Penktadienis, 2024-03-29, 3:00 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Ką daryti,kad vaikas nesirgtų?
Ką daryti,kad vaikas nesirgtų?
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-03-07, 9:10 PM | Žinutė # 211








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Aš manau kad kaip tik dauguma tėvelių nenori duoti vaikui antibiotikų,kad ir išrašo gydytoja stengiamasi dar jų neduoti,bet būna taip,kad nori neori tenka duoti,be jų ir taip aišku kuo gali baigtis. Pasisekė tiems vaikčiams kuriems pavyko išvengti antibiotikų,bet tai yra vienetai. Kaip matote paveldimumas, tai pat turi didelę įtaką,aišku ne visada,nes tarkim mano sesuo visai nėra net ligoninėje gulėjusi,visai praktiškai nesirgo vaikystėje,ojos vaikai serga dažnai. Čia manau su kekvienu vaiku atskiras variantas jau gimdamas atsineša silpną imunitetą galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-03-07, 9:12 PM | Žinutė # 212








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Kiek pastebėta mažiaiu serga tie vaikučiai kurie nelanko darželio galvoju Deivydas daugiau nei mėnesį nelankė darželio dauguma laiko praleido kieme,tik nuėjo dvi dienas į daelį ir apsirgo.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-03-07, 11:17 PM | Žinutė # 213








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aš manau kad kaip tik dauguma tėvelių nenori duoti vaikui antibiotikų,kad ir išrašo gydytoja stengiamasi dar jų neduoti,bet būna taip,kad nori neori tenka duoti,be jų ir taip aišku kuo gali baigtis. Pasisekė tiems vaikčiams kuriems pavyko išvengti antibiotikų,bet tai yra vienetai. Kaip matote paveldimumas, tai pat turi didelę įtaką,aišku ne visada,nes tarkim mano sesuo visai nėra net ligoninėje gulėjusi,visai praktiškai nesirgo vaikystėje,ojos vaikai serga dažnai. Čia manau su kekvienu vaiku atskiras variantas jau gimdamas atsineša silpną imunitetą galvoju

sutinku su tavim, gerai dar manau kad daug kas priklauso nuo ligos kuria suserga vaikas , jei be antibiotikų neįmanoma išsigydyti, tai rizikuoti ir nereikia, bet kai lengvą peršalimą puolama gydyti antibiotikais, tai jau nekas, aišku manau daug ką duoda ir kainos vaistų, nes antibiotikai kainuoja 5-8Lt, o koks sirupėlis hemoopatinis 22, tai irgi daug ką lemia galvoju na aišku imutetas atsinešamas ir gimus, bet va jei sesė nesirgo, o dukrytė serga, tai gal tėvelis sirgdavo galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-03-07, 11:21 PM | Žinutė # 214








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kiek pastebėta mažiaiu serga tie vaikučiai kurie nelanko darželio galvoju Deivydas daugiau nei mėnesį nelankė darželio dauguma laiko praleido kieme,tik nuėjo dvi dienas į daelį ir apsirgo.

šitą tai tikrai pastebėjau ir aš, kažkaip darželyje daugiau visokiausių virusų manau geda nors mes ir daržiuke nesirgom, bet daug pažįstamų, kai vesdavo vaikučius į daržiuką, sako paeina kelias dienas ir serga geda geda nors dabar visur yra iškabinėta informacija, apie tai kad negalima sirguliuojančių vaikų priimti, tai oj kaip tėvai pyksta, kai nuveda vaikutį su sloga , ir auklėtoja nepriima galvoju
Romeniukai, o tu tada nevesk vaikinuko į daržiuką ir nesirgs geda , nes jei vėl pradės lankyti, žiūrėk ir vėl susirgs geda aišku, kai dirbsi, tada jau reikės nepaliksi jug namuose gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-03-07, 11:36 PM | Žinutė # 215








