Ketvirtadienis, 2024-04-25, 0:13 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Ką daryti,kad vaikas nesirgtų?
Ką daryti,kad vaikas nesirgtų?
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-09-08, 9:31 PM | Žinutė # 31








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Rytoj kelaiusime pas gydytoją profilaktiškai dėl darželio,tai tuo pačiu ir apžiūrės gydytojas,žėsiu kaip rytoj jausis jei gerai tai kelaiaus į darželį,o jei bus slogytė tai nevesiu. nors labai nori,nes rytoj spektaklis darželyje 10 jis šiaip neserga,bet panašu,kad nori sirgti,tai ir duodu vaistukus iš anksto.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 0:37 AM | Žinutė # 32








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Rytoj kelaiusime pas gydytoją profilaktiškai dėl darželio

mes rugpjūtį praėjome tai jau pažyma pas auklėtoja _liuks_ _liuks_ _liuks_
Quote (Romeniukas)
bet panašu,kad nori sirgti,tai ir duodu vaistukus iš anksto.

jo geriau užbėgti ligai už akių _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 10:32 AM | Žinutė # 33








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na va buvome pas gydytoją parašė pažymą _liuks_ Deivydukui viskas gerai,o Dovydukui girdisi labai dideli širdies užesiukai 12 Pasidarėme širdies kardiogramą,kraują ir šeštadienį jei mus priims darysimės tyrimus,dėl užesiukų,pas mus nėra normalios gydytojos,vilniuje kaune reikėtų metus laiko laukti,tai šeštadienį turėtų atvažiuoti į mūsų kliniką geras gydytojas ir pas jį pasidarysime tą tyrimą,bet jis kainuos 150lt liudna Na ką padarysi.

Užesiukai kaip gydytojas sako būna beveik pas kekvieną mažą vaiką,bet iki 1 metukų jie praeina,o mūs dar nepraėjo. liudna Tik keista,kad seniau niekas jų negirdėjo.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 10:38 AM | Žinutė # 34








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na va buvome pas gydytoją parašė pažymą Deivydukui viskas gerai,o Dovydukui girdisi labai dideli širdies užesiukai Pasidarėme širdies kardiogramą,kraują ir šeštadienį jei mus priims darysimės tyrimus,dėl užesiukų,pas mus nėra normalios gydytojos,vilniuje kaune reikėtų metus laiko laukti,tai šeštadienį turėtų atvažiuoti į mūsų kliniką geras gydytojas ir pas jį pasidarysime tą tyrimą,bet jis kainuos 150lt Na ką padarysi.

na žinok ir pas mus yra užesiukai galvoju buvom nuėję pas mackevičienę, ji viena iš geriausių vaikų kardiologių panevėžyje _liuks_ pasižiūrėjo kardiogramą tai ji sakė gera, padarė ehoskopą, tai pamatė kad yra vieno vožtuvo nesandarumas, jis gali būti, bet pas mus didesnis galvoju , o ten kur gali būti didesnis nesandarumas jo visai nėra miela , na bet sakė nieko baisaus, parašė gydytojai, tai kadangi einam kas 2 metukai, tai ji sakė kad kai auga vaikas gali didėti tas nesandarumas, nes per vasarą labai išsistiebė, tai dėl ūgio irgi gali būti ir dabar padaryti nieko negali galvoju tai ir sportuot leido sako viskas gerai kolkas, bet man vistiek neramu galvoju tai važiuosim dėl išvaržos į vilnių tai ir pasižiūrės _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 10:44 AM | Žinutė # 35








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Nežinau kokia yra gera gydytoja,bet man Pauliukas pasakė kad yra pensininkė kuri serga katarakta nelabai ką mato

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 10:53 AM | Žinutė # 36








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nežinau kokia yra gera gydytoja,bet man Pauliukas pasakė kad yra pensininkė kuri serga katarakta nelabai ką mato

na žinok kad ta kur buvom tai ne pensininkė galvoju , dar yra vyras vaikų kardiologas, sakė visai neblogas, čia visi jie jakšto poliklinikoje _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 10:54 AM | Žinutė # 37








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Užesiukai kaip gydytojas sako būna beveik pas kekvieną mažą vaiką,bet iki 1 metukų jie praeina,o mūs dar nepraėjo.

nepergyvenk gal perdeda daktaras pasidarysit tyrimus ir viskas bus gerai pamatysi, nereikia jaudintis anksčiau laiko _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 1:09 PM | Žinutė # 38








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
aš čiobrelių užsiauginau tai duodu dabar vaikui labai gerai,padeda sakė išsikositi,lengvi atsikosijimą

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 2:08 PM | Žinutė # 39








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
aš čiobrelių užsiauginau tai duodu dabar vaikui labai gerai,padeda sakė išsikositi,lengvi atsikosijimą

Tikrai labai gerai _liuks_ mes su sese pavelavome prisirinkti liepžiedžių ir labai gerai _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 7:13 PM | Žinutė # 40








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
aš čiobrelių užsiauginau tai duodu dabar vaikui labai gerai,padeda sakė išsikositi,lengvi atsikosijimą

mes irgi ir mėtų dar užsiauginom, liepžiedžių prisirinkau _liuks_ _liuks_ o arbatos skonis tai super, nepalyginsi su pirktinėm miela miela ir poveikis visai kitoks _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 8:59 PM | Žinutė # 41








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
mes irgi ir mėtų dar užsiauginom,

mėtų turiu irgi krūvos auga geras dalykas ir sveika ir skanu


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 9:16 PM | Žinutė # 42








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
mėtų turiu irgi krūvos auga geras dalykas ir sveika ir skanu

pasaka mėtų arbatytė _liuks_ _liuks_ _liuks_ ir aš padažams jas naudoju _liuks_
o mažius tai labai mėgsta mėtų arbatą maišytą su čiobreliais _liuks_ dar kai į kaimą nuvažiuojam pasilaužom aviečių kotų, irgi labai gera vaistinė arbata _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 10:18 PM | Žinutė # 43








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na va mūsų Deivydukas kaip ir sveiksta,slogytė traukiasi _liuks_ dar jūros vandens nupirkome tai visai gerai suveikė _liuks_ _liuks_ daug arbatos gripolis daviau gerti ir viskas kaip ir gerai _liuks_ _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 10:25 PM | Žinutė # 44








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na va mūsų Deivydukas kaip ir sveiksta,slogytė traukiasi dar jūros vandens nupirkome tai visai gerai suveikė daug arbatos gripolis daviau gerti ir viskas kaip ir gerai

_liuks_ _liuks_ _liuks_ na mes kolkas dar nei slogyte nei kosuliuku nesiskundžiam _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2010-09-10, 7:46 AM | Žinutė # 45








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
Na va mūsų Deivydukas kaip ir sveiksta,slogytė traukiasi _liuks_ dar jūros vandens nupirkome tai visai gerai suveikė _liuks_ _liuks_ daug arbatos gripolis daviau gerti ir viskas kaip ir gerai _liuks_ _liuks_

nu tai labai gerai
o mano tai dar kosija sakau blemba kad ilgai visą savaitę jau atsikoso bet dar kosija vis tiek sakau kad labai ilgai jau gerai kad šnd pas daktare tai pažiūrės


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Ką daryti,kad vaikas nesirgtų?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024