Antradienis, 2024-05-14, 1:00 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Ką daryti,kad vaikas nesirgtų?
Ką daryti,kad vaikas nesirgtų?
LauritukeData: Šeštadienis, 2011-04-02, 7:09 PM | Žinutė # 166








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Nanndinni)
As esu savo mazuciui isbandziusi greifruktu kauliuku ekstraktas "CitroPlius", reikia duodti 2 kartus per metus pavasari ir rudeni :) as i sultis ilasinu po 15 lasiuku to ekstrakto i apelsinu sultis, nes seip nelabai skanus jis yra kartokas, tai be sulciu vaikas negere.

O patirties jau turiu su tuo kauliuku ekstraktu tai tikrai geras daiktas, nes mano mazutis nesirgo nei sloga, nei gripu. Pavasari vel pradejau duoti, kad stiprintu imuniteta, pabandykit tikrai verta.


čia vaistinėse toks dalykas yra?kiek kainuoja?man labai aktualu sergam labai dažnai liudna


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-04-03, 10:44 AM | Žinutė # 167








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
čia vaistinėse toks dalykas yra?kiek kainuoja?man labai aktualu sergam labai dažnai liudna

Žinau aš šį ekstraktą,taip jo yra vaistinėje pirkti. Jo kaina apie 60lt. Nei mūms nei mano sesei jis nepadėjo Bet čia žinai kekvienam vaikui skirtingai,kitam gal padeda.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2011-04-03, 11:00 AM | Žinutė # 168








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Romeniukas, a tai mėginote nu blemba o gal mums suveiktų galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-04-03, 11:05 AM | Žinutė # 169








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
Romeniukas, a tai mėginote nu blemba o gal mums suveiktų galvoju

Taip mes juos mėginome ir mano sesuo mėgino,mūms nepadėjo. bet žinok tu tai pabandyk,nes juk labai skirtingai vaikų organizmai reaguoja,bet žinai kiek aš jeis domėjausi tai yra visokiausių atsiliepimų,daug kam padėjo,bet daug kam ir nepasdėjo,čia nepabandžius nesužinosi,aš juos kai nupirkau,mūms nepadėjo,bet sesuo vistiek ir nupirko,sako gal mūms padės,bet ne.

Pabandykite,blogiau nebus,o jei padės _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2011-04-03, 11:07 AM | Žinutė # 170








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Taip mes juos mėginome ir mano sesuo mėgino,mūms nepadėjo. bet žinok tu tai pabandyk,nes juk labai skirtingai vaikų organizmai reaguoja,bet žinai kiek aš jeis domėjausi tai yra visokiausių atsiliepimų,daug kam padėjo,bet daug kam ir nepasdėjo,čia nepabandžius nesužinosi,aš juos kai nupirkau,mūms nepadėjo,bet sesuo vistiek ir nupirko,sako gal mūms padės,bet ne.

Pabandykite,blogiau nebus,o jei padės _liuks_ _liuks_


niu reiks po algos žiūrėti


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-04-03, 11:12 AM | Žinutė # 171








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
niu reiks po algos žiūrėti

Pabandykite,Šiaip eurovaistinėje būna jiems nuolaida,reikia tik užtaikyti _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-04-03, 11:15 AM | Žinutė # 172








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
„CitroPlus“ - Jūsų imuniteto draugas!


Preparato savybės

„CitroPlus“ greipfrutų sėklų ekstraktas yra natūralus bioflavonoidų šaltinis. Bioflavonoidai kaupiasi daugiausia vaisių ir daržovių sėklose bei žievelėse. Kaip ir vitaminai, flavonoidai dalyvauja organizmo metabolizmo procesuose. Jie tarsi natūralus organizmo pagalbininkas, ypač reikalingas esant nepalankiems orams, nepakankamai mitybai, nusilpus organizmui, siaučiant virusams, esant peršalimui ar sergant aplinkiniams. Flavonoidai gali būti vartojami kasdien tam, kad palaikytume sveiką organizmą.
„CitroPlus“ sudėtyje esantys flavonoidai yra naringinas bei izonaringinas. Jie padeda apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų, palaikyti stiprią imuninę sistemą.

Greipfrutų sėklų ekstrakto teikiama nauda:

imuninės sistemos palaikymas (kūdikių, vaikų ir suaugusių),

Greipfrutų sėklų ekstraktas yra gelsvos spalvos skystis, turintis šiek tiek kartų skonį.

Jei greipfrutų sėklų ekstraktas dozuojamas tiksliai, jis nesukelia šalutinių reakcijų. Preparatas gali truputį sudirginti žarnyną, tačiau šis pojūtis praeina laikinai nustojus vartoti ekstraktą arba sumažinus jo dozę.

Preparato vartojimas

„CitroPlus" greipfrutų sėklų ekstrakte nėra etanolio, todėl jį drąsiai gali vartoti ne tik suaugę, nėščiosios, krūtimi maitinančios mamos, bet ir kūdikiai, vaikai.
Suaugusiems rekomenduojama vartoti 15 lašų 3 kartus per dieną.

Vaikams nuo 3 iki 10 metų patartina vartoti 5 lašus 3 kartus per dieną.

Kūdikiams patartina vartoti po 1 ar 2 lašus per dieną įlašinus į mišinėlį ar gėrimą.