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
daug tėvelių savo sirguliuojančius vaikus veda darželį,is vienos puses suprantu is kitos ne. man tai pat labai daznai sirgdavo ir as nevesdavau net ir sloguojancio vaiko,imdavau bileteni, savaime aisku mazai gaudavau atlyginimo,kitas dalykas palyginus gerame darbe dirbau kur ganetinai toleruodavo biletenius, kituose darbuose mane jau senai butu atleide, del sios priezasties suprantu del ko vedami sirguliuojantys vaikai i darzeli,yai del darbo.Bet po galais kodel turi visi kiti vaikai apsirgti vien del to,kad kazkas negali imti biletenio,kazkas ima bileteni nukencia finansai,bet islieka visi kiti grupes vaikai sveiki ir paciam vaikui geriau sveikti namuose ir aplamai pasveikstama greiciau,bet kas is to jei vaikas pasveiksta ir atejes i darzeli vel suserga,nes kazkas veda sergancius vaikus, pasaka be galo... kazkas saugo savo ir kitu vaiku sveikata,o kazkam dzin kiti vaikai...

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-03-07, 11:38 PM | Žinutė # 216








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Nevesti vaiko i darzeli tai pat ne iseitis... tevai dirba,vaikai turi lankyti darzeli,bet manau juose reikia grieztenes tvarkos. nebekalbu apie tokius dalykus kai atvedamas sergantis vaikas dar su maiseliu vaistu kuriuos reikia vaikui suduoti,virsuniu virsune... cia net ne aukletoju kalte,jos tai pat zmones ir puikiai supranta tevus,nuolaidziauja... o del to kencia kiti vaikai.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-03-07, 11:39 PM | Žinutė # 217








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Manau jei grupeje butu visi sveiki vaikai tai ir sergamumas butu mazesnis. galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2012-03-11, 1:42 PM | Žinutė # 218








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Manau jei grupeje butu visi sveiki vaikai tai ir sergamumas butu mazesnis. galvoju

žinoma,kad taip gerai
du mėn nėjome į darželį nesirgo,o va išvedžiau po visų gerai tyrimų dvi dienos vieną savaitė savaitgalis praėjo,ir naujos savaitės trys dienos ir fsio sloga ,nevedu nei truputį sloguojančio,ir pačiam vaikui ne tokia savijauta sergant ir man neramu nepatinka už tai jau geriau namuose laikau gerai na nieko išaugsime tas ligas ir bus viskas gerai.visi vaikai serga tik vieni mažiau kiti daugiau čia nieko nepadarysi gerai :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2012-03-12, 11:28 AM | Žinutė # 219








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
daug tėvelių savo sirguliuojančius vaikus veda darželį,is vienos puses suprantu is kitos ne. man tai pat labai daznai sirgdavo ir as nevesdavau net ir sloguojancio vaiko,imdavau bileteni, savaime aisku mazai gaudavau atlyginimo,kitas dalykas palyginus gerame darbe dirbau kur ganetinai toleruodavo biletenius, kituose darbuose mane jau senai butu atleide, del sios priezasties suprantu del ko vedami sirguliuojantys vaikai i darzeli,yai del darbo.Bet po galais kodel turi visi kiti vaikai apsirgti vien del to,kad kazkas negali imti biletenio,kazkas ima bileteni nukencia finansai,bet islieka visi kiti grupes vaikai sveiki ir paciam vaikui geriau sveikti namuose ir aplamai pasveikstama greiciau,bet kas is to jei vaikas pasveiksta ir atejes i darzeli vel suserga,nes kazkas veda sergancius vaikus, pasaka be galo... kazkas saugo savo ir kitu vaiku sveikata,o kazkam dzin kiti vaikai...

oj daug tokių tėvų, kurie veda nesvarbu ar sirguliuoja ar ne, žinok tas patrs ir mokykloje geda o baisiausiai tai, kad veda vaikučius sirguliuojančius dažniausiai tos mamos, kurios net nedirba, o sėdi namuose nepatinka nepatinka nepatinka nepatinka net napagalvoja apie kitus vaikus baisu nepatinka


