Šeštadienis, 2024-04-27, 7:40 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: daniele  
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
LauritukeData: Šeštadienis, 2012-05-05, 3:49 PM | Žinutė # 136








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Šiais metais suėjo 3 metai kaip turiu teises gerai liuks džiaugiuosi laaabai nes ,mašina tai liuks dalykas sypsausi gerai

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-08-16, 11:03 PM | Žinutė # 137








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
Šiais metais suėjo 3 metai kaip turiu teises gerai liuks džiaugiuosi laaabai nes ,mašina tai liuks dalykas sypsausi gerai

tikrai šaunus dalykas ta mašina liuks liuks liuks o aš turiu garbės perlaikyti teises juokas juokas juokas bet va teoriją iš pirmo kart perlaikiau liuks o važinėjimą bus rugpjūčio gale, nes didelės eilės geda , bet kadangi važinėju senokai manau nebus problemų juokas juokas nors šeip tai dabar daug naujovių nuo to laiko kai aš laikaiu, kažkaip net keista geda mes kai mokėmės buvo tik teorija mokyklinio egzamino privaloma, o praktika ( važinėjimas) ne, tiesiog pravazineji kiek duota pamokų, jei nori perkiesi papildomas ir eini į regitrą, o dabar paasirodo ir mokyklinis teorijos yra, ir važinėjimo mokyklinį ( praktinį) egzaminą turi išsilaikyti ir negana to jį dar filmuoja su kamera geda geda va buvus grupiokė laikosi, sako niekaip mokyklinio važinėjimo negaliu išsilaikyti, vos tik pajungia kamerą, sako man panika apima ir pasibaigia visa mano drasa, o ir instruktorius negali padėti geda geda na bet nieko sakau tu tos kameros net nematyk ir viskas bus gerai liuks liuks sakė pas mus regitroj irgi keliuose yra kameros sudėtos, kad kyšių nesiūlytų juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2012-08-17, 11:38 AM | Žinutė # 138








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
o aš turiu garbės perlaikyti teises

o tai kam tau jas reikia perlaikyti? galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-08-17, 2:45 PM | Žinutė # 139








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
o tai kam tau jas reikia perlaikyti? galvoju

tod4l kad gal po pusės metų kai išsilaikiau turėjau avariją, nors ir nedidelė ir buvo abipusė kaltė, tai dėl to ir teko perlaikyti, nes užtenka vieno nusižengimo per 2m, o kadangi gavau kai laikaiusi teises 2 m tai kai atėjau keistis ir turiu persilaikyti mirkt mirkt o dabar lyg ir sakė kad visiems kas gaus 2metams reikės persilaikyt nesvarbu ar turėsi kokį nusižengimą ar ne geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-08-17, 8:30 PM | Žinutė # 140








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Jo dabar as ir girdejau kas issilaikys teises po 2 metu tures perlaikyri. bet gal ten kazkaip paprasciau bus tas perlaikymas galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Šeštadienis, 2012-08-18, 2:42 PM | Žinutė # 141








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
BET TAI KOKIA NESAMONĖ SU TAIS PERLAIKYMAIS,AŠ PAPUOLIAU DAR Į TĄ KAI NEREIKĖJO PERLAIKYTI,PASISEKĖ NES TIK IŠSILAIKIAU IR ATSIRADO TAS DALYKAS :)

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-08-19, 6:27 PM | Žinutė # 142








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
BET TAI KOKIA NESAMONĖ SU TAIS PERLAIKYMAIS,AŠ PAPUOLIAU DAR Į TĄ KAI NEREIKĖJO PERLAIKYTI,PASISEKĖ NES TIK IŠSILAIKIAU IR ATSIRADO TAS DALYKAS


Tau pasiseke labai liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-08-19, 6:27 PM | Žinutė # 143








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Laurituke, is pirmo karto islaikei? :)

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2012-08-19, 9:39 PM | Žinutė # 144








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Laurituke, is pirmo karto islaikei? :)

taip,Kaune laikiausi pravaževimą,nors ir teoriją iš pirmo karto :) mirkt


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-08-21, 12:53 PM | Žinutė # 145








