Pirmadienis, 2024-04-29, 7:49 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Ką daryti,kad vaikas nesirgtų?
Ką daryti,kad vaikas nesirgtų?
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-09-27, 11:49 AM | Žinutė # 196








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
mokykla jau visai kas kita yra nei daržiukas mokyklinukai jau patys ir nusirengia o darželinukai tai ką jie kaip aprengia ar kaip pasako apsirenkti taip ir rengiasi....žodžiu perkaista ir būna negerai bent jau mums tik nuo to.

tikrai nekas, kažkaip auklėtoja tai jei šilta nerengdavo vaikų, nes pamenu pernai tokiu laiku kai kurie vaikai su pirštinėm ėjo, tai auklėtoja labai pyko geda
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2011-09-27, 11:57 AM | Žinutė # 197








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
tikrai nekas, kažkaip auklėtoja tai jei šilta nerengdavo vaikų, nes pamenu pernai tokiu laiku kai kurie vaikai su pirštinėm ėjo, tai auklėtoja labai pyko geda

tai čia nuo auklitojų priklausmo matyt kurios labiau žiūri kurios mažiau ir čia nieko jau nepadarysi visos vienodai geros kai jūsų nebus.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2011-09-27, 9:36 PM | Žinutė # 198








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
tai čia nuo auklitojų priklausmo matyt kurios labiau žiūri kurios mažiau ir čia nieko jau nepadarysi visos vienodai geros kai jūsų nebus.

tikrai, daug kas nuo auklėtojų priklauso ypač pas mažuosius vaikučius, nes vyresni jau patys jaučia ar jiems šalta ar šilta anwei
Atsijungęs
IrceData: Trečiadienis, 2011-09-28, 10:36 AM | Žinutė # 199








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Laurituke)
mokykla jau visai kas kita yra nei daržiukas mokyklinukai jau patys ir nusirengia o darželinukai tai ką jie kaip aprengia ar kaip pasako apsirenkti taip ir rengiasi....žodžiu perkaista ir būna negerai bent jau mums tik nuo to.

Tikrai mokyklinukai jau ne darželinukai.Mano sūnus eina su striuke,nes paeiti iki mokyklos reikia,anksti eina,rytais vėsu.Bet pareina trumpom rankovėm ir neserga.O va mažei,uždėjau striukytę rudeninę,sakau nesisek lauke,ypač kapišono (ten toks užsegamas ties kaklu),tai sako aš nesisegu,auklėtoja užsega nepatinka žodžiu mano mergaitė tokia jau yra,geriau tylės ar apsiverks,nei pasakys kad per šilta ir pan. nepatinka


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
IrceData: Trečiadienis, 2011-09-28, 10:40 AM | Žinutė # 200








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (snieguoliuke)
, daug kas nuo auklėtojų priklauso ypač pas mažuosius vaikučius, nes vyresni jau patys jaučia ar jiems šalta ar šilta

dar ir nuo vaiko priklauso,mano tyli mergaitė,nedrąsi,tai nenusirengia,nors ir šilta...va mačiau priešmokyklinukai tai sumeta striukes ant suoliukų,kai šilta būna liuks tikiuosi ir mano pana įsidrąsins ir viskas bus liuks.Dar sakiau pašnekėsiu su auklėtojom,kad lieptų nusirengti,jei lauke bent +18 bus.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2011-09-28, 10:49 AM | Žinutė # 201








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Irce)
tikiuosi ir mano pana įsidrąsins ir viskas bus liuks.Dar sakiau pašnekėsiu su auklėtojom,kad lieptų nusirengti,jei lauke bent +18 bus.

aišku išdrąsės kai pauks pamatysi gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
rugi@geleData: Trečiadienis, 2011-09-28, 11:32 AM | Žinutė # 202








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
vakar valgem visi česnako gerai duona, sviestas,cesnakas supjaustytas skiltelemis ir uzdetas ant sviesto.Siaip po vitaminuka C kasdien paduodu.Medaus po sauksta suvalgom.Ir kiek imanoma per vasara grudinames, lakstom basi lauke, maudomes baseine, pagal galimybes ezere ar prie juros.

Paskutinį kartą redaguota rugi@gele - Trečiadienis, 2011-09-28, 11:35 AM
Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2011-09-28, 2:58 PM | Žinutė # 203








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (rugi@gele)
vakar valgem visi česnako gerai duona, sviestas,cesnakas supjaustytas skiltelemis ir uzdetas ant sviesto.Siaip po vitaminuka C kasdien paduodu.Medaus po sauksta suvalgom.Ir kiek imanoma per vasara grudinames, lakstom basi lauke, maudomes baseine, pagal galimybes ezere ar prie juros.

