Šeštadienis, 2024-05-18, 5:29 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Panevėžio lopšeliai - darželiai (Ką apie juos žinote?)
Panevėžio lopšeliai - darželiai
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-05-07, 8:19 PM | Žinutė # 121








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
rimtai gi, bet jei dirb pradėsi, tai nebegausi pašalpos miela

Tai žinau,dėl to ir nelabai ieškau darbo,o be to senajame darbe jau teiraujasi ką aš veikiu,gal nori pasikviesti 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2010-05-16, 10:32 PM | Žinutė # 122








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na ar pas jus darželyje dar nereikia atnešti gelyčių daigelių 10 pas mus tai jau reikia,eis vaikučiai gražintis,sodinti gėlyčių anwei anwei

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2010-05-16, 10:46 PM | Žinutė # 123








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na ar pas jus darželyje dar nereikia atnešti gelyčių daigelių pas mus tai jau reikia,eis vaikučiai gražintis,sodinti gėlyčių

pas mus jau susodinta _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2010-05-16, 10:47 PM | Žinutė # 124








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
pas mus jau susodinta _liuks_ _liuks_

O kokie jūs greiti


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
uteData: Šeštadienis, 2010-05-22, 2:45 PM | Žinutė # 125








[ (LT) ]
Grupė: Removed


Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:





sveiki. galiu pasidziaugti, jog mano vaikuciui ramuneje patinka, gaila,kad vasara nedirbs. dirbs azuoliukas, tai per vasara nevesiu. ramuneje vasara sake virtuve renovuos, viska keis. mieste kalbama,jog visai uzdarys ramune, bet manau tai tik kaimyninio azuoliuko pletkai ,jei jau ruostusi uzdaryti, tai nebekistu savivaldybe pinigu virtuves tvarkymui. o siaip darzelyje tikrai daug iv. renginiu, dabar ketvirtadieni vyks madu sou. o maistas, tai tikrai geras. galiu pasakyti penkt.meniu pusryciai, aviziniu dr.kose,sumustinis su suriu, arbata. pietus burokeliu sr. cepelinai, sultys, vakarienei bandele su gerimu miau. siaip buna ir vist.krutineles kepsnys,ir virtinukai,ir zuikis ir vaisiu gauna vaikai ivairiu zodziu liuks ir aukletojos puikios. stai kokia gera reklama ramunes darzeliui padariau. gaila, kad du darzeliai salia ir kaimynai visokiais budais bando persiviliot vaikus vasara i savo darzeli, juodindami RAMUNE.
editaspuliukeData: Pirmadienis, 2010-05-24, 12:35 PM | Žinutė # 126








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Panevezys
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 549
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mes vasara lankysim paparty jis patogeusei mums nes kiti tai visai ne y tema galvoju galvoju

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-05-24, 1:34 PM | Žinutė # 127








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (ute)
ir aukletojos puikios. stai kokia gera reklama ramunes darzeliui padariau. gaila, kad du darzeliai salia ir kaimynai visokiais budais bando persiviliot vaikus vasara i savo darzeli, juodindami RAMUNE.

žinok ir mums panašiai, netoli rūtos yra Buvęs sanatorinis darželis, tai irgi juodina _pikt_ _pikt_ bet tikrai nekeisčiau į jokį kitą darželį Rūtos
va rytoj bus sporto šventė, dar viena reikės lėkt pasižiūrėt kaip vaikis rungtyniaus _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-05-25, 6:07 PM | Žinutė # 128








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
šiandien Rūtoje buvo sporto šventė _liuks_ _liuks_ turėjome sportininkų iš Aušros ir Pūšynėlio darželių _liuks_ _liuks_ šventė praėjo linksmai, gaila kad lijo, todėl ji vyko sporto salėje, betdešreles kėpė vaikai kieme _liuks_ _liuks_ _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2010-05-30, 5:52 PM | Žinutė # 129








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
žinok ir mums panašiai, netoli rūtos yra Buvęs sanatorinis darželis, tai irgi juodina

NA BET KIEK GIRDEJAU TAI TEN IR YRA LABAI GERAS DARZELIS 10 MANAU KEKVIENAS DARZELIS KONKURUOJA,NES IR PAS MUS GIRDEJAU IS MAMU KALBAS,KAI PAISKEJO KAD DIRBS RUTOS DARZELIS TAI MAMOS KAZKODEL NENOREJO EITI I TA DARZELI,DEL KOKIU PRIEZASCIU NEZINAU 10 KAS LANKO KOKI DARZELI TAI TAS IR GERIAUSIAS GIRIAMAS 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Sekmadienis, 2010-05-30, 5:53 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2010-05-30, 7:09 PM | Žinutė # 130








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
KAS LANKO KOKI DARZELI TAI TAS IR GERIAUSIAS GIRIAMAS

tai čia faktas _liuks_ _liuks_ ir visada manau bet koks vasarą dirbantis darželis daugumai nebus geras, nes nėra taip kaip visada juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2010-05-30, 9:25 PM | Žinutė # 131








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai čia faktas ir visada manau bet koks vasarą dirbantis darželis daugumai nebus geras, nes nėra taip kaip visada

tai savaime aisku,ne savos aukletojos kitokia tvarka ir panasiai,visada lyginama su savu darzeliu 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2010-05-30, 10:19 PM | Žinutė # 132








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
tai savaime aisku,ne savos aukletojos kitokia tvarka ir panasiai,visada lyginama su savu darzeliu

_liuks_
man Ruta patinka ir dėl to , kad labai daug įvairių švenčių vaikams, įvairių išvykų, o ne tik kalėdos, rudenėlio šventė ir pan juokas _liuks_ , kažkaip kai su kitomis draugėmis pakalbu sako per metus laiko išskyrus Kalėdas jokios šventės nebuvo, arba tėvai nebuvo informuoti galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-05-31, 9:48 AM | Žinutė # 133








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
man Ruta patinka ir dėl to , kad labai daug įvairių švenčių vaikams, įvairių išvykų, o ne tik kalėdos, rudenėlio šventė ir pan , kažkaip kai su kitomis draugėmis pakalbu sako per metus laiko išskyrus Kalėdas jokios šventės nebuvo, arba tėvai nebuvo informuoti

Pj pas mus tai tai pat tikrai ne du renginiai vyksta per metus,labai daug buna,bet ne visuose mes dalyvaujame,ta prasme neina teveliai paparacinti juokas o visai gerai būtų,tik neinu,nes maniškiai iškart namo užsinorėtų juokas

Dar vasarą dirbs darželis DOBYLĖLIS


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-05-31, 10:05 AM | Žinutė # 134








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pj pas mus tai tai pat tikrai ne du renginiai vyksta per metus,labai daug buna,bet ne visuose mes dalyvaujame,ta prasme neina teveliai paparacinti o visai gerai būtų,tik neinu,nes maniškiai iškart namo užsinorėtų

oj tai ir mes jei negalim tai neinam tai auklėtoja paparacina juokas juokas bet šeip nemažai yra darželių kuriuose trūksta veiksmo, tokie pasyvūs labai, nieko jiems nereikia ir pan galvoju galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-05-31, 10:08 AM | Žinutė # 135








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Dar vasarą dirbs darželis DOBYLĖLIS

gal Dobilas galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Panevėžio lopšeliai - darželiai (Ką apie juos žinote?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024