Pirmadienis, 2024-04-29, 1:30 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Ką daryti,kad vaikas nesirgtų?
Ką daryti,kad vaikas nesirgtų?
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-04-06, 6:38 PM | Žinutė # 181








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (saulute7)
girdėjau, kad geri yra vaikams ir netik ežiuolės ekstrakto lašiukai, imūnine sistema stiprina, bet vėlgi kiekvienam skirtingai, aš pati nebandžiau bet pabandysui

o žinokit aš skaičiau straipsnį ir esu girdėjusi iš kitų mamų kad su ežiuole negerai o ypač berniukams, nes skatina jos nevaisingumą galvoju bet jug ežiuole į visas imunitetą stiprinančius vitaminus įeina galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-04-06, 6:39 PM | Žinutė # 182








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (saulute7)
girdėjau, kad geri yra vaikams ir netik ežiuolės ekstrakto lašiukai, imūnine sistema stiprina, bet vėlgi kiekvienam skirtingai, aš pati nebandžiau bet pabandysui

Tai tikiu,aplamai ežiuolė yra gerai,ji stiprina imuninę sistemą,tik matai ne visiems vaikams taip gerai ir veiksmingai veikia


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-04-06, 6:46 PM | Žinutė # 183








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Su ta ežiuole biški man čia nesamonė galvoju kas gi jau atsitiks,kaip viena mama sako: sėklidės tipo nudžius Paauglystėje sako gal nelabai gerai,bet kol maži manau nieko blogo,visi duoda ir neima į galvą. daug ko sakoma negalima ypač berniukams,bet...

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-04-06, 6:48 PM | Žinutė # 184








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Su ta ežiuole biški man čia nesamonė kas gi jau atsitiks,kaip viena mama sako: sėklidės tipo nudžius Paauglystėje sako gal nelabai gerai,bet kol maži manau nieko blogo,visi duoda ir neima į galvą. daug ko sakoma negalima ypač berniukams,bet...

na aš nepamenu ar laidą kažkokią rodė kad atseit negerai berniukams bet ką tada duoti jei ji ieina beveik visur juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-04-06, 6:58 PM | Žinutė # 185








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Daug kas negerai...

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-04-06, 6:59 PM | Žinutė # 186








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Aplamai net ir vitaminai nėra gerai,ten tai pat pilna chemijos

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-04-06, 7:07 PM | Žinutė # 187








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aplamai net ir vitaminai nėra gerai,ten tai pat pilna chemijos

na visur pilna tos chemijos bet nežinau ar dėl chemijos ar dėl ko bet mums vitaminai padeda _liuks_ daktarė sko gal dėl to kad nevartojęs antibiotikų ir reguliariai duodam vitaminus tai ir imuninė sistema neišsidarkė miela o šeip ką po kokių gerų 2mėnesiukų nutrauksim visai vitaminus vasaros sezonui _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-04-06, 7:08 PM | Žinutė # 188








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Daug kas negerai...

aga bet vistiek reikia kažką duoti tai iš visų blogybių renkiesi mažiausia


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-09-26, 9:43 PM | Žinutė # 189








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mes daar keikvieną rytą pradėjom gerti šviežiai spaustas morkų sultis, kinderiui labai patinka, morkų sultys maišytos su obuolių gerai
Atsijungęs
IrceData: Antradienis, 2011-09-27, 7:28 AM | Žinutė # 190








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Mano nuomone,svarbiausia vaikui geras poilsis ir visavertis maistas.Dar labai svarbu,kad būdamas lauke neperkaistų,ypač dabar,kai tokie orai,ryte vėsu-dieną šilta.Kad nesušaltų ir svarbu,bet dažniausiai vaikai suserga nuo perkaitimo.Na aš čia aišku sprendžiu pagal savo vaikus,netaikau jums geda ai,dar rudenį vis duodu C vitamino.Tikiuosi neprasidės ligų maratonas.