šitą visą ir mes per vasarą darėm bet va nepadėjo rugsėjo pradžia na jau galas ir mes jau susirgome na nieko kaip nors sypsausi maniškis bus į mane matomai aš maža baisiai daug sirgau verkia iki 5 metų paskui sakė mama kaip ranka nuėmė išaugau matomai liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2011-09-28, 4:18 PM | Žinutė # 204








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mane panasei,atrodo lauke kiek imanoma buna,sveikas maistas,daug darzoviu,bet kai suserga tai piktas va Martynas sekmingai 4 metai iseiles sugeba angina pasigaut butent rugsejo pirma savaitgali galvoju ,na paskui jau zinau lapkricio gale turetu visi nusirgt ir kokiam kovo gale juokas ,na gal dar pasigaus po kokia virusine liga<mazdaug skarlatina,ar salmonelioze>
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-03-07, 11:00 AM | Žinutė # 205








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mitai apie imuniteto stiprinimą

Visą vasarą reikia valgyti daugiau vaisių ir daržovių. Gal ir neblogas patarimas, jei ne vienas „bet“: vandenyje tirpių vitaminų mūsų organizmas nekaupia, o tai reiškia, kad „pasitaupyti“ žiemai jų nepavyks.

Žiemą, kai šviežių vaisių ir daržovių mažai, reikia pirkti vaikui egzotiškų vaisių. Seniai įrodyta, kad imunitetą geriausiai palaiko tie produktai, kurie mums yra įprasti (tarkim, „banali“ ir labai naudinga avižinė košė. Joje yra svarbių amino rūgščių, B grupės vitaminų, vitaminų K ir E, mineralinių medžiagų, t. y. geležies, fosforo, kobalto, mangano, cinko ir kalio, provitamino A, boro, jodo). Žinoma, sunku atsispirti pagundai ir nenupirkti vaikui ananaso ar mango vaisiaus, ypač jeigu mažylis taip gražiai prašo, tačiau piktnaudžiauti jais negalima. Mažieji daugumai egzotiškų vaisių yra labai alergiški.

Žiemą reikia pasikliauti citrusiniais vaisiais. Taip pat nelabai teisingas patarimas. Kilogramais valgydamas citrinas, mažasis ne tik perkrauna kasą, tačiau taip pat rizikuoja įsivaryti alergiją. Pats liūdniausias scenarijus – anafilaksinis šokas, galintis baigtis mirtimi. Vienas ar du mandarinai per dieną neturėtų pakenkti (jeigu nėra alergijos), tačiau problemos tai neišsprendžia. Viena vertus, kad gautum būtiną vitamino C dienos normą, reikėtų valgyti ką tik nuskintus vaisius. Tai reiškia, kad kuo ilgiau jie guli parduotuvės lentynoje arba ant stalo, tuo mažiau iš jų naudos. Antra vertus, vitamino C perteklius pašalinamas iš organizmo, tad perdozuoti ar sukaupti jo atsargų neišeis.

Pagrindinis vitaminų šaltinis – vaisiai ir daržovės. Labai ginčytinas teiginys. Pagalvok pati: o kiek jų gauname su kruopomis ir gyvuliniais baltymais?
Geriau švieži arba šaldyti vaisiai bei daržovės, negu vitaminų kompleksai, kurių galima įsigyti bet kurioje vaistinėje. Ar tikrai? Juk vitaminai labai „lakūs“, todėl užšaldyti ir ilgai laikomi vaisiai jų turi mažiau. Dėl šios priežasties šaltuoju metų laiku vis dėlto nepakenktų polivitaminų ir mineralinių medžiagų kompleksai.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-03-07, 11:06 AM | Žinutė # 206








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Kokią įtaką imunitetui turi paveldimumas? Paveldimumas – svarbus veiksnys, kai kalbame apie imunitetą. Taip jau yra, kad mažyliai iš tėvelių paveldi ne tik charakterio savybes, bet ir polinkį į ligas. Taigi, jei tėveliai dažnai persišaldydavo ir sirgdavo, labai tikėtina, kad tas pats laukia ir jų vaiko, mat jau nuo gimimo jo kvėpavimo takai bus jautresni, nei tų vaikų, kurių tėveliai buvo sveiki. Imuninės sistemos išsivystymo greitis taip pat priklauso nuo paveldimumo, todėl kai kurie vaikai labai anksti sugeba savaime įveikti peršalimo ligas, tuo tarpu kitiems vaikystėje tokių problemų pasitaiko nuolatos.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-03-07, 11:07 AM | Žinutė # 207








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Kokią įtaką imunitetui turi dienos režimas? Gera žinia ta, kad paveldimumas – tai dar ne viskas. Didžiąja dalimi vaiko imunitetas priklauso nuo aplinkos. Viena iš tos aplinkos sudedamųjų dalių – tai vaiko užimtumo ir poilsio suderinimas. Tikriausiai tu puikiai žinai, kad stresai ir nuovargis silpnina organizmą, todėl pažeidžiamas žmogaus imunitetas. Kad stresų būtų kuo mažiau, mažyliui reikia daug ilsėtis. Būtent dėl to kiekvieno vaiko gyvenime turėtų galioti dienos režimas, aiškiai nustatantis, kada metas žaisti ir dūkti, o kada – ilsėtis. Nepamiršk, kad miegas labai svarbus augančiam organizmui: jo metu atsipalaiduoja visi raumenys ir pasiilsi smegenys, o juk mažam vaikui, kuriam pasaulis kol kas atrodo toks didelis ir neįprastas, tikrai reikia pailsėti nuo daugybės dienos įspūdžių.

