Penktadienis, 2024-04-19, 11:26 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: daniele  
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2012-08-30, 4:07 PM | Žinutė # 151








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
dėl manęs tai irgi tegu laikosi, bet jei nesugeba be kyšių išsilaikyti, tai tokie ir vairuotojai nepatinka nes aš galvoju jei moki važiuoti neproblema ir išsilaikyti, o jeigu net nebandai laikyti o iš kart kyšį duoti, tai manau toks ir vairuotojas, elementariausių taisyklių jaučiu nemoka ir būna tada avarijų kalnai nepatinka nepatinka nepatinka nepatinka

na nežinau,bet turiu ir ne vieną pažystamą kurie važinėja ir važinėjo labai gerai,bet laikėsi už pinigus pravaževimą,apie teoriją nekalbu,nes ten tuos dalykus gerai žinau teorijos nusipirkti negalima,tik pravaževimą.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-08-30, 6:04 PM | Žinutė # 152








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
na nežinau,bet turiu ir ne vieną pažystamą kurie važinėja ir važinėjo labai gerai,bet laikėsi už pinigus pravaževimą,apie teoriją nekalbu,nes ten tuos dalykus gerai žinau teorijos nusipirkti negalima,tik pravaževimą.

tai jei gerai važinėja kam tada pirktis už pinigus geda geda tai gerai tai smagu kad važinėja gerai, o kiek yra tokių kurie "grybą" pjauna nepatinka nepatinka o paskui kai reikia persilaikyt vėl perkasi ir t.t., tai tada už teises gaunasi vos ne 3000 juokas bet šeip manau kad kai pats išsilaikai visai kitaip jautiesi, nei paimei ir nusipirkai geda geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2012-08-30, 8:50 PM | Žinutė # 153








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
tai jei gerai važinėja kam tada pirktis už pinigus

kad nesinervuoti,ir ramia galva pravažiuoti ir turėti teisias. čia jau nuo žmogaus priklauso kaip kam geriau taip ir daro


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-09-10, 1:01 PM | Žinutė # 154








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o važinėjimą bus rugpjūčio gale, nes didelės eilės , bet kadangi važinėju senokai manau nebus problemų

Na tai islaikei? galvoju

Quote (snieguoliuke)
negana to jį dar filmuoja su kamera v

Niekas dar nieko nefilmuoja nesuprantu is kur cia istraukei? galvoju nebent mano destytojas durnas ir nezino, siaip niekas dar nefilmuoja tik zadama istaisyt sako mes gal jau filmuojami vaziuosime,o gal dar ir ne. Kazkokia nesamone tavo drauges jau filmuoja nors destytojas sako kad jokiu kameru dar nera juokas juokas juokas

Quote (snieguoliuke)
Merginos, žada nuo rugsėjo 1 filmuoti ir regitros egzaminus žadėjo nuo sausio 1, bet dabar kalba kad jau nuo rugsėjo

Niekas nieko dar nefilmuoja


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-09-10, 1:03 PM | Žinutė # 155








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
as pasirinkau viena is griesciausiu mokyklu. geda Kaip idomiai Regitroje uztenka 80% ir padaryt galima iki 6 klaidu ,o mokykliniame reikia 90% ir galima padaryt tik 3 klaidas.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-09-10, 1:04 PM | Žinutė # 156








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Dabar labai ziauru prarasti teises, tarkim tu turi kelias kategorijas ir prarandi teises su lengbaja masina ir tarkim dar kokia fura vairuoji, tau teks ne tik B kategorija perlaikyt kuria praradai,bet ir furos kategorija perlaikyt,zodziu visas kategorijas kokias turi

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-09-10, 2:55 PM | Žinutė # 157








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na tai islaikei? galvoju

dar nesibaigė 2 metai man, rugsėjo gale
Quote (Romeniukas)
iekas dar nieko nefilmuoja nesuprantu is kur cia istraukei? galvoju nebent mano destytojas durnas ir nezino, siaip niekas dar nefilmuoja tik zadama istaisyt sako mes gal jau filmuojami vaziuosime,o gal dar ir ne. Kazkokia nesamone tavo drauges jau filmuoja nors destytojas sako kad jokiu kameru dar nera juokas juokas juokas

juokas :juokas: juokas :juokas: juokas va čia tai geras juokas :juokas: juokas :juokas: juokas :juokas: tai kokia ta tavo mokykla juokas :juokas: Vairavimo menas, vairobalt, pavara ir visos kitos tai filmuoja juokas kaip tai nefilmuojama, važinėjimas kai tik mokaisi aišku nefilmuojamas mirkt bet mokyklinis važiavimo egzaminas filmuojamas gerai :gerai: gerai :gerai: ir visos mokyklos panevėžyje tai daro, manau kad ir kituose miestuose, nes tai privaloma ir tas filmavimas berods prasidėjo prieš metus, nes seniau net nebuvo tokio dalyko kaip mokyklinis važiavimo egzaminas, o dabar pravažinėsi 14 važiavimų po 1,5val ir tada 15 važiavimui ( nes duodama tik 15 ) kabins kamerą ir būsi filmuojama mirkt :mirkt: maršrutai mokykliniam egzaminui bus 6, jei padarysi klaidą kritinę, teks iš naujo laikyti, aišku reikės susimokėti, pas mus kiek pamenu buvo 80Lt, o jei viskas gerai ir išsilaikysi, gausi pažymėjimą ir žygiuosi į regitrą teorijos laikyti o paskui ir važinėjimo liuks ir šeip ne tik mano draugės bet ir visų , kaimynas laikosi vairavimo mene, tai ir liko jam tik filmavimas liuks :liuks:


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Pirmadienis, 2012-09-10, 2:58 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-09-10, 2:57 PM | Žinutė # 158