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
taip,Kaune laikiausi pravaževimą,nors ir teoriją iš pirmo karto :) mirkt

kaune sakė lengviausiai ir praleidžia mirkt mirkt šaunuolė kad iš pirmo liuks aš irgi tiek teoriją tiek važiavimą iš pirmo, dabar tai jau teoriją persilaikaiu irgi iš pirmo dar laukia važiavimas
Quote (Laurituke)
BET TAI KOKIA NESAMONĖ SU TAIS PERLAIKYMAIS,AŠ PAPUOLIAU DAR Į TĄ KAI NEREIKĖJO PERLAIKYTI,PASISEKĖ NES TIK IŠSILAIKIAU IR ATSIRADO TAS DALYKAS :)

o man kaip tik patinka, nes šeip dažnaiusiai išsilaiko teises, tada 2 m nevažinėja, kad nereikėtų persilaikyti, o 2m vėl sėdasi už vairo ir tada būna katastrofa nepatinka nepatinka tai va labai gerai kad reikės visiems perlaikyti liuks liuks
Quote (Romeniukas)
o dabar as ir girdejau kas issilaikys teises po 2 metu tures perlaikyri. bet gal ten kazkaip paprasciau bus tas perlaikymas galvoju

na negali būti paprasčiau , bus kaip visada, tiesiog dabar kai sunkiau tą vairavimo mokyklą baigti, nes seniau pabaigdavai važinėjimus, išsilaikydavai mokyklinį teoriją ir varai į regitrą, o dabar reikės ir mokyklinį važinėjimo egzaminą išsilaikyti ir dar be to jis bus filmuojamas, tai va kolegė jau 4 kartą laiko mokyklinį ir niekaip negali išsilaikyti verkia verkia sako o kur dar regitra verkia


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-08-27, 3:11 PM | Žinutė # 146








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Merginos, žada nuo rugsėjo 1 filmuoti ir regitros egzaminus geda geda žadėjo nuo sausio 1, bet dabar kalba kad jau nuo rugsėjo geda

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2012-08-28, 11:04 AM | Žinutė # 147








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
Merginos, žada nuo rugsėjo 1 filmuoti ir regitros egzaminus geda geda žadėjo nuo sausio 1, bet dabar kalba kad jau nuo rugsėjo geda

vajėj,gerai,kad man jau pareitis laikymas geda sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-08-29, 4:03 PM | Žinutė # 148








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
vajėj,gerai,kad man jau pareitis laikymas geda sypsausi

o aš žinok nieko prieš juokas juokas juokas juokas nebegalės per kyšius teises išsilaikyti liuks liuks o šeip va kolegė pradėjo lankyti kursus birželio 4, ir tik neseniai pabaigė važinėjimus, ir pagaliau išsilaikė mokyklinį, sako na va per rugsėjį susitvarkys ir Regitroje mirkt mirkt nors kiek pamenu ir aš vairavimo mokykloj baigiau paskutinius važinėjimus tai buvo beveik 3men, bet dabar pagalvoju kaip ilgai juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2012-08-30, 1:37 PM | Žinutė # 149








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
o aš žinok nieko prieš juokas juokas juokas juokas nebegalės per kyšius teises išsilaikyti

o kas čia blogo,jei turi už ką tegul ir laikosi per kyšius,nematau nieko blogo. galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-08-30, 3:47 PM | Žinutė # 150








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
o kas čia blogo,jei turi už ką tegul ir laikosi per kyšius,nematau nieko blogo. galvoju

dėl manęs tai irgi tegu laikosi, bet jei nesugeba be kyšių išsilaikyti, tai tokie ir vairuotojai nepatinka nes aš galvoju jei moki važiuoti neproblema ir išsilaikyti, o jeigu net nebandai laikyti o iš kart kyšį duoti, tai manau toks ir vairuotojas, elementariausių taisyklių jaučiu nemoka ir būna tada avarijų kalnai nepatinka nepatinka nepatinka nepatinka


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024