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-03-12, 11:30 AM | Žinutė # 220








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
žinoma,kad taip
du mėn nėjome į darželį nesirgo,o va išvedžiau po visų tyrimų dvi dienos vieną savaitė savaitgalis praėjo,ir naujos savaitės trys dienos ir fsio sloga ,nevedu nei truputį sloguojančio,ir pačiam vaikui ne tokia savijauta sergant ir man neramu už tai jau geriau namuose laikau na nieko išaugsime tas ligas ir bus viskas gerai.visi vaikai serga tik vieni mažiau kiti daugiau čia nieko nepadarysi

tai jau tikrai geriau tokiu atveju namuose būti jei yra galimybė liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-03-12, 11:30 AM | Žinutė # 221








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
oj daug tokių tėvų, kurie veda nesvarbu ar sirguliuoja ar ne, žinok tas patrs ir mokykloje o baisiausiai tai, kad veda vaikučius sirguliuojančius dažniausiai tos mamos, kurios net nedirba, o sėdi namuose net napagalvoja apie kitus vaikus baisu

Tai vat dėl to ir serga kiti vaikai nepatinka


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Pirmadienis, 2012-03-12, 4:49 PM | Žinutė # 222








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
tai jau tikrai geriau tokiu atveju namuose būti jei yra galimybė liuks

gerai taip


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
dru-gelisData: Penktadienis, 2012-03-16, 12:43 PM | Žinutė # 223








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Joniškis
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 100
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
baisiausiai tai, kad veda vaikučius sirguliuojančius dažniausiai tos mamos, kurios net nedirba, o sėdi namuose nepatinka nepatinka nepatinka nepatinka net napagalvoja apie kitus vaikus baisu nepatinka


Pritariu šiai nuomonei ir man tai laaabai nepatinka...
O pas mus gydytoja dar yra pasakiusi, kad vaikas ir sloguoja jį vis tiek reikia vesti, na tipo kad įgautų imunitetą ligoms..iš savo patirties žinau kad čia nesąmonė!!!! savo vyresnėlį pradėjau vesti kai darželį, sunkiai sekėsi... trys dienos ir bronchitas (nors iki tol buvo sveikas kaip ridikas), tada dvi savaitės antibiotikai, pasveikstam ir vėl į darželį, tada vėl trys dienos ir istorija kartojasi... kadangi dirbau namuose, baigėm lankyti darželį ir baigėsi visi negalavimai.Praėjo metai nuo darželio baigimo ir pradėjau vesti į mokyklėlę, na žinokit, jis nei slogos nėra turėjęs ir noriai eina jau pusmetį. Pakeitėm mokymo įstaiga, baigėsi ir negalavimai, manau darželiui jis buvo nepasiruošęs ir baisiai sustresavo, o dabar visai kitaip.. :) o sergančių vaikiukų pilna, nors ir kaip sake snieguoliuke mamos sėdi namuose ir tai yra pikčiausia..
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2012-03-19, 7:43 PM | Žinutė # 224








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
darželio šiuo metu nelankome ir sveiki kaip ridikai liuks liuks liuks daug laiko praleidžiame kieme bet kokiu oru ir jokių problemų. liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2012-03-20, 7:54 AM | Žinutė # 225








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
darželio šiuo metu nelankome ir sveiki kaip ridikai liuks liuks liuks daug laiko praleidžiame kieme bet kokiu oru ir jokių problemų. liuks

pam mus būna taip pat kai namuose sveiki,o kai darželyje staigiai sergam...tai db jaučiu nevesiu aš jau jo....užteks čia mūčytis,varysim į mokyklėlę kai pasveiks gerai liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Ką daryti,kad vaikas nesirgtų?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024