Preparatą būtina skiesti - nevartoti gryno! „CitroPlus" įlašinti galima į stiklinę citrusinių vaisių sulčių. Nebijantys kartaus skonio, preparatą gali skiesti vandeniu.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2011-04-03, 11:32 AM | Žinutė # 173








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
db foto pamačiau tai man matytas man atrodo norėjau kažkada pirkti galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
NanndinniData: Sekmadienis, 2011-04-03, 12:04 PM | Žinutė # 174








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 101
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
čia vaistinėse toks dalykas yra?kiek kainuoja?man labai aktualu sergam labai dažnai liudna

Uzvakar maciau kad Camelia vistineje jiems akcija tai tikrai bus pigiau nei 60lt, pavasarinei sesijai savo mazyliui irgi uz 60lt pirkau, bet Camelijoj mokejau apie 43 lt kai rudeni pirkau :)

O seip nebandysi nezinosi, maniskis irgi sirgdavo labai, o dar net i darzeli nejo, o kai pradejau vartoti tfu tfu tfu visa ziema nesirgo :)


Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2011-04-03, 9:38 PM | Žinutė # 175








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Nanndinni)
Uzvakar maciau kad Camelia vistineje jiems akcija tai tikrai bus pigiau nei 60lt, pavasarinei sesijai savo mazyliui irgi uz 60lt pirkau, bet Camelijoj mokejau apie 43 lt kai rudeni pirkau :)

O seip nebandysi nezinosi, maniskis irgi sirgdavo labai, o dar net i darzeli nejo, o kai pradejau vartoti tfu tfu tfu visa ziema nesirgo :)


na va jums padėjo labai _liuks_ na reiks išmėginti būtinai _liuks_ ačiū už info _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-04-06, 5:56 PM | Žinutė # 176








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
IMMUNOTROFINA SIRUPAS

IMMUTROFINA sirupas yra skirtas papildyti organizmą imunitetui svarbiomis medžiagomis. Šaltuoju ir darganotu metų laiku, artėjant peršalimo ligų sezonui pats tinkamiausias laikas pasirūpinti savo organizmo imuniteto pastiprinimu, mobilizuoti imuniteto ląsteles natūraliam organizmo atsparumui infekcijoms.

IMMUTROFINA sudėtyje yra įvairaus pobūdžio medžiagų, tokių, kaip: VITAMINAI, MIKROELEMENTAI, MINERALAI ir AMINO RŪGŠTYS. Šių medžiagų gali nepakakti įvairiais metų laikais, dėl to susilpnėja organizmo atsparumas išorinei aplinkai. VITAMINAS B5 turi bendrą trofinį poveikį epiteliui. VITAMINAS B6 yra kai kurių fiziologinių funkcijų moduliatorius. VITAMINAS B12 atlieka svarbų vaidmenį riebiųjų rūgščių metabolizme ir dalyvauja raudonųjų kraujo kūnelių gamyboje. L-ARGININAS – tai labai svarbi amino rūgštis, būtina tiek organizmo atsparumui, tiek augimui. JODAS yra mineralas, svarbus sveikai organizmo limfos apytakai palaikyti, skatina ląstelių gyvybingumą. GLIUKANAS moduliuoja imuninę apsaugą, stiprindamas T-limfocitų, makrofagų ir natūralių ląstelių-žudikių funkciją. Sirupo sudėtyje esantis vitaminų, mineralų ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų kompleksas palaiko imuninę sistemą ir padeda peršalus.

Sudėtis: dejonizuotas vanduo, fruktozė, L-argininas, beta gliukanas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, vanilės kvapioji medžiaga, konservantai: natrio benzoatas, kalio sorbatas; tirštiklis ksantano derva, kalcio D-pantotenatas, dažiklis paprastoji karamelė, piridoksino hidrochloridas, kalio jodidas, cianokobalaminas.

Rekomenduojama vartoti esant sumažintam medžiagų, esančių Immunotrofina sirupe, gavimui arba padidintam jų poreikiui. Palaiko imuninę sistemą, padeda peršalus.

Vartojimas: vaikams nuo 1 iki 3 metų – 5 ml, vyresniems nei 3 metų vaikams ir suaugusiems – 10 ml sirupo per dieną. Dozę išgerti vieną kartą per dieną nevalgius.

Neviršyti rekomeduojamos paros dozės.

Gal kas gėrėte šiuos vaistukus? galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-04-06, 6:06 PM | Žinutė # 177








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
IMMUNOTROFINA SIRUPAS

negirdėju apie tokį galvoju galvoju kažkaip apsistojom ties "meskutės jėga" tai mums tiko ir kitų nelabai ieškojom _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-04-06, 6:17 PM | Žinutė # 178








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Laurituke, o jūs nebandėte? galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
saulute7Data: Trečiadienis, 2011-04-06, 6:29 PM | Žinutė # 179








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:šiauliai
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 91
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
girdėjau, kad geri yra vaikams ir netik ežiuolės ekstrakto lašiukai, imūnine sistema stiprina, bet vėlgi kiekvienam skirtingai, aš pati nebandžiau bet pabandysui


Atsijungęs
saulute7Data: Trečiadienis, 2011-04-06, 6:32 PM | Žinutė # 180








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:šiauliai
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 91
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
gerai iki merginos lekiu, pas vaikus, reikalauja valgyti


Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Sveikata » Ką daryti,kad vaikas nesirgtų?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024