa jiems atostogos teko ir man pasibūti Norvegijoj, į mokymus važiavau tai sakė kad liepa Atostogauja ir dažniausiai skrenda kur labai labai šilta mirkt o vyrui sunkiau darbą rasti kad tu per 2 dirbi? mano 2 grupiokės dirbo seniau žuvų fabrike, bet neseniai išėjo, sako labai sunku geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Pirmadienis, 2012-05-28, 6:08 PM
Atsijungęs
LauritukeData: Pirmadienis, 2012-05-28, 6:40 PM | Žinutė # 1448








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
jau mua mua

mua


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
LauritukeData: Pirmadienis, 2012-05-28, 6:42 PM | Žinutė # 1449








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Tai labai faina reiks gal ir mums atvaziuoti, vaikai gales pasiduoti liuks

Na jo vasara jau toks laikas, gimtadieniai gamta saslykiukas aliukas ir visa kita mirkt liuks juokas

jo užsukit kada ,faina tikrai mirkt liuks
Quote (Romeniukas)
Keistas siandien oras tai saule sviecia tai apsiniauke, tai silta tai salta geda nei ka apsirengti, reiks neuzilgo eiti Dovydo pasiimti is darzelio,abu vaikinukus nuvesiu pas mociute ir keliausiu i mokykla susirinkimas bus. jauciu saraseli kaip paduos ko reikes mokyklai Na ka teks per vasara po truputi viska supirkti,bet tikiuosi kad ten visokiu pratybu patiems nereikes pirkti,o surinks pinigelius ir pati mokytoja nupirks galvoju Negaliu dar patiketi,kad savo vyresneli jau i mokykla isleisiu.

bus ''pasipurtyk avinėli'' kai reiks pirkti mokyklai juokas dičkis jau pirmokas bus liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-05-28, 8:55 PM | Žinutė # 1450








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
nebus didelio sąrašo visi elementarūs pieštukai, flomasteriai, sąsiuvinis, akvarelė, guašas piešimo sąsiuvinis spalvotas, parkelis atvira plunksna ir apranga sportine nesusidaro labai didelė suma o pratyboms tai mes sunešėm pinigėlius mokytoja buvo apie 120 jei gerai pamenu ir nupirko mokytoja, va ir dabar renka mokytoja pas mus antrai klasei pratyboms :liuks:

Na zinai daug daugiau iseis nei tu rasai,renkama po 200lt, cia bus pratyboms sportinems maikutems,kad butu vienodos, ten dar kazkkas nebeatsimenu,o kur dar visa kita sasiuviniai, guasai,akvareles,piestukai,flomasteriai ir taip toliau zodziu visas penalas,paskui kuprine,ten dar dezuciu visokiu kur laikys priemones, savo darbelius ir taip toliau. Dar kuprine ir taip toliau. manau kokie 300-400lt tikrai iseis. Na bet cia tuos 200lt renka kaip sakant visiems metams,kad ir liks ;pinigelius bus panaudoti kai reikes.

Quote (snieguoliuke)
Romeniukas i bernužėlis gyvena su tėčiu tai daug ir tėtis supirks, ką nors ir tu nupirksi ir tikrai nebus didelė suma nepergyvenk

Bernuzelis gyvena jau su manimi o ne su teciu liuks :liuks: liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Pirmadienis, 2012-05-28, 8:55 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-05-28, 8:58 PM | Žinutė # 1451








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
bus ''pasipurtyk avinėli'' kai reiks pirkti mokyklai dičkis jau pirmokas bus

Na pasipurtyti tikrai kazkiek reikes. bet ka padarysi reikes tai reikes, nebus man lengva,nes viena isleisiu i mokykla,o kita i priesmokikline grupe geda


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-05-28, 9:33 PM | Žinutė # 1452








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na zinai daug daugiau iseis nei tu rasai,renkama po 200lt, cia bus pratyboms sportinems maikutems,kad butu vienodos, ten dar kazkkas nebeatsimenu,o kur dar visa kita sasiuviniai, guasai,akvareles,piestukai,flomasteriai ir taip toliau zodziu visas penalas,paskui kuprine,ten dar dezuciu visokiu kur laikys priemones, savo darbelius ir taip toliau. Dar kuprine ir taip toliau. manau kokie 300-400lt tikrai iseis. Na bet cia tuos 200lt renka kaip sakant visiems metams,kad ir liks ;pinigelius bus panaudoti kai reikes.

na taip dedasi dedasi ir susidės geda geda bus sumelė bet mes kai pirkom viską galvojom kad daugiau bus juokas juokas juokas bet gavosi visai normaliai liuks o kiek klasėje bus mokinių mirkt
Quote (Romeniukas)
Bernuzelis gyvena jau su manimi o ne su teciu liuks liuks liuks

tai supratau kad dabar su tavim abu gyvena mirkt bet manaiu tik kuriam laikui mirkt bet jei visam tai smagu bus broliukam, o va mokyklą lankys kaune , aį grįši į Panevėžį mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-05-28, 9:37 PM | Žinutė # 1453








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na pasipurtyti tikrai kazkiek reikes. bet ka padarysi reikes tai reikes, nebus man lengva,nes viena isleisiu i mokykla,o kita i priesmokikline grupe geda

na žinok priešmokyklinukams labai daug nereikėjo pamenu svarbiausia buvo parkelis liuks
Quote (Romeniukas)
o kur dar visa kita sasiuviniai, guasai,akvareles,piestukai,flomasteria

na žinok per metus prirašė 3 lietuvių ir 3 matematikos sąsiuvinius liuks o va guašą ir flomasterius tai gavo iš mano vadovės dovanų, nes geras guašas tai apie 30 Lt kainuoja, nes tas kur maksimoj tai labai greitai uždžiūna nepatinka nepatinka kažkaip kaip namuose dailininkas tai kiek tik guašų ir akvarelių neišbandyta juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-05-28, 9:38 PM | Žinutė # 1454








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukas, labai geras patarimas mirkt jei bus galimybė tai svarbiausias priemones nupirk kuo anksčiau, kad vaikas galėtų pasidžiaugti prieš mokyklą, o ne kaip mokytoja sakė nuperka prieš pat mokyklą tai vaikas atėjęs ne apie pamokas galvoja o žiūrinėja priemones, nežinau kiek čia teisybės bet manau kad dalis tiesos yra geda

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-05-28, 9:40 PM | Žinutė # 1455








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o kiek klasėje bus mokinių

Ligtai 21 mokinys

Quote (snieguoliuke)
tai supratau kad dabar su tavim abu gyvena bet manaiu tik kuriam laikui bet jei visam tai smagu bus broliukam, o va mokyklą lankys kaune , aį grįši į Panevėžį

Tai aiku kad panevezi nera net kalbos.

Quote (snieguoliuke)
na žinok priešmokyklinukams labai daug nereikėjo pamenu svarbiausia buvo parkelis

Bet zinai kai vienam kazko reikia kitam tai tikrai susideda nemazai.Cia dar ziurint kas kokias pajamas turi.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 64 -tema. (Plepam plepam...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024