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2011-09-27, 9:08 AM | Žinutė # 191








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
mums jau prasidėjo ligos nepatinka ir c vitaminą gėrėm nu žožiu mums tai tik nuo to ryte šaltą uždedi šiltyesnę striukę per pietus sušyla lauke jie ten laksto sušyla ir fsio tiek tereikia nepatinka na kaip nors išsikapstysime verkia

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
IrceData: Antradienis, 2011-09-27, 9:37 AM | Žinutė # 192








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Laurituke)
mums tai tik nuo to ryte šaltą uždedi šiltyesnę striukę per pietus sušyla lauke jie ten laksto sušyla ir fsio tiek tereikia

Va va,tas tikrai nepatinka pas mus po langais darželis,tai aš matau,kaip atvedi vaiką ryte,taip jis ir per pietus laksto,su striuke,kepure,nors lauke beveik +20 nepatinka mano pana ir nenusirengia,nors didelė jau,nedrįsta...tiek ir tereikia,sušyla,papučia vėjas ir viskas...teks laukti vėsesnio oro,tada jau bent neperkais vaikai.Šnd išvedžiau be kepurės,su liemene,vis geriau,nes oras turi neblogas būti,tikrai nesušals.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2011-09-27, 9:46 AM | Žinutė # 193








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Irce)
Va va,tas tikrai nepatinka pas mus po langais darželis,tai aš matau,kaip atvedi vaiką ryte,taip jis ir per pietus laksto,su striuke,kepure,nors lauke beveik +20 nepatinka mano pana ir nenusirengia,nors didelė jau,nedrįsta...tiek ir tereikia,sušyla,papučia vėjas ir viskas...teks laukti vėsesnio oro,tada jau bent neperkais vaikai.Šnd išvedžiau be kepurės,su liemene,vis geriau,nes oras turi neblogas būti,tikrai nesušals.

ta va tiek ir tereikia ir perkaista nepatinka na laukime atvės nebus tada taip mirkt


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-09-27, 11:12 AM | Žinutė # 194








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
Mano nuomone,svarbiausia vaikui geras poilsis ir visavertis maistas.Dar labai svarbu,kad būdamas lauke neperkaistų,ypač dabar,kai tokie orai,ryte vėsu-dieną šilta.Kad nesušaltų ir svarbu,bet dažniausiai vaikai suserga nuo perkaitimo.

va manau tai tikrai svarbu, liuks liuks
Quote (Irce)
pas mus po langais darželis,tai aš matau,kaip atvedi vaiką ryte,taip jis ir per pietus laksto,su striuke,kepure,nors lauke beveik +20 mano pana ir nenusirengia,nors didelė jau,nedrįsta...tiek ir tereikia,sušyla,papučia vėjas ir viskas...teks laukti vėsesnio oro,tada jau bent neperkais vaikai.Šnd išvedžiau be kepurės,su liemene,vis geriau,nes oras turi neblogas būti,tikrai nesušals.

tikrai žinokit kraupu žiūrėti, pavyzdžiui vakar tokia šilta diena, bet veda vaikus į darželius jau su storom kepurėm, siltom striukėm, tai kažin kaip rengs kai bus šalta galvoju mes kepurytės da nebuvom užsidėję, tik kai į mišką važiavom, o šeip eina su liemene, na mokykloje manau geriau nes laksto tik po patalpas, tai nelabai perpūs anwei
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2011-09-27, 11:43 AM | Žinutė # 195








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
tikrai žinokit kraupu žiūrėti, pavyzdžiui vakar tokia šilta diena, bet veda vaikus į darželius jau su storom kepurėm, siltom striukėm, tai kažin kaip rengs kai bus šalta galvoju mes kepurytės da nebuvom užsidėję, tik kai į mišką važiavom, o šeip eina su liemene, na mokykloje manau geriau nes laksto tik po patalpas, tai nelabai perpūs anwei

mokykla jau visai kas kita yra nei daržiukas mokyklinukai jau patys ir nusirengia o darželinukai tai ką jie kaip aprengia ar kaip pasako apsirenkti taip ir rengiasi....žodžiu perkaista ir būna negerai bent jau mums tik nuo to.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Ką daryti,kad vaikas nesirgtų?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024