Kokią įtaką imunitetui turi tinkama mityba?
Subalansuota mityba yra vienas iš pagrindinių stipraus imuniteto faktorių. Mažo vaiko vystymasis paremtas tinkama mityba ir iš jos gaunamais mikroelementais, todėl bendrą racioną turi sudaryti įvairūs produktai: grūdiniai produktai, daržovės, vaisiai, mėsa ir pieno produktai. Daugiausiai dėmesio norėtume atkreipti į daržoves ir vaisius, kurie yra pagrindinis vitaminų ir mikroelementų šaltinis.

Kokią įtaką imunitetui turi užsigrūdinimas?
Šilumos ir šalčio kaita treniruoja ir lavina vegetacinę nervų sistemą, kuri yra neatsiejama imuninės sistemos dalis, todėl grūdinimasis ir sugebėjimas prisitaikyti prie įvairių sąlygų stiprina organizmo atsparumą. Dauguma tėvelių stengiasi visais įmanomais būdais laikyti savo mažylį šiltnamio sąlygomis: namuose visuomet turi būti karšta, einant į lauką reikia apsirengti tiek, kad žandukai užkaistų ir t.t. Suprantame, jie nori apsaugoti vaiką nuo peršalimo, tačiau laiku neužgrūdintas organizmas pripras prie tokių sąlygų ir vėliau sunkiai pasipriešins pokyčiams.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2012-03-07, 11:27 AM | Žinutė # 208








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Kokią įtaką imunitetui turi paveldimumas? Paveldimumas – svarbus veiksnys, kai kalbame apie imunitetą. Taip jau yra, kad mažyliai iš tėvelių paveldi ne tik charakterio savybes, bet ir polinkį į ligas. Taigi, jei tėveliai dažnai persišaldydavo ir sirgdavo, labai tikėtina, kad tas pats laukia ir jų vaiko, mat jau nuo gimimo jo kvėpavimo takai bus jautresni, nei tų vaikų, kurių tėveliai buvo sveiki. Imuninės sistemos išsivystymo greitis taip pat priklauso nuo paveldimumo, todėl kai kurie vaikai labai anksti sugeba savaime įveikti peršalimo ligas, tuo tarpu kitiems vaikystėje tokių problemų pasitaiko nuolatos.

va maniškiui tas ir bus,aš iki 5 metų baisiai sirgau man pastoviai prie plaučių būdavo,paskui bronchitai nu žodžiu peršalimo ligomis labai sirgdavau ,mama sakė suėjo 5 metai atrodo kad ranka nuėmė ,nebesirgau po metų matomai išaugau,labai tikiuosi kad mano Airidukui irgi taip bus.galėjo į vyrą būtų maniškis nesirgo visai mažas stiprus imunitetas gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-03-07, 5:47 PM | Žinutė # 209








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
va maniškiui tas ir bus,aš iki 5 metų baisiai sirgau man pastoviai prie plaučių būdavo,paskui bronchitai nu žodžiu peršalimo ligomis labai sirgdavau ,mama sakė suėjo 5 metai atrodo kad ranka nuėmė ,nebesirgau po metų matomai išaugau,labai tikiuosi kad mano Airidukui irgi taip bus.galėjo į vyrą būtų maniškis nesirgo visai mažas stiprus imunitetas

Tikrai taip gali būti,aš tai pat maža labai dažnai sirgdavau, bronhai,plaučiai,bronhine astma turėjau. Tai ir mano vaikai linke sirgti,bet tai pat manau,kad išaugs liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2012-03-07, 8:20 PM | Žinutė # 210








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
va maniškiui tas ir bus,aš iki 5 metų baisiai sirgau man pastoviai prie plaučių būdavo,paskui bronchitai nu žodžiu peršalimo ligomis labai sirgdavau ,mama sakė suėjo 5 metai atrodo kad ranka nuėmė ,nebesirgau po metų matomai išaugau,labai tikiuosi kad mano Airidukui irgi taip bus.galėjo į vyrą būtų maniškis nesirgo visai mažas stiprus imunitetas gerai

na mes abu nesam ligoniai, ir maža kiek pamenu nesirgau rimtai niekuo, tai ir kinderis tikriausiai neserga, bet pamenu, kai mažam atsirado slogytė, gydytoja sako na va reikės antibiotikų, bet mes paklausinėjom ar nėra hemeopatinių vaistukų ir nusipirkom juos ir kiek žinau, jei vaikui bet kokios ligos atveju kišami sakykim antibiotikai, automatiškai jo imunitetas silpnėja, ir vel kai suserga, tieiog vaiko orgabnizmas nebereaguoja i hemeopatinius vaistus, nes jie per silpni, ir organizmas kovoja tik gaves antibiotikų geda , aišku jei tikrai niekas nepadeda, reikalingi antibiotikai, bet dažniausiai daug kas renkasi lengviausią variantą tai yra antibiotikus geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Ką daryti,kad vaikas nesirgtų?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024