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Niekas nieko dar nefilmuoja

iš kur čia ištraukei juokas juokas juokas juokas jei ir filmuoja tai tikrai manau nesakys, pavyzdžiui kaip ir dauguma policijos masinų salonas yra filmuojamas o sužinai tada nebent duodi kyšį juokas juokas juokas tai čia irgi taip, o kadangi mano bendradarbės vyras dirba regitroje, tai sakė kad kituose miestuose jau senai filmuojamas važiavimo egzaminas, o pas mus žadėjo kameras dėti nuo rugsėjo 1 arba sausio 1 liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-09-10, 2:59 PM | Žinutė # 159








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
va čia tai geras tai kokia ta tavo mokykla Vairavimo menas, vairobalt, pavara ir visos kitos tai filmuoja kaip tai nefilmuojama, važinėjimas kai tik mokaisi aišku nefilmuojamas bet mokyklinis važiavimo egzaminas filmuojamas ir visos mokyklos panevėžyje tai daro, manau kad ir kituose miestuose, nes tai privaloma ir tas filmavimas berods prasidėjo prieš metus, nes seniau net nebuvo tokio dalykokaip mokyklinis važiavimo egzaminas, o dabar pravažinėsi 14 važiavimų po 1,5val ir tada 15 važiavimui ( nes duodama tik 15 ) kabins kamerą ir būsi filmuojama ir šeip ne tik mano draugės bet ir visų , kaimynas laikosi vairavimo mene, tai ir liko jam tik filmavimas

Vat uz tai kad as mokinuosi vairavimo mene ir siandien mums sake kad niekas dar nefilmuoja juokas juokas juokas nu bajeriai kazkokie,rytoj bus pirmas klausimas kaip cia su tuo filmavimu. galvoju Dar atrodo kalbejome ta tema kad bus filmuojama ar gerai ar ne nutarem,kad gerai maziau nesklandumu,kad kazkas negerai tipo mokinys teisus, o egzaminuotojas ne, nu zodziu bajeriai kazkokie, rytoj klausiu kaip cia suprast. galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-09-10, 2:59 PM | Žinutė # 160








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
iš kur čia ištraukei

Is niekur netraukiau juokas Destytojas siandien sake juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-09-10, 3:00 PM | Žinutė # 161








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
s pasirinkau viena is griesciausiu mokyklu. geda Kaip idomiai Regitroje uztenka 80% ir padaryt galima iki 6 klaidu ,o mokykliniame reikia 90% ir galima padaryt tik 3 klaidas.

vadinasi nelabai griežtą, pas mus buvo norin išlaikyti mokyklinį teorijos egzaminą reikėjo surinkti 93 proc mirkt bet man tai labai patiko, tai, kad buvo nuosava mokyklos aikštelė ir galėjai su sava mašina bet kada atvažiuoti ir mokytis liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-09-10, 3:00 PM | Žinutė # 162








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o pas mus žadėjo kameras dėti nuo rugsėjo 1 arba sausio 1

Tai vat nebent nuo Sausio 1 d. Nesuprantu kaip gali sakyt kad dar nefilmuojama o kitus tipo jau filmuoja per egzamina.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-09-10, 3:03 PM | Žinutė # 163








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Vat uz tai kad as mokinuosi vairavimo mene ir siandien mums sake kad niekas dar nefilmuoja juokas juokas juokas nu bajeriai kazkokie,rytoj bus pirmas klausimas kaip cia su tuo filmavimu. galvoju Dar atrodo kalbejome ta tema kad bus filmuojama ar gerai ar ne nutarem,kad gerai maziau nesklandumu,kad kazkas negerai tipo mokinys teisus, o egzaminuotojas ne, nu zodziu bajeriai kazkokie, rytoj klausiu kaip cia suprast. galvoju

mokyklinis važiavimo egzaminas bus ir yra filmuojamas, va būtent kad nebūtų tų visokių nesąmonių, aš buvau teisus o instruktorius ne liuks liuks liuks kažką gal ne taip supratai :) gal tu pamanei, kad visi važinėjimai bus filmuojami ar teorija, bet ne, nes filmuos tik egzaminą vairavimo liuks
Romeniukas, tai visai negriežta mokykla teoriją galima nusipirkti už 200 Lt juokas juokas juokas juokas ot tai griežtumas juokas juokas juokas juokas nors jaučiu visose galima susitarti, bet kad mene, tas įmanoma tai tikrai žianau liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-09-10, 3:06 PM | Žinutė # 164








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)

Tai vat nebent nuo Sausio 1 d. Nesuprantu kaip gali sakyt kad dar nefilmuojama o kitus tipo jau filmuoja per egzamina.

ne tai tu ne taip supratai tai Regitroj turėjo būti įdėtos kameros į visus Regitros automobilius nuo sausio 1, bet sakė kad bus dedamos nuo rugsėjo 1. o Vairavimo mokyklose, egzaminas vairavimo yra filmuojamas jau senai, tu pasiklaus dėstytojo, bet tau net ne jis turi tą sakyti, o instruktorius viską pasakys, o tu nemaišyk Regitros ir vairavimo mokyklos nes egzaminai tiek teorijos tiek važiavimo bus po 2 mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-09-10, 3:07 PM | Žinutė # 165








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Dabar labai ziauru prarasti teises, tarkim tu turi kelias kategorijas ir prarandi teises su lengbaja masina ir tarkim dar kokia fura vairuoji, tau teks ne tik B kategorija perlaikyt kuria praradai,bet ir furos kategorija perlaikyt,zodziu visas kategorijas kokias turi

tai kad ir seniau taip buvo geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » LAISVALAIKIS » Auto-Moto-Žvejyba » Kiek laiko turite vairuotojo pažymėjimą?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024