Sekmadienis, 2024-09-08, 2:55 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: daniele  
Mūsų automobiliai
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-08-30, 3:13 PM | Žinutė # 121








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Planuoju jau ir aš laikytis teises,nes kiek vyras davė pavažiuoti labai gerai sekasi tai atsirado noras vairuoti

_liuks_ _liuks_ savrbiausia tai gatvėje nepasimest _liuks_ _liuks_
Quote (Romeniukas)
kitose kiek žiūrėjome buvo parudijusios,

na šeip jo mazdos linkusios rudyti, tai jums labai pasisekė _liuks_ _liuks_
mes kai pirkom Audinę tai ir buvo be rudžių _liuks_ , bet va po avarijos tai reikia atsirestauruoti, tai manasis užsiėmė pats tai padaryti, tik randa laisvesnę minutę ir į garažą _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Pirmadienis, 2010-08-30, 3:24 PM | Žinutė # 122








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
na šeip jo mazdos linkusios rudyti, tai jums labai pasisekė

a is kur israukei kad mazdos rudija labiau nei audine?va mano mazda 3metu senumo ir jokios demeles.na jeigu masinai daugiau negu 10m tai manau visai normalu kad ji turi rudeliu,nes gatves ziema barsto druska,vanduo,purvas....o gal tu audine garaze laikai drobe uzdengus?
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-08-30, 3:35 PM | Žinutė # 123








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
a is kur israukei kad mazdos rudija labiau nei audine?va mano mazda 3metu senumo ir jokios demeles.na jeigu masinai daugiau negu 10m tai manau visai normalu kad ji turi rudeliu,nes gatves ziema barsto druska,vanduo,purvas....o gal tu audine garaze laikai drobe uzdengus?

oj ne rudyja ir audinės ir dar kaipjau rašiau juokas juokas kažkaip buvau pagalvojusi kad mazdą gamina prancūza 10
i, nes senesnės markės prancūžiški automobiliai labai rudyja galvoju , grupiokė nusipirko renutę tai vien rūdys net slenksčiai išrūdyja galvoju galvoju na bet naujesnių metų tai gal ir nerudyja, bent jau mažiau manau _liuks_ nes va manojo teta turi senutį citroena, bet taipgerai išlaikytas, kad nesimato rūdžių : _liuks_: _liuks_ na manau kad 3 ar 5 tikrai rudžių nesimatys ir nebus _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Pirmadienis, 2010-08-30, 3:41 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-08-30, 3:36 PM | Žinutė # 124








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
o gal tu audine garaze laikai drobe uzdengus?

kad audinė dažniausiai kieme stovi juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-08-30, 3:44 PM | Žinutė # 125








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mūsu pirmoji mašinikė Pasatas miela



Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-08-30, 6:05 PM | Žinutė # 126








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
aišku reikia labai geras dalykas teisės yra

Tikiu,kad geras dalykas _liuks_ ir mašiniuką nusižiūrėjau kokią norėčiau vairuoti 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-06-20, 11:03 PM | Žinutė # 127








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
parvarė maniškis man 3 golfuką juokas juokas nes draugas išvažiavo į užsienį tai leido man važinėti, bet jis benzininis, tai užgesau gal 4 kartus šiandien juokas juokas siaubas kažkoks, sakaiu nenoriu benzino juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2011-06-21, 2:30 PM | Žinutė # 128








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
parvarė maniškis man 3 golfuką

o ka labai smagi masinyte galvoju ,man vyras dabar irgi ja atstaineja,biski varikli forsuoja.
Quote (snieguoliuke)
bet jis benzininis, tai užgesau gal 4 kartus šiandien siaubas kažkoks, sakaiu nenoriu benzino

na as ir su dyzeliu uzgestu galvoju cia jau ne masinos problema galvoju .va kol vel ismoksiu vaziuot su mehanine ,na bet ji man tokia smagi _liuks_
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-06-21, 2:58 PM | Žinutė # 129








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
o ka labai smagi masinyte ,man vyras dabar irgi ja atstaineja,biski varikli forsuoja.

aga tikrai nebloga _liuks_
Quote (idit)
na as ir su dyzeliu uzgestu cia jau ne masinos problema .va kol vel ismoksiu vaziuot su mehanine ,na bet ji man tokia smagi

aš su dyzeliu kažkaip ne bet su benzinine juokas juokas Davė brangiausiasis darbinę mašiną pavairuot irgi benzinas tai gerai kad dar nors ne mieste gesau juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2011-08-11, 7:31 PM | Žinutė # 130








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Aš tai pat užgęstu su benzinu,o su dizeliu tai ne tas žodis kaip faina važiuoti,atrodo jei žinočiau taisykles galėčiau drąsiai važiuoti į miestą,nebebijau mašinos,išmokau elgtis su sankaba kas buvo sunku,tik dar truputi grybauju su bėgiais,nu kosmosas man jie tai ne tas žodis. Dažnai gaunu pavažiuoti,neblogai jau sekasi tai greitu laiku registruosiuosi laikyti teises _liuks_ _liuks_ _liuks_ labai jau noriu vairuoti 10 Prieš mėnesį laiko reikės pradėti gerti vitaminus nuo atminties,nes niekas neina į galvą juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-08-11, 7:34 PM | Žinutė # 131








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aš tai pat užgęstu su benzinu,o su dizeliu tai ne tas žodis kaip faina važiuoti,atrodo jei žinočiau taisykles galėčiau drąsiai važiuoti į miestą,nebebijau mašinos,išmokau elgtis su sankaba kas buvo sunku,tik dar truputi grybauju su bėgiais,nu kosmosas man jie tai ne tas žodis. Dažnai gaunu pavažiuoti,neblogai jau sekasi tai greitu laiku registruosiuosi laikyti teises labai jau noriu vairuoti Prieš mėnesį laiko reikės pradėti gerti vitaminus nuo atminties,nes niekas neina į galvą

kai pripranti prie benzino, sako labai gerai ir su juo _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-08-11, 7:39 PM | Žinutė # 132








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mūsų nauja Audi


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2011-08-11, 7:56 PM | Žinutė # 133








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
kai pripranti prie benzino, sako labai gerai ir su juo _liuks_

Su dizeliu lengviau važiuoti,išmini sankaba ir pati rieda,o su benzu man nelabai sekasi,daug sunkiau 10

Quote (snieguoliuke)
Mūsų nauja Audi

Visai nieko,tai aną pardavėt ar sugedo? Aš tai pradžiai norėčiau kokio 3 golfuko man pats tas būtų


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-08-11, 8:01 PM | Žinutė # 134








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Visai nieko,tai aną pardavėt ar sugedo? Aš tai pradžiai norėčiau kokio 3 golfuko man pats tas būtų

nei sugedo, nei pardavėm miela audi negenda juokas miela o su golfu aš važinėjau, siaubas, nebenoriu , gal dėl to gal benzinas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Ketvirtadienis, 2011-08-11, 8:01 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2011-08-11, 8:02 PM | Žinutė # 135








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
nei sugedo, nei pardavėm miela miela o su golfu aš važinėjau, siaubas, nebenoriu , gal dėl to gal benzinas juokas

Tai 4 mašinas turite? nu jo gal kolekcionuoti pradėjote juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024